dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Cicha i słoneczna kawalerka na Muranowie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - bliskość infrastruktur, szybki dojazd do Metra. Odnowiony budynek, po remoncie elewacji. Piony po wymianie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowy apartament na Muranowie. Budynek z ochroną. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, duża łazienka, wc oddzielnie, garderoba. Standard wykończenia bardzo dobry - starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie swiezo odmalowane, b. cieple (srodkowe), wymienione media, okna pcv, drzwi metalowe antywlamaniowe, domofon. W pokoju i przedpokoju szafy typu komandor, kuchenka zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyszkiewicza

Mirów,Warszawa

1 750 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Artystyczny wystrój. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Wnosisz walizki i mieszkasz! kuchnia - lodówka z zamrażarką Gorenje, czajnik, płyta i piecyk elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio! Piękne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu położone w najlepszej pod względem komunikacyjnym części Tarchomina. Mieszkanie położone jest na IV piętrze (winda) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wszelkie pytania i wąytpliwości do przedyskutowania na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nutki

Ursynów,Warszawa

445 000 zł68 m² 6 544,12 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Bezpośrednio!, jasne i bardzo przestronne; okna sypialni z widokiem na Kopę Cwila - dużo wolnej przestrzeni, cisza; dodatkowy korytarz wydzielony z klatki schodowej; zabudowane szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, położone gładzie i podłogi, kuchnia otwarta umeblowana sprzęt agd w zabudowie mieszkanie mieści się tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

539 000 zł66 m² 8 166 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ładne trzypokojowe mieszkanie, w spokojnej i cichej lokalizacji. W pokojach i przedpokoju parkiet jesionowy, oddzielna, widna kuchnia, w pełni wyposażona. Dwie szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

338 000 zł40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

mieszkanie własnościowe, spółdzielcze blok - 10 pięter, odnowiony, ocieplony okna od strony wschodniej mieszkanie środkowe - w lecie chłodne, w zimie ciepłe I piętro domofon przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Łazienka - ; 2 Pokoje - ; Widna Kuchnia - ; bez prowizji bezpośrednio. **szczegóły**powierzchnia całkowita: 44,55 m. kw.Pozostałe: domofon, winda, miejsce parkingowe, parking strzeżony, loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

625 000 zł67 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Super lokalizacja - obok metra - stacja Służew. Blisko szkoła , przedszkole , bazarek , centrum handlowe Land. Mieszkanie rozkładowe wschód-zachód , bardzo ładne po remoncie , taras 12 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Mokotów,Warszawa

310 000 zł36 m² 8 611 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie.Cicho i zielono.W okolicy tereny spacerowe Morskie Oko i rekreacyjne (kompoleks Warszawianka).Budynek i otocznenie zadbane.Mieszkanie dwupokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

890 000 zł89 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w budynku Dembudu tzw. Osiedle Prezydenckie. Doskonała lokalizacja Blisko Metra, arkadii, parków, zieleni, starego Miasta i wszelkich szlaków turystycznych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się 2 minuty drogi na piechotę od metra Imielin i Multikina. W bardzo spokojnej okolicy. Do mieszkania przynależy ogródek ogrodzony wysoką siatką, zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, cena obejmuje czynsz. Dodatkowe opłaty- licznikowe (prąd, gaz)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

360 000 zł51 m² 7 058 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Budynek ocieplony, wymienione instalacje sanitarne. Pokoje o pow. 17m2, 11m2, 9m2. Z pokoju 17m wyjście na loggię. Łazienka 3m2, przestronny przedpokój. Wymienione okna w 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

550 000 zł74 m² 7 432 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ciche, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie na warszawskich Kabatach, na drugim piętrze, w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne. Osiedle jest częściowo ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia. Zielona okolica. Pod blokiem parking. Za blokiem nowe place zabaw dla dzieci. W pobliżu Park Moczydło, sowińskiego, wola Park, basen, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Szybka komunikacja do Centrum i Metra z Al. Jana Pawła, na miejscu pełna infrastruktura - usługi, sklepy, na tyłach budynku szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

