dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 996 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 996 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 50 m , położone w samym sercu Warszawy. Lokal składa się z: przestronnego i słonecznego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

380 000 zł20 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! Komfortowa kawalerka 20 m | Dolny Mokotów | gotowa do wprowadzenia | idealna inwestycja Na sprzedaż funkcjonalna i przytulna kawalerka o powierzchni 20 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

779 000 zł58 m² 13 524 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 7. piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie po wymianie. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł43 m² 91,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni około 43m2 na granicy Żoliborza i Śródmieścia - rejon bardzo popularnego osiedla Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Gołąbki,Warszawa

459 000 zł43 m² 10 637,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie - ul. Drawska Oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie w cichej i zielonej okolicy, w prestiżowym, chronionym osiedlu Shiraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 481,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

779 999 zł65 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,80 m2 położone na Zielonej Białołęce niedaleko Parku Magicznego. 10 min do Stacji Metra Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 8. piętrze (ostatnim) w nowoczesnym budynku z 2025 roku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku z 2018 roku, które łączy w sobie wielkomiejską wygodę z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 269 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: mieszkanie z panoramicznym widokiem - Plac Unii Lubelskiej, 15. piętro Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - tuż przy Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Za Żelazną Bramą,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 54,61m2 zlokalizowany w Warszawie na Woli. Osiedle " Za Żelazną Bramą " , budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy przy brukowanej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Ursusa / Stacja pkp Ursus Niedźwiadek 5 minut spacerem / Piwnica 2 m2 / Balkon 1,5 m2 Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł78 m² 16 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskich Włochach, przy ul. Krańcowej. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Lizbońskiej. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł73 m² 18 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie pośrednictwa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści ani zdjęć ogłoszenia. Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Las Bielański,Warszawa

495 000 zł33 m² 14 927,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,16 m , położone przy ul. Broniewskiego 97 na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2002 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

960 000 zł37 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku bez windy przy ul. Wilczej 22a w warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie znajdujące się w Ursynowie przy ul. Na Uboczu. Lokal znajduje się na 4. (z 4) pietrze budynku z ochroną wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

974 999 zł48 m² 20 354,90 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane przy ul. Waliców na Warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na 2. piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 167,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach (chomiczówka) przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gocławek,Warszawa

782 800 zł51 m² 15 283,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tam, gdzie śpiewa Złota Wilga Podobno w tej części Warszawy, gdy poranne słońce delikatnie dotyka balkonów, gdzieś wysoko nad miastem przysiada Złota Wilga i sprawdza, czy wszystko jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Służew,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie położone na 10-tym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku, zbudowanego w w technologii wielkiej płyty. Wszystkie sprzęty agd są nowe, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Zawady,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy Al. Armii Ludowej 6 w Warszawie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockich

Wawer,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 506,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalne 2 pokoje w zielonej części Wawra rozkładowy układ, balkon ze wschodnim światłem, czynsz tylko 400 zł. Mieszkanie po odświeżeniu, z potencjałem aranżacyjnym. 1. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

870 000 zł41 m² 21 381,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,69 m2, znajdujące się na parterze w bloku z 2010 roku budowy (z windą) przy ul. Tczewska, 2a na Warszawskich Bielanach, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

895 000 zł35 m² 25 289,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aura Mokotów: twoje gotowe 2 pokoje z wielką loggią | Bluszczańska 17 Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę na przestronnej loggii, otoczony zielenią patio, a w powietrzu czuć spokój Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 353,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 49,5 m2, w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, z placem zabaw na terenie osiedla, tuż przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,31 m , zlokalizowane na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku przy ul. Henryka Raabego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.