dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 992 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 992 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: jednopokojowe słoneczne, mieszkanie o pow.26,5 m2 z jednostronną ekspozycją okien (zachód) zlokalizowane w centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II/ Anielewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 618,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5 m2 usytuowane na 7 w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze Północ. Na powierzchnię mieszkania składa się:. 3 pokoje, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

843 744 zł60 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne, rodzinne i bardzo wygodne mieszkanie na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 59,84 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokojowe około 50m2 bez mebli tuż przy metrze Kabaty Z miejscem postojowym w podziemiu dostepnym z windy, kuchnia umeblowana + wyposażenie, osobne wejścia do sypialni. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się przeprowadzka do komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym, nowoczesnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

477 000 zł27 m² 17 601,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż fenomenalne zaprojektowaną i wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 27,1 m2. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,1m2 mieszkanie mieści się na 5 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: - salonu o powierzchni ~17m2 - sypialni ~11m2 - kuchni ~4m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 621,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam dla Ciebie coś szczególnego i okazyjnego. Mieszkanie w świetnej cenie z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomości cały czas drożeją przyszedł czas zainwestować swój kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korsykańska

Mokotów,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wygodnego mieszkania na Mokotowie do własnej aranżacji? Dla siebie lub pod wynajem? Z uporządkowaną sytuacją prawną, na uregulowanych gruntach i z kw? Mamy coś dla Ciebie! ważne: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

438 000 zł34 m² 12 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,71 m usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1951 roku zlokalizowane -warszawa, praga-Północ, ul. Jagiellońska. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż ciche, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie! Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem 15 minut do Metra Wierzbno! Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38 m2, ulokowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 listopada - 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Fort Bema. Mieszkanie dla pary lub singla. Zalety nieruchomości Cichy lokal z otwartą kuchnią, tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

525 000 zł46 m² 11 462,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie z ogródkiem. Lokal na parterze w 10-cio piętrowym budynku z lat 80-tych. Nieruchomość świetnie skomunikowana autobusy, metro, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z kuchnią. Nieruchomość jest idealna dla rodziny, pary lub też na wynajem. Możliwość przebudowy na 3 pokoje.Powierzchnia 56 m kw.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

550 000 zł64 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Myślisz o zainwestowaniu w doskonałą nieruchomość, która będzie na Ciebie pracować? A może Marzysz o własnym mieszkaniu z unikatowym widokiem? Powodów dlaczego czytasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

670 000 zł47 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m2, usytuowane na podwyższonym parterze w budynku z 2003roku zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Dembego na zielonym Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

470 000 zł44 m² 10 657,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bloku z windą przy ul. Orląt Lwowskich. Nieruchomość idealna dla pary, singla lub rodziny 2+1. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sadyba,Warszawa

625 400 zł53 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie z wyjściem do własnego 50 m2 ogrodzonego ogródka. Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji okien składa się z trzech ustawnych, rozkładowych pokoi: - salon 16 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Nowolipki , przestronna kawalerka znajdująca się na 9. piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 90. Na powierzchnię 36 m2 składa się przestronny pokój dzienny z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

640 000 zł42 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Widne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 841 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży słoneczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Starych Bielanach o powierzchni niespełna 41 m2. Ekspozycja okien: wschód - zachód. Odrębna własność - grunt uregulowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

725 000 zł75 m² 9 638,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,22 m , na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z 2006 roku -warszawa, włochy, ul. Fasolowa. Na lokal składają się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

510 000 zł58 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 57,80 m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Składa się z salonu o pow. 16m2, pokoi 10m2, 10 m2 i 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

480 000 zł30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na zakup przestronna i cicha kawalerka 30m2. 1 piętro. Budynek z odnowioną klatką oraz elewacja. Układ: aneks kuchenny przestronnego pokoju łazienki z wc Mieszkanie jasne, dużo zieleni za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

470 000 zł52 m² 9 071,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe - 51,81 m2 Lokalizacja: warszawa Praga Południe ul. Józefa Grzegorza Chłopickiego Cena: 470 000 pln Metraż: 51,81 m2 Piętro: 3 Rok budowy: lata 60 Czynsz: 600 pln Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł57 m² 11 929,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Widne 3 pokojowe (56,8 m2), w pełni rozkładowe (do każdego z pomieszczeń jest oddzielne wejście z przedpokoju), ustawne mieszkanie z balkonem, wyremontowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 793,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna kawalerka, wykończona pod klucz, 25,01 m2 z łazienką i pięknym balkonem o pow. 10m2!, w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

579 000 zł68 m² 8 552,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz przytulnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny ? Zależy Ci na bezpiecznej, spokojnej okolicy ? Zapoznaj się z tą ofertą :) adres: gioacchino Rossiniego 6 mieszkanie : Słoneczne 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3- pokojowe z jednym przejściowym pokojem usytuowane na ostatnim 4 piętrze zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa sie" - pokój- 15m2, -pokój 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

8 970 zł82 m² 109,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie przeznaczone na kwaterę pracowniczą, zlokalizowane na 7. piętrze w budynku przy ulicy Rozłogi 9, na warszawskim Bemowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

459 000 zł37 m² 12 338,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,20 m , 10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1970 roku -warszawa, służew, ul. Niegocińska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Residents prezentuje Państwu przestronną i widną kawalerkę z loggią, 500m do centrum handlowego Westfield Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 35m2. Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 58 m2 , usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2009 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krypska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł40 m² 12 311,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii. Grochów, w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,5m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

720 000 zł47 m² 15 319,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , 8 piętro w 8-piętrowym bloku z 2010 roku- warszawa, ursynów, ul. Braci Wagów. Wyśmienita lokalizacja - tuż przy metrze Natolin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niewielka

Mokotów,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 956,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, na kameralnym osiedlu ul. Niewielka (bartycka). Dwupokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia lub odświeżenia, składa się z salonu ze słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 561,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Gotowe do zamieszkania, u zbiegu ulic Jana Pawła II i Grzybowskiej w centrum Warszawy. Do ulubionego przez wielu warszawiaków bazaru przy Hali Mirowskiej jedynie 50m. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście Północne,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Opis: szukasz w pełni wyposażonego, klimatycznego mieszkania do wynajęcia? Cóż, wygląda na to, że mogę spełnić Twoje marzenia i zaprosić Cię do naszej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł57 m² 9 982,49 zł/m²

 

Piętro:5/10