dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

770 000 zł57 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 57 m2 Mieszkanie składa się z sypialni, częściowo połączonego z kuchnią salonu, przedpokoju oraz łazienki. Posiada balkon. Położone jest na III piętrze XI -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż mieszkanie 62 m2 (2 sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, duży przedpokój - na warszawskim Mokotowie - blisko metra wilanowska, przystanku tramwajowego, sklepów i różnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siekierki,Warszawa

715 747 zł54 m² 13 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska, 0% prowizji. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,62m2, usytuowane na 2 piętrze kameralnego apartamentowca na Mokotowie. Termin oddania: IV kwartał 2023 roku. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

753 000 zł86 m² 8 755,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Białołęki Nowodwory. Jeden nowoczesny budynek powstający na warszawskiej Białołęce, gdzie mamy: - 500m do tramwaju - 50m do autobusu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wagonowa

Włochy,Warszawa

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Atuty nieruchomości 1) Idealne pod wynajem 2) Budynek o podwyższonym standardzie 3) W pełni wyposażone 4) Tanie w utrzymaniu Nieruchomość jest idealną propozycją na pierwsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 100 000 zł89 m² 12 359,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu wyjątkową ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie na tle osiedla. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, na prestiżowym Osiedlu Leśnym przy samym parku Fort Bema na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 049 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 41M2, 2 pokoje, wilanów, ul.HERBU JANINA (Warszawa, Wilanów, Herbu Janina) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Ochota,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 50M2, 2 pokoje, ochota, ul.PLATYNOWA (Warszawa, Ochota, Platynowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z oddzielnej sypialni (ekspozycja na wschód), salonu i oddzielnej kuchni (zachód), łazienki oraz 18 m2 tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

700 000 zł66 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie, w niskim 3 piętrowym bloku, w spokojnej części Bemowa. Idealne dla rodziny/ inwestycyjnie. Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majolikowa

Nowodworska,Warszawa

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 58 m2, 2-pokojowe z delikatnie otwartą na salon kuchnią, balkonem, komórką i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na ulicy Majolikowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł62 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gotowe do zamieszkania od zaraz. Dla rodziny z dzieckiem lub dla inwestora. Ekspozycja na północ i południe, mieszkanie jest więc widne, jasne zarówno rano jak i po południu. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

960 000 zł62 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowego bloku, położonego przy ulicy Sowińskiego. Usytuowanie nieruchomości jest wyjątkowe, łączące ze sobą zalety bliskości centrum miasta (20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł56 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić 3 pokojowe wygodne, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie, o powierzchni 52,9 m2, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Włochy,Warszawa

426 000 zł38 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na ostatnim 3 piętrze zlokalizowane -włochy ul. Batalionu ak Włochy. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Gocław,Warszawa

2 200 zł36 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną, widną kawalerkę w dobrze skomunikowanej, cichej lokalizacji przy ul. Sosabowskiego (praga Południe, gocław). Lokal o powierzchni 37 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

435 000 zł42 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w kameralnej okolicy z widokiem na wał Wiślany szuka nowego właściciela :) Adres: odkryta 39 mieszkanie- ma status pełnej własności z Księgą Wieczystą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

688 500 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świeżo wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji, w spokojnej i zarazem doskonale skomunikowanej części Woli, przy samej stacji metra. Mieszkanie jest doświetlone, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ochota,Warszawa

625 000 zł42 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, położone na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku, zlokalizowanym na Warszawskiej Ochocie przy ulicy Nowowiejskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

315 000 zł24 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka o powierzchni 24 m 2 przy ulicy Przy Agorze. Mieszkanie w świetnej lokalizacji przy uksw, awf, lasku Bielańskim, szpitalu Bielańskim. Budynek znajduje się blisko przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

515 000 zł44 m² 11 604,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m2 Mieszkanie świetnie skomunikowane: - metro Księcia Janusza - 2 minuty spacerem - tramwaj, autobus Zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

605 000 zł56 m² 10 900,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 55,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i podwójnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie w obecnej chwili zaadoptowane na biuro. W celach mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

399 900 zł38 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na Targówku, zlokalizowane na ul. Turmonckiej. Do mieszkania przynależy balkon. Lokal o powierzchni 38 m . Dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

3 699 zł56 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem jasnego i przestronnego mieszkania. Tel: mieszkanie o powierzchni 56,50 m/2 jest po remoncie więc wszystko jest czyste i świeże. W mieszkaniu jest cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

395 000 zł30 m² 13 122,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Pragnę przestawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Wilanowie. Znajduje się na osiedlu Warsaw Apartments i położne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

6 800 zł126 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, położony w Warszawie, w Miasteczku Wilanów, przy ulicy Branickiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł37 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kochasz spacery pośród drzew i zieleni? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? To mieszkanie, które skradnie Twoje serce! 37,19 m2 świeżo po remoncie Księga Wieczysta bez obciążeń Dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m2 z uregulowanymi gruntami i mozliwością założenia księgi wieczystej - możliwość posiłkowania się kredytem. Blok z dwiema windami. Windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe, nowe, nieużytkowane mieszkanie w Ursusie, os. Ronson. Drugie piętro, powierzchnia 42 m2, wystawa okien południowa, balkon 6 m2, osiedle z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc Rogozińskiego w bloku z wielkiej płyty na 7 piętrze z 15. W bloku są dwie windy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka na Mokotowie o powierzchni 27 m2. 5 piętro (z windą), mieście się w zadbanym budynku z lat 70 -tych Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym pod nadzorem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne dwupokojowe mieszkanie do remontu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia z oknem do pokoju, łazienka z wanną. Okna wychodzą na wschód. W pobliżu pełna infrastruktura. Sklepy, usługi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowym atutem mieszkania jest świetny widok z salonu i balkonu na Wisłę i tereny zielone z małymi stawami! Mieszkanie 46,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane w cichej części górnego Mokotowa, nie daleko metro Wierzbno. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

750 000 zł65 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę niezwykle atrakcyjnego jednopoziomowego mieszkania usytuowanego na granicy dzielnic: ursusa i Włochy, położonego przy ulicy Fasolowej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

555 000 zł34 m² 163 235 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Zaoferowania mamy Państwu mieszkanie , znajdujące się wśród zieleni na warszawskiej Pradze. Mieszkanie składa się się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

828 828 zł52 m² 15 939 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament 52M2, 2 pokoje, wilanów, ul. Bruzdowa (warszawa, wilanów, bruzdowa) Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

935 000 zł66 m² 14 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam mieszkanie położone na warszawskiej Chomiczówce. - 3 pokoje. W skład mieszkania o powierzchni 66,50 m2 wchodzi: sypialnia 10,72 m2 Pokój dziecięcy 11,47 m2 Salon 20,67 m2 Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Doskonale położone i skomunikowane trzypokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie skrajne znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku z lat 70. Zadbane klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł33 m² 14 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie do własnej aranżacji-stan deweloperski. Nieruchomość doskonale skomunikowana. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

797 130 zł51 m² 15 630 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie, 51 m na Powiślu - Solec, śródmieście Mieszkanie rozkładowe, 3 oddzielne pokoje (nieprzechodnie), przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem.