dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2013 roku przy ulicy Skarbka z Gór 15E. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dorotowska

Ochota,Warszawa

600 000 zł24 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Witam po Generalnym Remoncie Na sprzedaż Atrakcyjna kawalerka na Ochocie (od listopada 2024) Lokalizacja: do przystanku tram. 2 min piechotą.(Och-Teatr) Tak samo autobusowym Obok bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

729 000 zł46 m² 15 847,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie w bdb lokalizacji w zadbanym budynku. Ładny widok na panoramę miasta , brak budynków przed oknami, tylko tereny rekreacyjne. 250m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z garażem Mieszkanie jest nieumeblowane. Jest możliwość dostosowania lokalu do potrzeb najemcy na koszt właściciela. Do wynajęcia przestronne, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

747 000 zł33 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojową nieruchomość w śródmieściu północnym na zielonym Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 z oknami wychodzącymi na ciche podwórko - Gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy niezależne pokoje z widną, niezależną kuchnią, przestronnym przedpokojem i łazienką z wc. Mieszkanie jednostronne z dużą loggią. Piony wodno - kanalizacyjne po wymianie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie -kawalerka Śródmieście / Muranów o powierzchni 33 m2, położona w cichej i uroczej okolicy ulic Lokal znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

1 090 000 zł74 m² 14 781,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Białołęka-Brzeziny na osiedlu strzeżonym Wiśniowy Sad. Mieszkanie mieści się w małym bloku (tylko 10 mieszkań) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

975 000 zł40 m² 24 423,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

We speak pl/en/ua/ru Nowoczesny apartament na Woli - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż eleganckie mieszkanie odebrane w listopadzie 2022 roku, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wola Nowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern 2 rooms apartment, lwowska Street, city center, warsaw - Metro Politechnika Very nice flat in the strict city center, with windows from patio side ( very quiet). Living room with sofa/bed, working.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > autobusy 200 m od budynku > tramwaje 800 m > stacja metra Młociny 4 km (12 min komunikacją) > Biedronka 400 m od osiedla, Lidl 1,5 km, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów ul. Sarmacka nowoczesne 3 pokoje 68 M2, 2 tarasy Doskonały dojazd do centrum - linia tramwajowa w odległości krótkiego spaceru. Najem okazjonalny min. 12 mies. Opis Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy słoneczne mieszkanie o powierzchni 36.7m2. Położone na 3 z 4 pięter, 2 pokoje, kuchnia w aneksie, balkon, w kamienicy z lat 50. Mieszkanie: - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

3 470 zł56 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne, ciche i słoneczne mieszkanie o pow. 56 m2 z balkonem, ul. Bobrowiecka 3a, mokotów - oferta na wyłączność english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje 2 -pokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy przy ul. Dickensa 8, w otoczeniu parków oraz w doskonałej lokalizacji pod kątem infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie mieści się przy ul. Jugosłowiańskiej na Warszawskim Gocławiu, w cichej, spokojnej okolicy. W łatwy sposób można dojechać do centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

545 958 zł42 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english nowa, niższa cena. Chcielibyśmy zaprezentować Ci dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł47 m² 25 365,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. W pełni wykończone i wyposażone. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

576 000 zł44 m² 13 120,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Lokal położony jest na 10 piętrze w budynku z 2 dużymi windami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

744 000 zł59 m² 12 610,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis: oferujemy do sprzedaży przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Pabla Nerudy. Nieruchomość mieści się na 8 piętrze 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 52,88 m2, na którą składa się: - przestronny salon, z wyjściem na balkon, - oddzielna, widna kuchnia, - dwie sypialnie, - łazienka, - przedpokój, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 045 000 zł74 m² 14 026,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe. rodzinne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie. Lokalizacja: - świetna komunikacja z metrem. Do stacji Metro Bemowo dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Las,Warszawa

8 500 zł140 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu nowego luksusowego, dwupoziomowego apartamentu przy ulicy Wodniaków. Wchodząc do apartamentu przywita Cię przestronny hol prowadzący do gustownie urządzonego salonu z otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 480,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Służew,Warszawa

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/81 mkw z balkonem i garażem. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie po remoncie; położone na parterze budynku, w kameralnym, ogrodzonym osiedlu, 600 m od stacji Metro Służew. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie (ksawerów) nieruchomość o powierzchni 40 mkw, która znajduje się na 5. piętrze w bloku mieszkalnym. Rozkład mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

408 000 zł29 m² 14 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m z klimatyzacją i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w cenie, położone na 5. piętrze przy ul. Optyków 5a. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pachnąca

Natolin,Warszawa

1 960 000 zł126 m² 15 605,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam bezpośrednio przestronny apartament na Ursynowie (natolin) z ogródkiem i pięknym tarasem, gotowy do zamieszkania. Oferowana cena zawiera łącznie ok. 126 m (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Zacisze,Warszawa

1 079 000 zł59 m² 18 257,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,10 m , zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym osiedlu Zacisze Wilno przy ul. Zamkowej 13 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

1 100 000 zł49 m² 22 449 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na IV piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł84 m² 71,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

DO wynajmu mieszkanie Z przeznaczeniem na działalność biurową lokalizacja: warszawa-Śródmieście, ul. Tamka powierzchnia: 84,4 m rozkład pomieszczeń: trzy przestronne, niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

652 000 zł38 m² 17 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na zielonej Saskiej Kępie. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na ostatnim 4 piętrze w budynku z lat 70. Blok obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka-Tarchomin ul. Książkowa > tramwaje i autobusy 150 m od bloku > dojazd komunikacją do metra Młociny w 20 minut Mieszkanie 54 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

720 000 zł36 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie Ochota. Powierzchnia 36 metrów kwadratowych położone w świetnej lokalizacji ( blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Pól Mokotowskich),miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon(19.7 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy do sprzedaży piękną kawalerkę 30 m2, znajdującą się na Warszawskiej Pradze Południe w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego (2009 uzyskał tytuł Najpiękniejszego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt przedstawić bardzo jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym na Tarchominie obok Galerii Północnej. Idealne dla 1-2 osób, które szukają wygodnego miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł47 m² 19 148,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy sggw, 47 m2 , 2 piętro , winda. Loggia +5m2 , piwnica +4m2 , przedsionek +4m2. Umeblowane i tak i nie do uzgodnienia. Oddzielna kuchnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

2 050 000 zł108 m² 18 928,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul.Grottgera - 108,3 m . Położone na 2. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1930r. Budynek zachował swój klasyczny, przedwojenny charakter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł47 m² 110,64 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu stylowego mieszkania o pow. 47m2, znajdującego się na 7. piętrze odrestaurowanej i zadbanej kamienicy z 1912 r., z windą, przy ul. Bagatela 13. Mieszkanie składa.