380 000 zł49 m² 7 755 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, ciche mieszkanie na Mołdawskiej przy ul. Racławickiej dogodny dojazd do Centrum 10 min. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (w bloku 10-piętrowym). Blok zbudowany jest w tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

285 000 zł36 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie położone jest w Warszawie, ul. Szaserów (dzielnica Praga) przy ulicy Garwolińskiej. Mieszkanie ma 36m2 powierzchni całkowitej, składa się z przedpokoju, 2-pokoi (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

496 000 zł46 m² 10 782 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie znajduje się na kameralnym i cichym osiedlu przy ul. Jeżewskiego, przy Kasztanowej Alei. Osiedle jest chronione 24h i nalezy do najbezpieczniejszych w dzielnicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum. Dogodne połączenia- autobusowe i tramwajowe. W bloku mieści się sklep spożywczy i gabinet weterynaryjny. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 oddzielne pokoje,kuchnia,cicho i zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Saskiej Kępie. Rozkładowe - ustawne, swieżo po generalnym remoncie. Zielona lokalizacja, na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, sługi i sklepy. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

308 000 zł38 m² 8 105 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Budynek ocieplony w 2009 r,wymieniona instalacja gazowa,wodno-kanalizacyjna,co,okna, podwójne drzwi wejściowe do mieszkania,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Okazja cenowa! Jednopokojowe mieszkanie do remontu na Starej Ochocie. Budynek z cegły z lat 60. Wysokość 2,90m. Pierwsze piętro , balkon, widna kuchnia. Na podłodze parkiet do odnowienia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł51 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwupokojowe 51m2 /pokoje 19 i 17m2, kuchnia 8,5m2/

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

2 600 zł80 m² 32 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia , mieszkanie rozkładowe, trzypokojowe, o powierzchni 80 m2 umeblowane. Jeden pokój wielkości 20 m2, przy nim balkon 4 m2, drugi pokój 12 m2 i trzeci 21 m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

379 000 zł48 m² 7 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe, jasne 2-pokojowe mieszkanie na iip w Vp kamienicy z 1968r przy Al. Waszyngtona. Dwa niezależne pokoje 21 i 10m, oddzielna, widna kuchnia 7m. Przestronny przedpokój 7m, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

1 400 zł58 m² 24 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Bezpośrednio do wynajęcia od zaraz , w bardzo atrakcyjnej cenie 1400 zł + czynsz , energia i gaz. Ciche , 7 piętro (z widokiem na skarpę) rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną kawalerkę (wielkość 25 m2) w tej okolicy przy al.Jana Pawła II 61a/77, od zaraz. Kawalerka remontowana, czysta, cicha,w pełni nowocześnie umeblowana i wyposażona. Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł73 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia na biuro, kancelarię, salon itp. Mieszkanie w samym centrum Warszawy na ul. Marszałkowskiej. Mieszkanie puste, odświeżone ściany na biało. Bardzo długi balkon, okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

360 000 zł51 m² 7 058 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Budynek ocieplony, wymieniona instalacja sanitarna. Pokoje o pow.17m2, 11m2, 9m2. Z pokoju17m wyjście na loggię. Łazienka 3m2, osobno wc 1,5 m2. Widna kuchnia 3m2. Wymienione okna na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

530 000 zł68 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest cieple, jasne i przestronne, pokoje ladne i wygodne do umeblowania. Podlogi sa nowe, okna wymienione, kuchnia, lazienka i wc nie sa szczytem nowoczesnosci, ale zamieszkac mozna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

655 000 zł68 m² 9 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w apartamentowcu na Muranowie. Kameralny budynek, II linia zadbowy. Poszukiwany rejon, szybka komunikacja, do Metra 5 minut. Bardzo ładne, ustawne 2 pokoje z widną kuchnią, przy pokoju.