dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

9 000 zł73 m² 122,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/rus/eng Na wynajem unikatowy apartament z tarasem i balkonem o ponad 130m2. Prestiżowa lokalizacja pośród nowoczesnych wieżowców, taras z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Sieczna. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja, bliskość metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Sielce,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 130,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. W spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość mieści się na ostatnim piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

6 300 zł82 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: przepiękny komfortowy apartament o powierzchni 82 m2 położony na Wilanowie Królewskim, przy ul. Obornickiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze, w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maltańska

Mokotów,Warszawa

1 039 000 zł64 m² 16 234,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Maltańskiej. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We psiak Pl, ua, ru, eng Do wynajęcia przytulne mieszkanie na Woli z ogródkiem Lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Powierzchnia mieszkania: 50 m Ogródek: 43 m Cena najmu: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia na Bemowie przy ul. Rayskiego od zaraz. Znajduje się na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą na monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 900 zł60 m² 64,68 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w budynku przy ulicy Kondratowicza, z miejscem postojowym na ogrodzonym parkingu. Klatka schodowa jest oddalona ok. 230m od wejścia do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: e-mail: westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nowego mieszkania przy ul. Szeligowskiej 53C Nowe 2-pok. mieszkanie | Bemowo | ul. Szeligowska Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

1 700 zł36 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe, widne mieszkanie usytuowane na Bielanach, przy ul. Szegedyńskiej. Mieszkanie składa się z niezależnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

760 000 zł64 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , na warszawskich Bielanach (wawrzyszew). 450 metrów do Metro Wawrzyszew. Idealna inwestycja w super lokalizacji ;).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Saska Kępa,Warszawa

6 720 zł70 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu idealnie zaprojektowany apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze. Nowoczesny, kameralny budynek (tylko 22 mieszkania) z recepcją oraz ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English - please scroll down. Mam przyjemność przedstawić przytulne, nowoczesne, klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, w samym sercu miasta przy ul. Wspólnej. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Wyobraź sobie, że ze wszystkich okien mieszkania widzisz zieleń, a rano pijesz kawę w ogródku słuchają koncertu ptaków :) Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 127,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na drugim piętrze w niskim trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 474,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. 5-pokojowe mieszkanie pod inwestycję z możliwością przejęcia najemców | roi 8% Prezentowana nieruchomość znajduje się na jedenastym piętrze w bloku dwunastopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

495 000 zł18 m² 26 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie O sprzedaż nieruchomości na woli, kasprzaka 29, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu lokal o powierzchni 18,44 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Woli, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

3 750 zł72 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne mieszkanie na wynajem na Ursynowie Oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,92 m , położone w spokojnej i zielonej części Ursynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 049 000 zł49 m² 21 408,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- for English check below - Atrakcyjne mieszkanie w samym centrum miasta. Wszystko w pieszym dystansie: - sklepy - restauracje - banki - Metro, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz kolej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Ursynów Północny,Warszawa

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - zaledwie 4 minuty spacerem do metra Ursynów. Jasne i funkcjonalnie urządzone wnętrza zapewniają komfort zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Wareckiej w Warszawie. W odległości 5 minut od Metra Świętokrzyska i Metra Nowy Świat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamionek,Warszawa

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie w sercu warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Centrum,Warszawa

6 250 zł66 m² 94,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w Centrum - 2 minuty do metra Świętokrzyska, widok na Pałac Kultury Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 66 m w samym sercu Warszawy. Mieszkanie oferuje dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Z przyjemnością prezentuję rozkładowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego, bardzo dobra lokalizacja, w zaledwie kilka minut dojdziemy do stacji Metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 037 000 zł51 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojową nieruchomość na prestiżowym osiedlu Fort Służew. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 zloaklizowane w najlepszej częsci osiedla z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keniga

Niedźwiadek,Warszawa

2 500 zł46 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w dobrym standardzie na osiedlu Niedźwiadek, wolne od zaraz. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Pokoje mają 10m2 i 20m2 z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

999 000 zł59 m² 17 012,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich 123. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

459 000 zł24 m² 18 734,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej i funkcjonalnej kawalerki do remontu, położonej zaledwie 3 minuty spacerem od stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

1 119 000 zł62 m² 18 186,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż elegancki apartament z ogródkiem znajdujący się na Bemowie przy ul. Narwik. Budynek / Osiedle Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie 45m2 w kameralnym osiedlu przy ul. Lizbońskiej 3 w samym sercu Saskiej Kępy. Lokalizacja jest ogromnym atutem tego osiedla biorąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

618 750 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w budynku (10 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe; ściany - tynk, glazura; okna - pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

840 000 zł41 m² 20 488 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczny, 2-pokojowy apartament z tarasem na ciche patio, położony przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Inwestycja " Wilanów Królewskie Przedmieście" została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Kabaty,Warszawa

775 000 zł48 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Agencjom, dziękuję. Mieszkanie jasne i ciche. Okna wychodzą na ulicę Mielczarskiego, jedna z najszerszych ulic osiedlowych na Kabatach, z niewielkim ruchem samochodowym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie tuż przy Metrze i Lesie Kabackim. Mieszkanie wykończone jest z dbałością o każdy detal dla najemców ceniących estetykę oraz wygodę. Będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji na Warszawskim Gocławiu z widokiem na Balaton. Oferta na wyłączność dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 617 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadamy w ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Praga Południe (grochów). Wyjątkowe mieszkanie o pow. 62,44 m2 z balkonem. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - zaledwie minutę pieszo od stacji metra Stokłosy. Idealne dla osób lubiących muzykę oraz ceniących sobie wygodę i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczęśliwice,Warszawa

9 500 zł115 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

We speak Ua Pl Ru En Oferta numer 388926 Nowo wyremontowany, dwupoziomowy apartament znajdujący się na 3. i 4. piętrze budynku przy ulicy Włodarzewskiej na Ochocie (park Szczęśliwicki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: warszawa Włochy / 2 pokoje - 40m2 /.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij