dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wagonowa

Włochy,Warszawa

405 000 zł27 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta po umowie rezerwacyjnej Atuty nieruchomości 1) Idealne pod wynajem 2) Budynek o podwyższonym standardzie 3) W pełni wyposażone 4) Tanie w utrzymaniu Nieruchomość jest idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

429 900 zł40 m² 10 747,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem na Woli. Stan dobry/ do odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica. Grunty w trakcie regulacji- zakup możliwy jedynie za gotówkę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 738 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Genialne mieszkanie z dużym ogródkiem gotowe do wprowadzenia się! Mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

630 240 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy Państwa uwadze świetne mieszkanie w nowopowstającym budynku, usytuowanym na Tarchominie, niedaleko ul. Światowida (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

769 000 zł57 m² 13 562,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m2 z dużym balkonem oraz z piwnicą 5,30 m3. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej 21 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie 58m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2012r. w dzielnicy Białołęka (żerań) ul. Marywilska. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

656 000 zł61 m² 10 754,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam Państwa uwadze funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok 61 m2 i narożnej ekspozycji (wsch/płd/zach). Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, piątym piętrze, posiada rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,66 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. Ludnej. W okolicy znajdziemy wszystkie atrakcje jakie może zaoferować nam miasto tj. Bulwary Wiślane, kluby nocne, świetne restauracje, miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

615 000 zł46 m² 13 486,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne w pełni rozkładowe mieszkanie przy Anielewicza na pograniczu Woli i Śródmieścia na wysokim 9 piętrze. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, przystanek autobusowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

510 000 zł39 m² 12 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Esperanto, dogodne pod względem komunikacji, a jednocześnie ciche i w otoczeniu zieleni. Składa się z salonu, z którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 niezależne pokoje w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli, ul. Żytnia. Opis mieszkania 2 oddzielne pokoje, mniejszy pokój - szafa, łóżko, biurko. Większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

610 785 zł63 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przestronne i wygodne mieszkanie znajdujące zaraz przy Parku Górczewska. Bardzo atrakcyjne miejsce, zarówno pod względem otaczającej zieleni jak i dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 690 000 zł93 m² 18 172 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować piękny apartament na sprzedaż o powierzchni 92,23m2, zlokalizowany w nowym budownictwie z pełną infrastrukturą. Do lokalu przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa oddzielne pokoje 16 i 10 m. Zamykana, ciemna kuchnia , łazienka z wanną. Spory przedpokój z szafa wnękowa ,szafką na buty. Mieszkanie odnowione,w salonie klimatyzacja. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 28m2 nadające się pod inwestycję Bezproblemowy wynajem z roczną stopa zwrotu min. 5% pełna własność z Księgą Wieczystą - brak zadłużeń i zaległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

889 000 zł98 m² 9 099,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam piękne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Tarchomin na warszawskiej Białołęce. Idealne dla rodziny, które ceni sobie ciszę i spokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

610 000 zł53 m² 11 444,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, o powierzchni 53 mkw. Lokal znajduje się na czwartym (z sześciu) piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Muranów,Warszawa

854 900 zł57 m² 14 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje Balkon Metro Starówka Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Muranów, ul. Franciszkanska Metraż: 56,9 m2 Piętro: 1 z 3 Rok budowy: 1961 Materiał: cegła Stan prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służew,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 341 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Służew! Piękna okolica Mokotowa! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Gotarda. 41,6m2. po generalnym remoncie łącznie z elektryką. W łazience została wymieniona cała armatura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł49 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią na ul. Chmielnej , na odcinku pomiędzy ul. Żelazną a ul. Jana Pawła II. Mieszkanie w samym sercu Warszawy w sąsiedztwie Dworzec Centralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,11 m2 w budynku z 1962 r. zlokalizowane na Woli ul.Płocka znajdujące się na 6 piętrze z 8 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

609 999 zł59 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień Dobry Słoneczne mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego. Bardzo dobre usytuowanie to, tylko jedna z wielu zalet tego lokalu. W skład spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

849 000 zł74 m² 11 551 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Warszawa, bogusławskiego, bielany, mieszkanie, 73.50 m2, Sprzedaż. Do sprzedaży niezwykle wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Mieszkania słoneczne, rozkładowe idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, wyremontowane mieszkanie w zielonej okolicy Mokotowa. Mieszkanie o pow. ok. 69 m składa się z trzech pokoi, kuchni, 2 łazienek, loggii, garderoby: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 527,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 usytuowane na 5. piętrze budynku z 1971 roku. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny, - 2 sypialnie, - widna, oddzielna kuchnia, - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

699 000 zł67 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 67,1 m2, 3 pokojowe z przepięknym widokiem na panoramę osiedla i park, w pobliżu metro - stacja bródno. Centrum Bródna, dzielnica Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy samej stacji Metro Wawrzyszew. Okolica jest zielona, las Bielański w zasięgu 5 minut spacerem a Lasek Lindego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ulicy Stefana Batorego na Warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 48 mkw znajduje na 13. piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane , 1-pokojowe mieszkanie o pow 38 m2 na Kabatach, z oddzielną kuchnią, w budynku z windą. Okna wychodzą na płd-zachód. Jest mały balkon. Meble w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

390 000 zł27 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Najlepsza lokata kapitału! Mieszkanie idealne na wynajem długoterminowy jak i Airbnb. Poszukujesz mieszkania na start? A może zależy Ci na tym, aby do centrum dostać się pieszo? Pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal znajduje się przy ulicy Burakowskiej, na bliskiej Woli i znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu oddanym w 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Wola,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjna kawalerka po remoncie na ulicy Miłej w niskim bloku na Muranowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60-tych. Brak windy. Blok po remoncie, klatki będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błotna

Targówek,Warszawa

695 000 zł105 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Świetnie skomunikowane mieszkanie dwupoziomowe (kilka minut piechotą do stacji metra Zacisze, kilkanaście minut do stacji metra Trocka), przestronne mieszkanie na Warszawskim Zaciszu. Ekspozycja na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Mieszkanie o powierzchni 37 mkw mieści się w odświeżonym bloku na 2 piętrze, przy ul. Woronicza 44 naprzeciwko tvp. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne od strony dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

750 000 zł85 m² 8 803 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w dobrym stanie. Kuchnia widna, oddzielna, częściowo na ścianach boazeria. Łazienka z zabudowaną wanną, osobne wc. Trzy sypialnie. Podłogi - dębowa mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Syreny

Wola,Warszawa

359 900 zł26 m² 13 842,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na wysokim parterze. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Do mieszkania przynależy piwnica. Wokół budynku dużo zieleni. Mieszkanie składa się z: -jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

1 197 000 zł57 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie o pow. 57 m składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i osobnego wc. Do mieszkania przynależna jest komórka lokatorska. Istnieje możliwość parkowania na zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie, o powierzchnie 60m2. Mieszkanie położone jest przy ulicy Włodarzewskiej obok ulicy Grójeckiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis: rozkładowe 85m2 mieszkanie z tarasem w kameralnym budynku z 2010 roku. Rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry nieruchomości Mieszkanie do własnej aranżacji czeka na nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

931 500 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 67,5 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i loggi. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 4-pokojowe z otwartą kuchnią.