dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

469 000 zł34 m² 13 733,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,15 m2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ma ogromny potencjał inwestycyjny - idealne na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzynka

Wola,Warszawa

485 000 zł38 m² 12 669,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Jeśli szukasz mieszkania w dobrym punkcie komunikacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli przy ulicy Wierzynka usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

660 000 zł45 m² 14 585,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie własnościowe z kw (grunt przekształcony na własność - spłacony) o łącznej powierzchni 45,25 m2 składające się z: - salonu z kuchnią, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

439 000 zł38 m² 11 707 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi. Mieszkanie jest dobrze nasłonecznione i znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku w zielonej części Woli. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 450 000 zł102 m² 14 171,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 4 pokoje z dwoma ogródkami , na parterze 2 piętrowego bloku, na kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Bruzdowej na Wilanowie (zawady). Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Moczydło,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o wielkim potencjale, idealne połączenie z trasami i dojazdami w każdy zakątek Warszawy. 2 balkony, przestronne 4 pokoje- ok. 62m2 w super lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Ursus,Warszawa

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przytulne trzy pokoje z jasną kuchnią w Ursusie, gotowe do zamieszkania od zaraz z pełnym umeblowaniem i wygodami lub do remontu i wykończenia według własnego gustu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 417,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Skrót: funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w drugiej linii zabudowy od ul. Paryskiej/francuskie. Opis: mieszkanie położone na 1 piętrze (3 lokale na piętrze), rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewodowa

Miedzeszyn,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, miedzeszyn. Rozwijająca się infrastruktura dzielnicy a także bliskość centrum Warszawy i świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bemowo,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem! Jeżeli marzy Ci się zielony trawnik za oknem, ale jednocześnie cenisz sobie dobrą komunikację w pobliżu - to mieszkanie jest dla Ciebie! A co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

610 785 zł63 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

399 999 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 7 piętrze na pełnym zieleni osiedlu w pobliżu ul. Górczewskiej przy której mieszczą się stacje metra Księcia Janusza 600m, stacja Ulrychów 600m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

789 000 zł62 m² 12 783,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Świetne, dwustronne mieszkanie niedaleko Metra Młynów. Idealna propozycja dla rodziny jak i na wynajem. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

550 464 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,34 m2, z ekspozycją na południowy-wschód, z powierzchnią dodatkową w postaci loggii. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

698 880 zł51 m² 13 604,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaprezentowania przestronne, dwu-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,4 m2, zlokalizowane w samym sercu jednej z najpiękniejszych i najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

470 000 zł48 m² 9 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego 2-pokojowego mieszkania z balkonem tuż przy Parku Bródnowskim oraz kilka kroków od nowej stacji metra "kondratowicza". W okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

597 101 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

481 338 zł55 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

571 238 zł40 m² 14 309,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

607 439 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

396 998 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Projekt jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie. Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość terenów zielonych bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

478 587 zł55 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

632 640 zł70 m² 9 004,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ochota,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 42M2, 2 pokoje, ochota, ul.NOWOWIEJSKA (Warszawa, Ochota, Nowowiejska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

1 319 739 zł102 m² 12 905,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

500 880 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

597 101 zł67 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

544 561 zł40 m² 13 644,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

439 625 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

553 508 zł57 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

395 151 zł37 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

630 646 zł67 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

563 966 zł57 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

559 084 zł40 m² 13 949,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

557 951 zł41 m² 13 519,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

550 669 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł38 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Klucze U pośrednika mieszkanie - ciche i jasne o powierzchni 37,80 m2, 9 piętro z 10, do generalnego remontu. Składa się z 2 pokoi,kuchni z prześwitem i łazienki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

345 000 zł25 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przepiękna i ustawna kawalerka z klimatycznym widokiem na Pragę i pięknym ponad 10m2 balkonem! + duża łazienka! Kawalerka idealna dla studentów, singli, par, pod wynajem! Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

528 000 zł42 m² 12 722,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 41,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na cichym i zielonym osiedlu na Bielanach (piaski) niedaleko Żoliborza, 1,5 km od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bielany,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego 54 w Warszawie. Mieszkanie jest usytuowane na 9 piętrze w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie składa się z: -.