dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na Targówku w niedawno wybudowanym osiedlu na skrzyżowaniu ulic Poborzańskiej i Rembielińskiej. Stan super, pełne wyposażenie wg projektu (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 650 zł39 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe doskonałej lokalizacji (39m2) vis a vis zoo i Parku Praskiego. usytuowane na 1 pietrze w budynku 7 piętrowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Burgaska

Stegny,Warszawa

364 000 zł55 m² 6 618,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bezpośrednio Mieszkanie z dużą loggią. Klimatyzacja w pokojach i kuchni. Zostało odświeżone, ale wymaga dalszego remontu. Połączona z przedpokojem kuchnia spełniała również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

365 000 zł68 m² 5 367,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Pierwszy właściciel powierzchnia mieszkania 68 m 2 - ( całakowita 79 m2 skosy )mieszkanie po generalnym remoncie w roku 2006 - zrobione ściany , podłogi , łazienka Mieszkanie jest dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dedala

Gocław,Warszawa

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu - Bardzo ładne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie trzypokojowe - 63m2. Po generalnym remoncie. Składa się z dużego słonecznego salonu o pow ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

320 000 zł52 m² 6 189,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jest w kameralnym 6-cio mieszkaniowym budynku. Posiada taras 27 m2 zadaszony z pięknym widokiem oraz garaż zamykany z wyjściem na klatkę schodową. Cena garażu - 20 000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dogodnym dojazdem (tramwaj, autobus) do centrum Warszawy. 4 przystanki do ronda N.Światu i Al.Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 65,30 m2 plus skosy na drugim poziomie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. W mieszkaniu sa 3 pokoje plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gocław

Gocław,Warszawa

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne , przestronne, widne ze świetnym rozłożeniem pokoi W bardzo cichej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie położone jest w Warszawie, ul. Szaserów (dzielnica Praga) przy ulicy Garwolińskiej. Mieszkanie ma 36m2 powierzchni całkowitej, składa się z przedpokoju, 2-pokoi (18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Idealne mieszkanie dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia się. Wykończone w podwyższonym standardzie z dbałością o funkcjonalność i estetykę- na podłodze w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę 21m2 w centrum Warszawy- ul. Bagno. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki i pokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo ciepłe, słoneczne i dwustronne mieszkanie o pow. 54m2 na 4 piętrze 8-piętrowego budynku z 2004 roku składające się z widnej kuchni: 6,2m2, łazienki: 3,8m2 oraz 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę czyste, ładne mieszkanie dla 2 osób, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, balkon, sprzęt agd, częściowo umeblowane. Blisko tramwaje i autobusy. Kaucja jednomiesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 34 m2 w Ursusie na osiedlu Gawra przy ul. Królów Polskich. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, przestronne, ciche i bardzo funkcjonalne mieszkanie wraz z miejsce garażowym w nowo oddanym bloku na tyłach C.H. Promenada. Mieszkanie ma łączna powierzchnię 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 45,47 m kw. w nowym budownictwie, dostępne od zaraz. Dwa pokoje o pow. 13 i 19 m kw., urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł41 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie przy ul.Ogińskiego z widną kuchnią 41m, lokal jest słoneczny,czysty, zadbany, dopiero po remoncie, od razu do zamieszkania, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na nowoczesnym osiedlu między ulicami górczewska/powstańców Śląskich. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną i bezpiecznym placem zabaw. Lokal cichy mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

377 000 zł47 m² 8 021 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche ładne 2 pokojowe, mieszkanie na Ursynowie -forma własności spółdzielcze z kw.Budynek ocieplony, odnowiony. Klatka schodowa po remoncie, piony wymienione, nowa winda. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Jednopokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Saskiej Kępie. Róg ulic Międzynarodowej i Brazylijskiej. Bliskość trasy łazienkowskiej nie przeszkadza, mieszkanie jest bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

