dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 029 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 029 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 70tych. zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

530 000 zł41 m² 12 864,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę funkcjonalnego jednopoziomowego mieszkania gotowego do zamieszkania usytuowanego w dzielnicy Targówek przy ulicy Ponarskiej 11 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

759 000 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

365 000 zł31 m² 11 774,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na cichym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 31 mkw zlokalizowane na Białołęce, ul. Rossieniego, położona na 2. piętrze (z 2) w bloku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 000 zł66 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Ostoja Wilanów przy ul. Augusta Hlonda. Dla mieszkańców osiedla dedykowany prywatny park zamykany na kluczyk z boiskiem, huśtawkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bołtucia

Bemowo,Warszawa

569 000 zł63 m² 8 887,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie warszawa, ul. Bołtucia Prezentowane mieszkanie o metrażu 62,9 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchnii - łazienki - wc - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odnowione mieszkanie 2 pokojowe na Białołęce. Oddzielna, widna kuchnia. Mieszkanie na parterze, dwustronne z balkonem. Do mieszkania przynależy naziemne miejsce postojowe przy samej klatce. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 mkw, usytuowane przy ul. Antoniego Magiery. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionego bloku z 1965 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 750 zł28 m² 98,21 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego ze wskazaniem lolaku na terenie pl, poświadczone notarialnie. Dla osób pracujących, niepalących, bez zwierząt, dbających o czystość i mieszkanie. Umowa na minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osikowa

Bielany,Warszawa

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4 pokoje - loggia - po remoncie - wyposażenie i agd w cenie Zapraszam na prezentację Westa Home Mieszkanie dwustronne, ekspozycja okien północ-południe, znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 550,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Mam do zaoferowania rozkładowe, jasne trzypokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku na Sadybie. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

358 979 zł40 m² 8 966 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

378 288 zł43 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

870 000 zł55 m² 15 772,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Bielanach przy stacji metra. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na bardzo duży balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

3 900 zł43 m² 90,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 mkw. Lokal usytuowany na 5. piętrze w bloku 7-piętrowym, znajdującym się na zamkniętym osiedlu z 2022r. przy ulicy Zwierzynieckiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z ogromną przyjemnością polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie jest przestronne i komfortowe, położone na pierwszym piętrze, 3 piętrowego budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

550 000 zł49 m² 11 316,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie dwupokojowe, 48,60 m2, parter, balkon, taras, ogródek, piwnica, parking strzeżony oraz ogólnodostępny, w pobliżu Metro, warszawa - Bemowo, ul. Zenona Klemensiewicza. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł67 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy metrze. W najbliższej okolicy znajduje się wiele udogodnień, sklepy spożywcze, drogeria, warzywniaki, park Arkadia, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 598,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytułowane na parterze w budynku z cegły. Zamieszkaj w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

1 900 zł24 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na Bliskiej Woli w przyjaznej i zielonej okolicy, przy ulicy Okopowej, na ul. Gibalskiego. W bliskiej odległości znajduje się Park Moczydło, lasek na Kole, klif oraz Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Czerniaków,Warszawa

975 000 zł57 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W kilku słowach: jeśli szukasz nowoczesnego, komfortowego oraz funkcjonalnego mieszkania to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania dwupokojowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarchomin I

Tarchomin I,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko bezpośrednio! Umeblowane mieszkanie 3 pokojowe (18m2, 14m2, 10m2) z widną kuchnią na 3 piętrze z windą. Łazienka z umywalką i wanną, oddzielne wc z umywalką. Duży 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

549 000 zł56 m² 9 793,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jedyne 50 metrów od wejścia do stacji Metra Trocka! Przedmiot sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 56 m2 , składające się z trzech niezależnych pokoi, widnej kuchni oraz łazienki. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 33m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Blok zadbany, wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Daleka

Ochota,Warszawa

1 900 zł17 m² 112,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czyste, zadbane po odnowieniu. Meble w pokoju nowe. Kuchnia w przedpokoju : szafki, kuchenka elektryczna, lodówka. .W łazience glazura, terakota i pralka. Klatka schodowa czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł21 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona w sąsiedztwie parku Morskie Oko, niedaleko Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

2 070 000 zł87 m² 23 905,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Ulica Zygmunta Hubnera, położona jest w samym sercu Żoliborza Artystycznego. Niepowtarzalna i ponadczasowa architektura a także pełne zieleni osiedla sprawiają, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

375 000 zł25 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Wola 2 pokoje obok Metra : Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Batalionu A.K. Parasol Metraż: 25,3 m2 Piętro: 4/7 (winda) Rok budowy: 1961 (budynek z cegły) W skład mieszkania wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w pobliżu Ronda Wiatraczna, tuż przy przystanku tramwajowym. Bardzo dobry dojazd do Centrum, w pobliżu liczne sklepy (m.in. Żabka, lss), gastronomia (m.in. Costa, mcdonald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

660 000 zł44 m² 14 962,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2 pokoje o powierzchni 44,11 m w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Zacisze,Warszawa

609 000 zł61 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania bardzo ładne, zadbane mieszkanie znajdujące się przy ulicy Zamiejskiej 24, kilka minut pieszo od Metro Trocka. Lokal mieści się na 8. piętrze w jednoklatkowym 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł39 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio - Dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy Najważniejsze informacje: - świetna lokalizacja - tuż obok stacji metra Świętokrzyska (dwie linie metra), tramwaje, autobusy; - wydzielony.