dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 978 ogłoszeń

520 000 zł40,25 m² 12 919,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 150 zł60 m² 14 102,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł48,47 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,47 mkw., położone na 4 piętrze w nowoczesnym budynku na Bemowie przy ul. Lazurowej 21. Starannie wykończone, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 mkw, znajdujące się na 4. piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1974 roku, wyposażonym w dwie windy. Mieszkanie oferuje praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł26,20 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Warszawa, bielany / ul. Romaszewskiego / kawalerka / 26,2 M2 / piwnica / 400 metrów do metra - 6 minut We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnej i jasnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Apartamenty Marymont w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,70 m² 15 417,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7 m , usytuowane na 9. piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70., przy ul. Racławickiej na osiedlu Rakowiec (ochota) - w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 665 zł37,02 m² 20 817,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Warszawie przy trasach wylotowych lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy Mokotów - Służewiec. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,10 m² 78,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez stresu i dodatkowych kosztów? To 37,1 m na warszawskiej Woli to idealna przestrzeń dla singla lub pary, którzy cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,51 m² 17 995,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,51 m to propozycja dla osób, które cenią prestiżową lokalizację oraz funkcjonalność przestrzeni. Lokal wyróżnia się ustawnym układem, który daje.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł60 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Zwm budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: - 4 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 000 zł39,46 m² 13 988,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57,60 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne i funkcjonalne, świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 60 mkw. zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Bielan, przy ul. AK "żmija". Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,10 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł57 m² 13 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3 pokojowe mieszkanie Ursynów Centrum, ul. Szolc Rogozińskiego Pow. użytkowa: 56,8 m + piwnica ok. 2 m Rynek: wtórny, blok z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48,20 m² 15 145,23 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe, narożne mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane zaledwie 5 minut od ch Arkadia - jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwiniętych części Warszawy. Lokal wyróżnia się narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł106,92 m² 11 971,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Lokal Biurowo - Usługowy o powierzchni 106,92 m2 w świetnej lokalizacji na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,50 m² 16 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Jugosłowiańskiej. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł38,34 m² 15 597,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabrica Ursus - prestiżowy projekt mieszkaniowy - wysokie sufity i duże przeszklenia. Na terenie dawnej fabryki, zapomnianej i zniszczonej przez lata, powstaje wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem i klimatyzacją | Stegny, ul. Czarnomorska 17 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

784 999 zł39,47 m² 19 888,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu. Podstawowe informacje: mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,70 m² 16 483,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,70m2 - mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji umowy deweloperskiej. Lokal gotowy do odbioru zlokalizowany jest na II piętrze w VI.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 462 zł59,55 m² 16 749,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż narożne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7340/4186/omw budynek I osiedle Piętro 2 z 4, winda, ochrona, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 70m2 Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą o powierzchni 39 m2, na które składa się salon, sypialnia, kuchnia (z oknem), łazienki, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47 m² 16 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 47 m - Mokotów ul. Domaniewska blisko Galerii Mokotów Oferujemy Państwu 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na Mokotowie. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41,43 m² 67,58 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 065 000 zł115 m² 9 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze z prywatną klatką schodową. Zapraszam do obejrzenia filmu przez portal lub link na życzenie. Zaciszny Ursynów nowe osiedle wśród zieleni! Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł28 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną. W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem agd, zmywarka, piekarnik, płyta, okap,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej rozwijających się części Mokotowa, idealne połączenie miasta, zieleni i infrastruktury. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł22 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od czerwca 2026, dla singla lub pary, do podpisania umowy najmu potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu Oferujemy do wynajęcia kawalerkę znajdującą się na Woli przy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł22 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 22,0 m . Lokal znajduje się na drugim piętrze siedmiopiętrowego, budynku z cegły na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł80 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania urządzonego pod okiem architekta, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,80 m² 17 573,22 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwa uwadze mieszkanie na warszawskim Mokotowie (sużew) - 3 pokoje (pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój) - 47,80 m2 - 3 piętro w 12 piętrowym, zadbanym bloku (rama H) -.

Szczegóły ogłoszenia

877 800 zł46,20 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31 m² 18 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31 m, 3 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1974 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł50,46 m² 24 355,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy ken na Ursynowie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem Warszawa, ul. 1 sierpnia 41 Szukasz idealnego startu w Warszawie lub bezpiecznej lokaty kapitału? To funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskich.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij