dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Bielanach w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, uslugi. Budynek po odnowieniu, ocieplona elewacja, nowe piony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Ursynowie, ul. Pileckiego w mini osiedlu zamkniętym Olimpia I trzy budynki. (Ochrona, monitoring, możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym). Mieszkanie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w sześciopięrtowej kondygnacji w budynku z 1986r. Blok położony w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie ch Promenada, media Markt, blisko pływalnia (500m), blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio - tel   Z widokiem na palac kultury! - jasne, czyste, przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie wśrod zielenii. - garaż w cenie! - po niepalących właścielach, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Ochota,Warszawa

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, bardzo ładne mieszkanie na Starej Ochocie - ulica Radomska, zlokalizowane na V piętrze (ostatnim), z windą, o powierzchni 61 m 2. Mieszkanie jest dwustronne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! Mieszkanie o powierzchni 50 m2, w dzielnicy bemowo/jelonki, ul. Górczewska 228. Idealny stan, umeblowane i wyposażone (kuchnia: lodówka, kuchenka, szafki + łazienka: pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północny-wschód,agd, rtv,Kablówka + Internet Aster City, częściowo umeblowane (kuchnia, łazienka, szafy wnękowe), 5 min. do Pl. 3 krzyży, 10 min. do uw i Krakowskiego Przedmieścia, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

515 000 zł66 m² 7 803,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

- bemowo (warszawa) - 66 m2 - 4-te piętro (z 8-miu) - 2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3-ego), duża łazienka, widna kuchnia - rok budowy - 2001 - wysokie (270 cm) - balkon - komórka "gospodarcza" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu, przy Parku Szczęśliwickim, pokój z otwartą kuchnią - wyposażone, łazienka z kabiną prysznicową, stałe miejsce postojowe na zewnątrz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42 m2 na Bielanach wykończone i umeblowane. Mieszkanie posiada ksiege wieczysta, jednostronne. Czynsz (z zaliczka na co i wode) ok. 400 zl. Widna kuchnia 6 m2, salon 19 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie rozkładowe, ciche i słoneczne mieszkanie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie parku i amfiteatru na bemowskich Jelonkach. Mieszkanie jest dwustronne; okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie, 20 i 10 m2, z zamkniętą kuchnią, łazienką z wc, balkonem i przedpokojem. Mieszkanie po remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kuchnia w aneksie + pom.gospodarcze 3,5 m2 Wysoki parter na poziomie pierwszego piętra. Na poziomie parteru garaże. Balkon nie wychodzi bezpośrednio na ulicę lecz na zielone patio które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Muranów,Warszawa

489 000 zł52 m² 9 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w budynku z lat 90' - tych na Muranowie. Zadbana okolica, wokół niska zabudowa. Na miejscu pełna infrastruktura - sklepy, usługi, bliskość komunikacji. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Imielin,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie na parterze, raczej do remontu (okna, podłoga), przelotowe, widne, obustronne, wyjście z balkonu na ogrodzony ogródek. Powierzchnia całkowita: 58,2 m. kw. Pokoje: 4,3x3,8;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Sady Żoliborskie,Warszawa

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 47m2, 3-pokojowe, dwustronne: południwy-wschód i północny-zachód, z oddzielną, widną kuchnią(zabudowa kuchenna ze sprzętem agd). Po remoncie w 2007 r. Pokoje: panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Jazdów,Warszawa

319 000 zł36 m² 8 861,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ujazdów, sąsiedztwo Parku Agrykola i Łazienek Królewskich. Wokół niska zabudowa i dużo zieleni, w bliskim sąsiedztwie Ambasady. Budynek zadbany, otoczony zielenią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne, ustawne mieszkanie na Stegnach. Dobra komunikacyjnie lokalizacja - na miejscu pełna infrastruktura, szybki dojazd do Centrum, do Metra. Okolica z dużą ilością zieleni. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

347 000 zł50 m² 6 940 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie idealne dla osób, które nie chcą tracić czasu na wykończenie. W lipcu 2009 roku mieszknie było odmalowane. Pozostawiamy mieszkanie umeblowane (oprócz mebli dziecięcych, telewizora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, o pow. 40 m2. Stan mieszkania bardzo dobry - po generalnym remoncie, do wprowadzenia. Budynek odnowiony, chroniony calodobowo. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Pilne! Mieszkanie w zielonej lokalizacji, szybka komunikacja do Metra i do Centrum. Po sąsiedzku szkoła, przedszkole. Budynek po remontach - nowa elewacja, piony po wymianie, nowe instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

237 000 zł26 m² 9 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka po remoncie w zeszłym roku. Na podłodze panele, kuchnia zabudowana, wyposażona, ładnie wykończona glazurą i terakotą łazienka z nową armaturą Roca, kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciepła, cicha, przytulna, widna Kawalerka, balkon wychodzacy na podworze, sasiedztwo Lasu Bielanskiego, bardzo dobre polaczenia komunikacyjne. Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielańska

Muranów,Warszawa

418 000 zł39 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie we wspaniałej lokalizacji na 6 piętrze zadbanego budynku przy Pl. Teatralnym (widok z okna na Teatr Wielki). Doskonała komunikacja z pozostałymi dzielnicami Warszawy-metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, ciche, słoneczne, blisko centrum , centrów handlowych, bazarków, parków , placów zabaw, przedszkoli, szkół, komunikacja miejska, kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bliskość przedszkoli, szkół, węzłów komunikacyjnych (metro, autobusy, tramwaj). Ciche, spokojne, oddalone od ul. Wołowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 64 m2, 3 pokoje, rok budowy 2003/4, salon 17,7 m2 częściowo otwarty na kuchnię 6,0 m2, z salonu wyjście na balkon 5,3 m2, 2 sypialnie o powierzchni 10,1 m2 b. ustawne , łazienka 4,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Amundsena

Ursynów,Warszawa

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Blok ocieplony, nowa elewacja, instalacje wymienione, nowe okna. 3 lokale na piętrze,klatka w dobrym stanie,domofon.Drzwi wejściowe antywłamaniowe.Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie przy ul. Literackiej 9, osiedle strzeżone, 3 pokoje 76 m kw. 2 łazienki, garderoba, umeblowane, garaż podziemny. Mieszkanie do wynajęcia od już. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł108 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie luksusowo wykończone, kuchnia otwarta na salon. Pokoje 30/25/20/18, bardzo duża łzienka z wanną z hydromasażem, oddzielnie prysznic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

555 000 zł65 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na poszukiwanym osiedlu Inflancka. Kompleks budynków z końca lat 70' - tych. Teren wokół ogrodzony i minitorowany, ładnie zagospodarowane alejki, place zabaw. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne mieszkanie na bliskim Grochowie. Wyśmienity dojazd do Centrum - nie więcej jak 10 minut - bliskość węzła Wiatraczna. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy, usługi, sklepu, bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

598 000 zł86 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Okazja! bez pośredników! bez prowizji! Piękne, duże, jasne mieszkanie podzielone na dwa z niezależnymi wejściami. Część większa ( 71 mkw) składa się z trzech pokoi, w tym dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie o powierzchni 39,4 m2. Garaż W cenie. Szczegóły: 2 pokoje (24+8m2), aneks kuchenny wyposażony, łazienka wyposażona, balkon (8m2) , garaż podziemny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Sprzedam przestronne mieszkanie Z ogródkiem O doskonałym rozkładzie pomieszczeń. Salon 19 m2. Plus loggia Z wyjściem na ogródek. Pokoje - 13,5m2 , 10 m2 i 8,5m2. Duży ustawny hol ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 990 zł46 m² 43,26 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 na Ursynowie przy Al. Ken. W mieszkaniu znajduje sie duży pokój (przechodni), sypialnia, kuchnia , łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

288 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie kameralne, ciche, na strzeżonym osiedlu, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia, doskonała komunikacja z centrum miasta, w pobliżu sklepy, apteka, szkoła językowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł38 m² 6 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazyjna cena! Mieszkanie na Placu Hallera - w budynku z cegły. Dobry rejon komunikacyjny, szybki dojazd do Centrum i Metra. W budynku wymieniono instalacje i piony. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio. Oferuję mieszkanie 32 m2 na osiedlu Stegny (15 min od centrum). Mieszkanie w pełni wyposażone, umeblowane na 10 pietrze, jasne, czyste. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, cena 2000 z czynszem plus prąd, wolne od zaraz,   , umeblowane, lodówka, zmywarka, kuchenka, mikrofala, meble.Kaucja 2000zł. Pośredników prosze O nie dzwonienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

395 000 zł44 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bezpośrednio sprzedam bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie w świetnym punkcie komunikacyjnym.Otoczenie zieleni,pobliskie sklepy,Hala Kopińska,bazarek,szkoła,apteki,szpital czynią.