424 000 zł59 m² 7 186 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Cicha i spokojna część Ursynowa. Mieszkanie trzypokojowe w dobrym stanie technicznym. Po wymianie instalacji wodnej i gazowej. Każdy pokój z niezależnym wejściem z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam mieszkanie trzypokojowe w pełni rozkładowe w zielonej części Bemowa, tuż koło Fortu Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego 6-piętrowego budynku. Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie małe, zadbane, dobrze zlokalizowane z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Bliskość centrum i środków komunikacyjnych oraz okna wychodzące na wschód gdzie nie ma ruchu ulicznego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

67 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie znajduje się na ulicy Etiudy Rewolucyjnej 5/7 m 3, to jest prawie róg Etiudy i Woronicza, bardzo blisko centrum biurowego na Służewcu. Do pracy można nawet chodzić na piechotę. 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje sie bardzo blisko przystanku tramwajowego (3 minuty pieszo), w sasiedztwie jest poczta oraz supermarket.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

340 000 zł50 m² 6 732,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie tel.:   Warszawa, Bielany, Słodowiec, Żeromskiego. Pow.: 52,45 m - do remontu Liczba pokoi: 3 + aneks Piętro: 4 Liczba pięter: 4 Materiał budowy: mieszana Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałtańska

Sadyba,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie, sprzedaż, mokotów, stegny. Dwupokojowe mieszkanie na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z 1971 roku. Budynek ocieplony, nowy tynk, czyste i zadbane klatki schodowe. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

198 000 zł51 m² 3 905,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam, mieszkanie w bloku, dwupokojowe, przestronne, jasne, standardowe wykończenie, duży balkon, piwnica.Budynek znajduje się w cichej okolicy, wśród zieleni: blisko las, rzeka,park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dogodnej okolicy, blisko Centrum, w budowie metro. W pobliżu przedszkola, szkoły, basen, centrum handlowe Warszawa Wileńska, tesco, kaufland, blok ocieplony, nowa elewacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

246 000 zł38 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 38metrów, na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, domofon. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, na ścianach nowe tapety, na podłodze terakota. Wymienione rury kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 32,03 m2 w Warszawie,ul. Gajkowicza. Mieszkanie znajduje się na 6p/10p. Blok został generalnie wyremontowany, ocieplony, nowa elewacja. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

38 m kw na Woli: 2 pokoje nieprzechodnie (8m i 15 m kw parkiet, meble), kuchnia z prześwitem (glazura, terakota, nowe meble, nowe agd), łazienka z wc (glazura, terakota, wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie swiezo po remoncie tuz przy Parku Skaryszewskim, 5 minut od Stadionu Narodowego. Mieszkanie sklada sie z sypialni i salonu polaczonego z kuchnia. W kuchni sprzet agd (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 300 zł24 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 1 pokój -odzielna kuchnia umeblowane 24.5 m umeblowane od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwolnicka

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

63m2, 3-pokojowe, rozkładowe, ciche, ładne, blisko centrum Warszawy. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, przestrzenne, rozkładowe, ciepłe, ciche, słoneczne - okna na trzy strony, budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

267 000 zł39 m² 6 846,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witamy wszystkich zainteresowanych kupnem bardzo przyjemnego mieszkania 39 m2 na warszawskim Bródnie. Mieszkanie jest czyste zadbane w bardzo dobrym stanie. 2 pokoje z kuchnia i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Bielany

Bielany,Warszawa

260 000 zł28 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w budynku 10 kondygnacyjnym. Mieszkanie całkowicie wyremontowane, instalacje po wymianie. Ustawny pokój 16,09 m2, kuchnia ciemna 2,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam 63 m2 spółdzielcze własnościowe. Trzy pokoje piętro 5/8, winda. Mieszkanie rozkładowe kuchnia i dwa pokoje wschód, pokój dzienny zachód. Łazienka i wc oddzielnie, balkon. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

365 900 zł50 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gotowe, nowe mieszkanie w strzeżonym osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Pierwsze piętro, ciche, okna od strony zachodniej. Dostępne również podobne mieszkania na wyższych.