dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

999 800 zł67 m² 14 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Przerwanej w Warszawie Dokładny adres: ul. Przerwana 11b - Włochy Doskonała lokalizacja! Mieszkanie położone w pobliżu terenów zielonych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w zielonej spokojnej okolicy na Mokotowie. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń : - widna kuchnia - sypialnia - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 912,10 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Stańczyka w Warszawie Przedostatnie, 13 piętro z pięknym widokiem na panoramę miasta! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle "parki Warszawy", ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

634 150 zł42 m² 15 098,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł64 m² 12 868,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 64,5 m2, usytuowanego na czwartym piętrze zadbanego dziesięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.Puławskiej 238. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu przy cichej ulicy kardynała Kakowskiego. Mieszkanie ustawne 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

415 000 zł27 m² 15 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany w centralnej części Pragi-Południe na Grochowie przy Al. Waszyngtona 43 w pobliżu ul. Grenadierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

455 000 zł30 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż ul. Etiudy Rewolucyjnej, wyględów, warszawa Cena: 459 000 pln Powierzchnia: 29,20 m + 1mkw balkon Piętro: 10/10 Ekspozycja: południowo-wschodnia Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Ksawerów,Warszawa

819 000 zł51 m² 16 192,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie W sercu mokotowa Po remoncie | Balkon | 5 min do metra Wierzbno | Przy Targu Śniadaniowym na Mokotowie | Idealne pod najem ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

43 m 2, nowe budownictwo, wyjątkowo zadbane osiedle - widok na fontannę, staw i drzewa. Mieszkanie bardzo widne i przestronne. Kuchnia z wyspą połączona z salonem. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 565,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie przy Lesie Bemowskim | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji - bezpośrednio przy Lesie Bemowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie 37 m2 na Granicy Natolina i Kabat tuż Przy Parku Przy Bażantarni. Teren ogrodzony, monitoring, nowe budownictwo (2006 rok), mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 Sławomir - 690 ->066 ->533 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 936 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie posiadamy w tej inwestycji jeszcze około 20 mieszkań o wielkości od 20 do 30 m2 wszystkie ceny są cenami brutto - zawierają podatek vat w wysokości 23% Oferowane lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egipska

Kępa Gocławska,Warszawa

749 000 zł46 m² 16 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie z loggią, o powierzchni 46.5 m2, położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ksawerów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry Wynajmę jasne i ciche 2-pokojowe mieszkanie (56m2) mieszczące się na pierwszym piętrze w sześciopiętrowym budynku z cegły przy Al. Niepodległości, dzielnica Ksawerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe 46 m2 z balkonem i garazem Bielany Na sprzedaz funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 46m2 wg kw, polozone na Bielanach przy ul. Heroldow 21. Dzieki skosom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotych Piasków

Stegny,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Złotych Piasków. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym zadbanym budynku. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 196,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa kawalerka przy Wiśle | Balkon | Oddzielna kuchnia | Nowodwory, ul. Odkryta Szukasz komfortowej przestrzeni do życia w zielonej, spokojnej części Warszawy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość w rezerwacji do końca marca. Prezentuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli - Odolanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

615 000 zł50 m² 12 275,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka - ul. Aluzyjna | osiedle Dąbrówka Wiślana VII Podstawowe informacje Powierzchnia: 50,2 m Liczba pokoi: 2 Piętro: wysoki parter / 7 Rok budowy: 2002 Budynek: blok z cegły, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 599 000 zł90 m² 17 866 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ciche 4-y pokoje w najlepszym miejscu Mokotowa. Wysoko, cicho, doskonałe widoki. Mieszkanie: - 4-y w pełni rozkładowe i 5 gabinet/sypialnia! - duży balkon z widokami, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

570 000 zł33 m² 17 065,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Białołęka,Warszawa

770 000 zł55 m² 13 946,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 55,21 m (3 pokoje), usytuowane na osiedlu przy ul. Daniszewskiej 22 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 791 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na Dolnym Mokotowie, na zamkniętym i chronionym osiedlu. Przestronne mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Pięknie doświetlone rodzinne mieszkanie Z widokiem na park Trzy sypialnie | Dwie łazienki | Dwa balkony z widokiem na park | Dębowy parkiet | Ekspozycja wschodnio-południowa | Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Oferujemy kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 9. piętrze budynku przy ul. Konstancińskiej 1 na warszawskiej Sadybie, jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

735 000 zł52 m² 14 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe położone na zamkniętym i kameralnym osiedlu przy ul. Wiśniowy Sad na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

949 000 zł63 m² 15 018,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu dwustronne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Lazurowa 168. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 63,19 m . - piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 306 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i przytulne 2 pokoje z dużym balkonem | Ursynów | 58 m Na wynajem jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelonki,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 669,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu niezwykle atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą, komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

555 000 zł51 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia