dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na ul. Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sady Żoliborskie - niska zabudowa z cegły z połowy lat sześćdziesiątych.Budynek zadbany po remoncie elewacji zewnętrznej.Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne.Narożny salon ok.21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Bródnie do sprzedania 60,4 m2 rozkładowe, dwustronne trzy pokojowe z widną kuchnią, łazienką i osobno toaletą. Duży pokój 20 m2 z wyjściem na loggie. Pokoje pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

335 000 zł56 m² 5 929,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej,zadbanej i zielonej okolicy.Bliskie Bielany.W pobliżu sklepy zarówno prywatne jak i duży Megasam Żoliborski,nieduży bazarek.Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu , blisko Stadionu Narodowego ,doskonały punkt komunikacyjny do centrum 6 przystanków tramwajem 3 pokojowe mieszkanie z garderobą , dużą łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia Duże mieszanie 60m2 na Bródnie na ulicy Krasnobrodzkiej, w mieszkaniu 3, pokoje o wymiarach 20m2/15m2/9m2 w każdym pokoju łóżko. wyposażone w sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spółdzielczo- własnościowe mieszkanie z uregulowanym gruntem pod budynkiem- można wziąć Kredyt Widna kuchnia (6m), oprócz mebli kuchennych mieści się stół z krzesłami .W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

323 000 zł54 m² 6 037,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pilnie sprzedam, obniżka ceny! Bezpośrednio sprzedam mieszkanie o powierzchni 53,5m2 w Warszawie przy ulicy Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku trzypiętrowym z 1968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną zabudowaną kuchnią na 1 pietrze w bloku 4 piętrowym z windą na osiedlu Sady Rembertowskie II. Bardzo wygodne, ciche i ustawne z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

995 000 zł153 m² 6 503,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością przedstawiam dwupoziomowe, jasne, przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie (imielin), otoczone zielonymi terenami rekreacyjnymi oraz doskonałym zapleczem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 500 zł85 m² 7 052,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na Sadybie. Pierwszy poziom 51 m2: salon z balkonem (płd-wsch), kuchnia (zach), jadalnia, hall i wc. Drugi poziom 34m2, powierzchnia podłogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z 1960 roku, w dzielnicy Mokotów, blisko Szpitala mswia. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Kuchnia zabudowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w pełni umeblowana ,przy samym wejściu do stacji metra Słodowiec.POLECAMY kontakt, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 200,00 zł Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

2 900 zł84 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie położone w eleganckim budynku zlokalizowanym w Centrum Warszawy, dobrze skomunikowane. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania mieszkanie zadbane na Saskiej Kępie. Budynek po generalnym remoncie, ocieplony, nowe instalacje, ogrodzony, miejsce parkingowe możliwe wewnątrz przy budynku. Na podłogach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje pow. 60 m2 piętro 1/4 z 1981 r. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje , budynek został ocieplony i zyskał nową elewację Od strony południowo-wschodniej jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Bemowo,Warszawa

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, które położone jest w zadbanym budynku zlokalizowanym na warszawskim Bemowie ( ewntualnie w grę wchodzi zamiana na większe tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

45m2 - Anielewicza - Środmieście - 3 pok - od zaraz , wynajem 3 pokojowe mieszanie, świeżo po remoncie, piętro 8 - sprzęt agd (lodówka, pralka, zmywarka) + tv LCD, DVD - w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, w pełni urządzone o powierzchni 51 m2, położone na Bielanach (chomiczówka) w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

