dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł36 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe, nieznaczne ślady używania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marywilska

Annopol,Warszawa

485 000 zł29 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kameralne osiedle dobrze zlokalizowane i skomunikowane z miastem. Bliskie sąsiedztwo lasów czy wody, czyni to miejsce enklawą ciszy, spokoju i pełnego odprężenia po ciężkim dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

655 000 zł31 m² 20 926,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej 31,29 m2 położona w Warszawie, przy ul. Wiktoryn 6 A w budynku z 2023 r., składa się z jednego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 400 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 427 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia:2-pokojowy apartament o pow.44,27 m2 na 4 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

575 000 zł41 m² 13 952,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie W zielonej okolicy zielona dolina, białołęka Szukasz idealnego miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z dogodnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 868,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wola ul. Nowolipie > świetna komunikacja: przystanki autobusowe 100 m | przystanki tramwajowe 250 m | stacje metra Rondo onz lub Rondo Daszyńskiego 9 min komunikacją (ok 1,5 km) > 38 m2 > 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 400 zł37 m² 117,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 37,42 m , położony na 9. piętrze nowoczesnej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Katalońskiej - w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 20 minut tramwajem od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 396,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. Krasnobrodzkiej 2, świeżo po generalnym remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej i grzejników oraz wysokiej jakości wykończenie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 099 000 zł79 m² 13 982,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Przy Forcie Gotowe do zamieszkania w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu z ochroną. Świetny rozkład i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 59,5 m z dodatkową komórką lokatorską na piętrze, w poszukiwanej lokalizacji na zadbanym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 700 zł55 m² 85,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przestronne, funkcjonalne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnik, klimatyzacja itd.) Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Ochota,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Rezydencji Barska. Usytuowany na 3 piętrze budynku z widokiem na ul. Białobrzeską. Budynek oddany do użytku w 2020r. Bardzo efektowny. Na dole consierge, przestronny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, łazienką i toaletą. Mieszkanie umeblowane. W kuchni duża lodówka zamrażalnikiem. W łazience pralka. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu - apartament wykończony w najwyższym standardzie! - Przestronny, jasny i funkcjonalny apartament o powierzchni 50 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

625 000 zł34 m² 18 382 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z doskonałą panoramą z okien znajdujące się na 16.piętrze w 18. piętrowym budynku z windą z 2004 roku mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 612 000 zł120 m² 21 766,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w pięknej, wczesno-modernistycznej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, przy ulicy Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

489 000 zł38 m² 12 936,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m , zlokalizowane w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 56. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 300 000 zł72 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bezpośrednia od właścicieli mieszkania. Agencjom nieruchomości dziękujemy. W skrócie: sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 składające się z otwartej na salon widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

678 000 zł52 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na Ursynowie przy ul. Na Uboczu 8. Lokal znajduje się na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1986 roku. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania, które łączy luksus z prestiżową lokalizacją na Bliskiej Woli, w rejonie Czyste, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

750 000 zł36 m² 21 120,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie z ogródkiem 83 m2. Budynek z 2012 roku z ochroną 24h. Mieszkanie ma niespełna 36 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

14 500 zł170 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę wynajmu apartamentu, który łączy nowoczesny luksus z prestiżową lokalizacją w samym sercu starej Saskiej Kępy. Standard Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary- na rok- potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - bez zwierząt - do wynajęcia od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

6 500 zł79 m² 82,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na 7. piętrze eleganckiego apartamentowca przy ulicy Sikorskiego. Miejsce postojowe w hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

1 124 000 zł65 m² 17 276,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bialołęka, żerań ul. Marywilska Apartament 65 m2 | bardzo wysoki standard, bardzo zadbany | w pełni wyposażony - gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na Bemowie, w pobliżu Lotniska Bemowo. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasielska

Grochów,Warszawa

718 000 zł45 m² 15 955,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Nasielska 44 Metraż: 45 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2016 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 718 000 zł + miejsce postojowe 50 000 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

860 000 zł38 m² 22 721,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na monitorowanym osiedlu Mozaika Mokotów wybudowanym przez Layetana Real Estate przy Cybernetyki 7. Jest widne, z dużymi drewnianymi oknami od pd-wsch, bez balkonu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 197 000 zł61 m² 19 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty we wtorek 15/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Czerniakowska 149 / Ujazdów 2 pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skorosze,Warszawa

1 205 000 zł73 m² 16 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2, położone na 1 piętrze zadbanego budynku z 2004r. Zamknięte, chronione osiedle zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy na Żoliborzu - ul. Kaliny Jędrusik Na wynajem oferujemy komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 60 m , usytuowany na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękujemy. *Mieszkanie na strzeżonym osiedlu Port Żerań blisko parku* Dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację w zielonej okolicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, w sercu saskiej kępy, przy ul. Międzynarodowej. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 585 000 zł54 m² 29 136 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Księżycowa

Placówka,Warszawa

819 000 zł45 m² 18 208,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie z ogródkiem - idealne dla par, małych rodzin, mieszkanie na start! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu jasne, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Grabów,Warszawa

1 350 000 zł134 m² 10 074,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, w zielonej części Ursynowa (grabów). Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe przed budynkiem oraz około 50m ogródek. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia 2025r nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pwoeirzchni 35m, w kamienicy na pierwszym piętrze z oknami skierowanymi na podwórko, w cichej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 400 000 zł58 m² 23 964,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,42 m2. Śródmieście - Powiśle, ulica Solec. Mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego apartamentowca z 2005 roku z cegły. Teren.