dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu na najem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m2, zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Braci Wagów. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

5 300 zł74 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, na warszawskim Ursynowie. Lokalizacja w centrum dzielnicy zapewnia znakomity dojazd zarówno samochodem, autobusem czy metrem (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Białołęce, przy ulicy Rossiniego. Powierzchnia 40 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży pokój połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

345 000 zł14 m² 24 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przepiękny lokal/ kawalerka gotowa do zamieszkania. Formalnie lokal użytkowy, ze względu na małą powierzchnię 13,32 metra plus balkon 2,5 metra. Doskonała lokalizacja, ul. Grójecka 194,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

863 000 zł32 m² 26 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1754

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Miodowej na warszawskim Starym Mieście. Budynek: lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

960 000 zł63 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz spokojnego azylu w przepięknym otoczeniu? Szkoda Ci pieniędzy i czasu na remonty, architekta i wykończenie? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy stacji metra Wilanowska z miejscem parkingowym Do wynajęcia przytulna kawalerka usytuowana tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, stegny, ul. Korsykańska bez prowizji od Strony Kupującej Układ mieszkania: - powierzchnia 31,88 m2 - pokój dzienny z oknem balkonowym (balkon francuski) - sypialnia - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy wynajmie nie płacisz prowizji. Lokalizacja Praga, ul. Targowa 81, 50m od Stacji metra Wileńska, blok tuż przy wyjściu z metra. Do wynajmu dwupokojowe przestronne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście ul. Pokorna blisko Starówki. Bardzo eleganckie mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty najwyższej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Północ w pobliżu stacji metra Wileńska. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

728 000 zł50 m² 14 415,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe Mieszkanie na Bemowie - 50,50 m Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe mieszkanie o powierzchni 50,50m , idealne dla osób ceniących komfort i wygodę. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

820 000 zł42 m² 19 523,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41.75m2 usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Racławickiej na Starym Mokotowie. Lokalizacja topowa - stacja metra (racławicka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł48 m² 70,53 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób bez Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie położone w sercu warszawskiego Muranowa, w centrum Warszawy. Doskonała komunikacja (przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe, w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 099 000 zł92 m² 22 815,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż przestrony nowoczesny apartament o powierzchni 92 mkw zlokalizowany na Warszawskiej Pradze Północprzy ul. Jagiellońska 45a. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, klimatyzowane mieszkanie w nowej inwestycji, przy ulicy Konstruktorskiej, w sercu Służewca. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8 piętrowego bloku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania kawalerka znajdująca się w super okolicy na Żoliborzu przy ulicy Broniewskiego 33 Lokal mieści się na 9.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Ochota,Warszawa

755 000 zł38 m² 19 610,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Starej Ochocie, w przedwojennej kamienicy z 1935 r. przy bardzo urokliwej, kameralnej ul. Siewierskiej usytuowanej pomiędzy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

890 000 zł66 m² 13 466,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, na zielonym, świetnie zlokalizowanym komunikacyjnie osiedlu, przy ul. Lajosa Kossutha. Przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

3 000 zł38 m² 79,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna - ul. Szeligowska 53D Na życzenie najemcy mieszkanie zostanie umeblowane. Nowy, słoneczny, komfortowy apartament położony na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Stary Mokotów,Warszawa

739 000 zł49 m² 15 174,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szukasz ustawne, rozkładowe mieszkanie w super lokalizacji? Chcesz wszystko zaaranżować po swojemu? Ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament. Dostępny od zaraz, najem na minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia trzypokojowy apartament w Śródmieściu, muranów, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestrzenne 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10.piętrze w 16. piętrowym budynku z windą z 2002 roku mieszczące się przy ulicy Kondratowicza 22. Od wyjścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 150 zł50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu zamkniętym, przy ul. Marymonckiej, w sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Pierwsze piętro, budynek bez windy. Balkon. Mieszkanie umeblowane. Przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie O wynajem nieruchomości na woli, mroczna 7 przy ulicy górczewskiej , warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Jelonki Południowe,Warszawa

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2, piętro 5/5 bez windy w budynku z 1991r., przy ul. Szeligowskiej, bemowo Jelonki. Idealne dla pary lub rodziny ze starszymi dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż mieszkanie z balkonem wychodzącym na zielone patio wewnętrzne o powierzchni 50,5 m , usytuowane na trzecim piętrze budynku z 1957 roku, bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

939 900 zł45 m² 20 933,20 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w cichej i spokojnej części Gocławia. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

598 000 zł30 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na Pradze-Południe przy ul. Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł130 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 130M2, 3 sypialnie, duży taras I balkon budynek: osiedle Ostrowska powstało w 1998 roku i zlokalizowane jest przy alei Jana Pawła II 61 u zbiegu ulic Anielewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem. Układ budynku podobny do zabudowy szeregowej. Jest to jedyny lokal w tej zabudowie posiadający parter i piętro. Na parterze znajduje się salon około 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament stacja wola budynek: nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji Stacja Wola dewelopera Echo Investment z 2022 roku przy ul. Gumińskiej 3. Na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia długoterminowo zlokalizowane na warszawskiej Woli (przy ul. Nowolipki) mieszkanie dwupokojowe 36m2 (salon z kuchnią + sypialnia) świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królów Polskich

Gołąbki,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 276,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam! Sprzedam bezpośrednio przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie w Ursusie wraz z dużym miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską położoną na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w Apartamentowcu Aura Sky, warszawa, ul. Ostrobramska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

2 375 000 zł88 m² 26 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

### Wyjątkowy Apartament w Sercu Miasta - Apartamenty Murano Z radością prezentujemy Państwu luksusowy apartament w prestiżowym kompleksie Apartamenty Murano, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

1 440 000 zł80 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2008 r, cegła, winda Niski kameralny budynek 2 balkony ( 6 m, 3 m ), taras Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł109 m² 45,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowe i wyposażone w bardzo wysokim standardzie mieszkanie usytuowane w apartamentowcu, w prestiżowej lokalizacji przy ul. Woronicza 33 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mamy do zaoferowania na wynajem od zaraz piękny rozkładowy apartament znajdujący się na Warszawskim Wilanowie. Na apartament o powierzchni 76 m2, składają się: -.