dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

410 000 zł42 m² 9 761 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 42,4 m2. II piętro ( w bloku IV-piętrowym) bez windy. 2-pokojowe z kuchnią. WC i łazienka oddzielnie. Mieszkanie położone ok. 2 min drogi od stacji metra. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł44 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, umeblowane. Ładnie zaprojektowany teren osiedla, sporo zieleni oraz duży zamknięty plac zabaw dla dzieci. Spokojna i cicha okolica, w pobliżu sklepy i punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pięknie wykończone mieszkanie na Powiślu w sąsiedztwie Parków z dobrym dojazem do Centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie - wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania. Gresy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 600 zł28 m² 57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka do wynajęcia w Śródmieściu. Miła i spokojna okolica, przy Parku Sapera, koło Rozbrat, niedaleko Placu Trzech Krzyży, dobry dojazd (10-12 min. pieszo do ul. Chmielnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Spokojna, dobrze skomunikowana okolica, w pobliżu duży sklep, apteka i oddziały kilku banków. Duża przestronna, oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia. Szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Gocławku 51m2. Trzy pokoje (18, 12, 10 m2) z widną kuchnią. Garaż + piwnica + balkon. Po wymienianie instalacji co, kaloryferów i instalacji wodno - kanalizacyjnej, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Natolin,Warszawa

2 600 zł72 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie Warszawa - Natolin , 72 m2 trzy pokoje , kuchnia , łazienka , wc, piwnica, umeblowane ( pralka , zmywarka) , garderoba ,dwa miesjca parkingowe , osiedle chronione ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, świezo wyremontowane mieszkanie - najwyższy standard. Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji - szybki dojazd do Centrum - nie więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł41 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na cichym,klimatycznym osiedlu,mieszkanie nowe,całkowicie wyposażone,blisko metro,c.1700 zł,tel.   ,wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój z widną kuchnią,glazura,terakota,plastikowe okna. Kuchnia i łazienka wyposażone,brak mebli w pokoju.Cena 1300 plus opłaty licznikowe,kaucja w wysokości jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

900 000 zł101 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

piękne mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ulicy Stryjeńskich, niedaleko metra, przystanku autobusowego oraz wielu sklepików i galerii ursynów. duży metraż oraz dobry podział sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

320 000 zł37 m² 8 648 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie mieszkanie w cichym zakątku Bielan, usytuowane na II piętrze w III bloku z widokiem na drzewa. Mieszkanie własnościowe 2-pokojowe, 37,14 m, oraz piwnica 7,5m. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

570 000 zł52 m² 10 961 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Powierzchnia - całkowita: 51,67 m. kw. Informacje dodatkowe ochrona, osiedle zamknięte, domofon, winda, miejsce parkingowe, loggia, ogrzewanie miejskie, internet, szafa wnękowa, kuchnia wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie na Jelonkach. 2 pokoje, osobna widna kuchnia, osobno łazienka i osobne wc, balkon. Mieszkanie wyposażone w meble, kuchnia umeblowana i wyposazona w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

1 200 zł44 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle strzeżone zamknięte + miejsce parkingowe W cenie wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł43 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam! Lokal 43 metry dwa pokoje, mniejszy 9 metrów. Łazieneczka i wc osobno. I piętro z windą.W najbliżej okolicy Miltikino, przychodnia, przedszkole, podstawówka, gimnazjum oraz małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Dąbrówka Szlachecka,Warszawa

325 000 zł45 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

285 000 zł27 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po solidnym remoncie,. W kuchni i łazience nowa glazura i terakota,w pokoju parkiet dębowy. Mieszkanie słoneczne. W pokoju duża szafa, kuchnia zabudowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rozkładowe, jasne, 3 pokoje z możliwościa przebudowy na 4, ciche, jedyne mieszkanie na tym piętrze, duży taras, osiedle strzeżone, blisko ch Promenada, pomiszczenie gospodarcze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Ładnie wykończone nie wymagające dodatkowych nakładów. Widna kuchnia, odzielna, łazienka z kabiną prysznicową, na podłogach parkiet, w kuchni i łazience glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

380 000 zł37 m² 10 270 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, przy Metrze na tyłach Domów Centrum.Okna wychodzą na Pasaż Wiecha.Budynek po wymienie pionów. Ochrona, portiernia. Mieszkanie rozkładowe. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

460 000 zł63 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ciepłe, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu "zielony staw". Na pierwszym poziomie pokój dzienny z aneksem kuchennym i wc. Na drugim poziomie 2 sypialnie (13,5m i 15 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

465 000 zł64 m² 7 265,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ul. Sewastopolska 64 m2 4 pokoje, 3 piętro Mieszkanie składa się z 4 pokoi (3 sypialnie i salon z dużym balkonem). Blok wybudowany w latach 70, zadbany, ocieplony, niski (4 pietra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł40 m² 52 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo jasne i przestronne, - ustawne, - loggia - Bardzo ciche, nowe plastikowe okna (bokiem od ul. Świętokrzyskiej, dodatkowo osłonięte innym niższym blokiem), - fantastyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł55 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ciche, niedaleko stacji Metra

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł51 m² 29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z jasnym aneksem kuchennym od południa na ostatnim 7 piętrze, dużym balkonem i ładnym widokiem od zachodu, jedno z dwóch najładniej położonych mieszkań na całym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

649 000 zł81 m² 8 012 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania przestronne, rozkładowe, urocze mieszkanie na trzecim piętrze budynku mieszkalnego na Osiedlu Skorosze w Warszawie dzielnicy Ursus. Strzeżone osiedle z ochroną, placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

1 500 zł43 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w pobliżu sklepów, przystanków autobusowych. Pod blokiem duży plac zabaw dla dzieci. Stan mieszkania bardzo dobry (po generalnym remoncie). Dwa duże pokoje w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 52m2 dwu pokojowe z balkonem na Gocławiu do centrum ok.m 15 min,blisko przystanek autobusowy. Mieszkanie umeblowane i wyposażone (wanna,pralka, lodówka, kuchnia, tv), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

388 000 zł48 m² 8 083 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

W pobliżu: sklep, centrum Sadyba Best Mall, parking strzeżony, przedszkola (prywatne i państwowe), szkoła podstawowa i gimnazjum. Ogłoszenie bezpośrednie cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 300 zł29 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka typu studio. Czysta i zadbana. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, galeria oraz park. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, remontowane "dla siebie" w ciągu ostatnich lat. Kuchnia widna, remontowana w 2009 roku w zabudowie: zmywarka , mikrofalówka, kuchnia elektryczno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Cena wynajmu 1200zł + czynsz 300zł + media. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w zamykanym korytarzu w 10-cio piętrowym bloku z windą i domofonem. Umeblowany pokój, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

319 000 zł57 m² 5 596 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne słoneczne mieszkanie, garaż, winda, balkon przeszklony. Blisko do M1 +centrum handlowe Głębocka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

395 000 zł59 m² 6 694 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- 800m do mostu Północnego, niedaleko lotnisko w Modlinie,100m do Wisły i promu, 20m do przystanku autobusowego, 200m do szybkiego tramwaju, sklepy, przychodnia, poczta, przedszkole, szkoła tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

890 000 zł93 m² 9 569 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w spokojnej okolicy, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Stacja metra Ursynów w odległości 200m. Łatwy dostęp do budynku. Budynek w b.dobrym stanie, w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

296 000 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pok. mieszkanie 37m2 na Bielanach, blisko metra Wawrzyszew, 5p/10, widna kuchnia, piwnica,do częściowego remontu( głownie ściany, drzwi, łazienka i kuchnia), okna wymienione pcv. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sengera Cichego

Natolin,Warszawa

690 000 zł84 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,4 m2 w niskiej zabudowie. W sąsiedztwie Metra (10min) oraz Parku Natolińskiego. Duży salon (22m2) oraz bardzo dobre rozplanowanie pokoi sypialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lewandów

Lewandów,Warszawa

1 300 zł43 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Lewandów. Mieszkanie nowe, oddane do użytku w grudniu 2010 r. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny (17,13m2) połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łamana

Włochy,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam serdecznie. Mam do sprzedania ekskluzywne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie o powierzchnie 65 m2 w dzielnicy Włoch w Warszawie. Nieruchomość znajduje się na terenie.