1 590 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna,przytulna wyremontowana kawalerka o powierzchni 30m2. Pokój z wyjściem na duży balkon. Oddzielna, widna kuchnia. Z przedpokoju wejście do garderoby. Mieszkanie jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, w niewysokim 4-piętrowym budynku. Budynek ocieplony z nową elewacją. Wyremontowane klatki schodowe. Instalacje po wymianie. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 350 zł41 m² 32,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 41 m2. Osiedle strzeżone, zamknięte. Mieszkanie dwu pokojowe. Oddzielna widna kuchnia, lodówka. Łazienka terakota, glazura, prysznic, pralka. Kontakt Anna Szczesniak licencja 2969 Kaucja: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47 m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Kuchnia oddzielna widna, 3 oddzielne pokoje, balkon. Wszystkie okna wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, 38m2 na Sadybie, idealne dla dwóch osób. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku. Dom jest ocieplony, a wnętrze bloku odnowione. W bloku działają dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokojowe z widną kuchnią,łazienka i oddzielnym wc.Do dwóch pokoi wejście oddzielne, do jednego najmniejszego wejście z innego pokoju (3 pokój może spełniać rolę małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronna, jasna kawalerka ze sporym - 14m - balkonem na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z 2001 r . Wokół budynku sklepy,banki , usługi , przystanki autobusowe W budynku garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, 48m, ciche i jasne, (3 p. + winda), domofon. Mieszkanie rozkladowe, odnowione, panele, balkon, widna kuchnia, sprzet agd, umeblowane. B. dobra komunikacja do centrum (25 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

1 699 zł47 m² 36,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Agencjom prowizyjnym dziękuję. Oferuję bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie. Osiedle znajduje się w rejonie ulic Dzieci Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje 33 M. NA parterze Z ogródkiem na ul. Smoleńskiej na targówku. Ciche, w otoczeniu zieleni. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

570 000 zł57 m² 9 930,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu na warszawskim Wilanowie. Składa się z salonu (18,5 m2), sypialni (13,6m2) oraz półotwartej kuchni (11,5m2). Podłogi w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokoje Ochota, ul Baleya, (przy Racławickiej), ok. 10-15 minut do centrum, bardzo blisko do uczelni uw, sgh, politechnika, po remoncie. Na piętrze tylko 2 inne mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 176 000 zł106 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na 6 piętrze w apartamentowcu 14 piętrowym .Okna na 4 strony świata. w tym dwa narożne. Widok na patio.Salon połączony z aneksem kuchennym.Trzy sypialnie.Trzy łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 53m2 mieszczące się na 1p./3p.w niskim bardzo kameralnym, cichym bloku z 1989 r. Opis:2 rozkładowe pokoje (20m2,12m2),widna oddzielna kuchnia (10m2),łazienka ,toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - 36,4m na który składa się kuchnia częściowo połączona z salonem (może stanowić zupełnie odrębne pomieszczenie), łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

353 000 zł48 m² 7 354,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ciekawe, funkcjonalne, przytulne mieszkanie składające się z większego pokoju, 18 m2, z aneksem kuchennym (z pełną zabudową) 5 m2, oddzielonym barkiem, mniejszego pokoju, 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Imielin,Warszawa

425 000 zł62 m² 6 854,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Bezpośrednio sprzedam lub zamienię na mniejsze (max 45m2) mieszkanie 3-pokojowe (63 m2): salon (24 m2) z wyjściem na balkon (3 m2), 2 sypialnie (10 i 11 m2), kuchnia (7,5 m2), łazienka (3,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pierwsze piętro, trójstronne (zachód, północ, wchód), balkon. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2010 roku. Okna pcv, nowe grzejniki i gipsowa zabudowa rur. Na podłodze oryginalna podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

799 000 zł89 m² 8 997,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Bemowo. Mieszkanie o pow. 88,80m2 usytuowane na parterze w 5 pietrowym budynku. Lokal sklada sie z 4-ch pokoi, kuchni, p.pokoju, łazienki i wc. Lokal posiada dwa balkony. Piekna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

326 000 zł61 m² 5 326,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Bardzo dobra komunikacja z centrum blisko szkoła, sklepy i punkty usługowe. Z okien widok na panoramę miasta. Mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami, funkcjonalne, dogodny rozkład. Kuchnia oddzielna-widna, wyposażona. Łazienka z wc, kabina prysznicowa. Przestronny przedpokój z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ładne, rozkładowe, zadbane jednopokojowe 40m2 mieszkanie. Duży pokój, przestronna kuchnia z jadalnią, słoneczny balkon 7.5m2, oraz piwnica i dostęp do wózkowni. Osiedle strzeżone , zieleń,.