dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny, dwupokojowy apartament przy ul. Stawki 6 na Śródmieściu, blisko metra Dworzec Gdański. Doskonała komunikacja z centrum miasta. Idealna propozycja dla pracowników korporacji lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

1 419 000 zł83 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,49 m przy ul. Żółwia. Prezentowane mieszkanie to świetna propozycja dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

6 300 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66 m2 na najem zlokalizowane na 4 piętrze w nowym, 7-piętrowym bloku z 2022r. w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bratnia

Włochy,Warszawa

2 350 zł27 m² 86,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27 m , położone na spokojnej i zielonej ulicy Bratniej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

920 000 zł57 m² 16 197,20 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Szolc-Rogozińskiego. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klinkierowa

Włochy,Warszawa

749 000 zł37 m² 20 331,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,79 m z przynależnym ogródkiem o powierzchni 33 m . Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie z balkonem do wynajęcia na bliskiej Woli przy ulicy Siennej o powierzchni 42m2. Piętro 7 z 10 z windą. Osiedle strzeżone zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

3 700 zł42 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 42m2. Nowe budownictwo. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną, balkon, garaż podziemny. - super lokalizacja blisko przystanków tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia zadbane mieszkanie z balkonem przy ulicy Krzyżówki na Białołęce. Powierzchnia 49 m2. + blisko S8 i most Północny + Klimatyzacja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czyste i zadbane dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej. Piętro 5 z 9 z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

1 750 zł30 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na Ochocie ul. Kopińska z balkonem za 1750zł. Mieszkanie położone jest przy ul. Kopińskiej w starym, przedwojennym budownictwie na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

828 000 zł64 m² 12 998,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania na Tarchominie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 63,70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem francuskim przy ulicy Pereca na Woli. Powierzchnia 33 m2. Piętro 8 z 15 z windą. - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

840 000 zł61 m² 13 761,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w sercu Starego Ursusa. 3 niezależne pokoje. Pełna własność- urządzona księga wieczysta. Mieszkanie 61,04 m składa się z: - salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne, w bardzo dobrym standardzie 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema. Cicha, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

815 000 zł39 m² 21 130,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 40m2, znajdujący się przy ulicy Sławińskiej 6 w najbliższej okolicy "19 Dzielnicy". Modna, dynamicznie rozwijająca się część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rakowiec,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Ochocie - Rakowiec. Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc! Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 56,21 m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 piętro bez windy | duży balkon 5 m2 | stan mieszkania idealny, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

1 215 000 zł55 m² 21 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednia sprzedaż Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ulicy Obrzeżnej 1D. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 129,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Chcesz zainwestować kapital bezpiecznie? Zależy Ci na nieruchomości która jest położona w dobrej lokalizacji? - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie :) Rozkładowe mieszkanie, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mokotów Czerniaków ul. Melomanów 65m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon typu loggia | piwnica | 4 piętro bez windy | 1994r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 075 000 zł102 m² 20 327,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,08m2 - nietuzinkowe mieszkanie, dwupoziomowe w kamienicy z 1952 roku, zlokalizowane przy ulicy Kasprowicza w dzielnicy Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 447,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknej, gotowej do zamieszkania kawalerki o powierzchni 32,47 m , znajdującej się na warszawskim Ursynowie, przy ulicy Filipiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu. Lokal składa się z jednego pokoju , kuchni , łazienki. Mieszkanie jest umeblowane. Na wyposażeniu jest kuchnia z agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

664 930 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (28,91 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: piękne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej Lokalizacji: władysława Broniewskiego 39, mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

665 000 zł46 m² 14 586,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! 2 pokoje - balkon Z widokiem - klimatyzowany salon - miejsce postojowe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Skoroszewskiej 24a. Dodatkowo do mieszkania przynależy wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy, otoczonej zielenią, na warszawskich bielanach. Na sprzedaż częściowo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska | autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł73 m² 68,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasny i przestronny apartament zlokalizowany w budynku tuż przy stacji metra "dworzec Gdański'. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz-mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy link do spaceru 3D / /models/kkegxk7ggnt Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 170 000 zł65 m² 17 936,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w prestiżowym budynku "fabryka na Pradze" przy ul. Radzymińskiej 12 w Warszawie. Budynek został zbudowany w 2018 roku, co gwarantuje nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

5 600 zł125 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie 125 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 1996 r. przy ulicy Konduktorskiej, mokotów Sielce. Idealne dla rodziny. Cena: 5600zł + 1900 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 141,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na zielonym osiedlu w Ursusie, blisko pkp Ursus Niedźwiadek. Atuty Idealne dla rodzin z dziećmi lub pod wynajem Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

970 000 zł70 m² 13 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Białołęka os. Derby ul. Skarbka z Gór | przystanki autobusowe 100 m od osiedla| stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem | na tej samej ulicy liczne sklepy i punkty usługowe | szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno Podgrodzie,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, 3 pokojowe w tym : - salon z aneksem kuchennym 24m2 - pokój 9m2 - sypialnia 11m2 - łazienka z oknem 5m2 - toaleta 1,3m2 - przedpokój - balkon ok. 3 m2 Przynależy piwnica, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynjęcia piękną, wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 37 m2 na Warszawskiej Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harfowa

Szczęśliwice,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 do wynajęcia na Ochocie przy ulicy Harfowej. + dwa niezależne pokoje + Blisko parku Szczęśliwickiego + Winda +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zadbane jednopokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia na Bielanach przy ulicy Przy Agorze. Najważniejsze zalety mieszkania: + Metro Młociny 300m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Bemowo,Warszawa

1 090 000 zł52 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan, w niedalekiej odległości od Bemowa. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

1 131 000 zł72 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność przedstawić 3-pokojowe, przestronne i widne mieszkanie w budynku z 2017r. przy ulicy Mariana Wyrzykowskiego. Osiedle wybudowane przez znanego i cenionego dewelopera Dom.