dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łuki Wielkie

Włochy,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 505,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Łuki Wielkie 3/9 w warszawskiej dzielnicy Włochy. Niewątpliwym wyróżnikiem jest widok z ostatniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z duzym balkonem ( ok 8 m2) na zamkniętym i chronionym osiedlu Ewen Shiraz w bliskim sąsiedztwie stacji metra bemowo. Budynek z recepcją a także bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piaseczyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

499 000 zł24 m² 21 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie o powierzchni 24 m , zlokalizowane w jednej z najcichszych części Dolnego Mokotowa, pomiędzy Parkiem Morskie Oko i Królikarnią. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, w apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Śródmieścia i Woli, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu bardzo atrakcyjne mieszkanko W rewelacyjnej lokalizacji na mokotowie - przy metrze wierzbno. Koszt miesięczny wynajmu wynosi 2300 zł/opłata łącznie Z czynszem do adm/ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

945 000 zł63 m² 15 071,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja - rezerwacja-rezerwacja Ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko stacja metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł51 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 51m2 | marszałkowska cena najmu: 3600 + 1100 czynsz + 300 zł opłaty koszt total: 5000 pln miesięcznie darmowe parkowanie - Właściciel mieszkania posiada pilot elektryczny, dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 160 zł46 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

6 900 zł98 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy luksus, przestrzeń i prestiżową lokalizację, ten apartament jest stworzony właśnie dla Ciebie. To niezwykła propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Loteryjki

Wólka Węglowa,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie blisko Kampinosu! Mieszkanie znajduje się w kameralnym, nowym budynku z 2025 roku, na 2. piętrze (z 3). Lokal jest słoneczny - okna wychodzą na południe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

10 000 zł92 m² 109 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje luksusowy apartament na wynajem 92m2 w Rezydencji Mokotów tuż przy stacji metro Wierzbno. Apartament wykończony z dbałością o detale, przy użyciu materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaglowa

Mokotów,Warszawa

15 000 zł141 m² 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Penthouse 141 m z 50-metrowym tarasem | Marina Mokotów | 4 pokoje | Widok na panoramę Warszawy Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przestronnego, komfortowego apartamentu typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Stare Bielany,Warszawa

749 000 zł51 m² 14 811 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje | 50 m | Stare Bielany | metro M1 | uksw I awf | Klimatyzacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na wysokim parterze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem podziemnym | Berensona 12e, białołęka - Warszawa Lokalizacja: warszawa, białołęka - ul. Berensona 12e Powierzchnia: 48,51 m Cena: 615.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 550 zł47 m² 74,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w zespole nowoczesnych budynków przy stacji metra Młociny. Doskonała komunikacja w każdym kierunku! Dla singla lub pary! * Salon z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hodowlana

Targówek,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, charakteryzujące się bardzo dobrym rozkładem, 4-pokojowe mieszkanie (75m2) położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Targówka. Stąd wszędzie jest blisko.nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowa Rezydencja, 5 Pokoi, 300 m , Wilanów Taras, sauna, garaż Do wynajęcia wyjątkowa rezydencja o powierzchni 300 m , położona przy ul. Biedronki w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście Północne,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- nowoczesna kawalerka, ul. Nowolipie 21 - 30 mkw w bloku z lat 50-tych XX w, zaprojektowana w wysokim standardzie przez studio aranżacji wnętrz. - znakomita lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 698 000 zł89 m² 19 032 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w centralnym punkcie Mokotowa! okolica: - metro Wilanowska 100 metrów, - sklep Biedronka w budynku obok, - starbucks Cafe 100 metrów, inne kawiarnie i restauracje w parterach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola | 40m2 | 2 pokoje | Blisko metra | Po remoncie Rozkład: - przestronny salon - Aneks kuchenny - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój z szafami w zabudowie, wykończony bardzo dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

900 000 zł60 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rzeczywista powierzchnia około 66,5 m2 składająca się z powierzchni mieszkania 60,5 m2 + dodatkowo około 3 m2 korytarza przyłączonego do mieszkania. Właściciele całego pionu za zgoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , zlokalizowane przy ul. Pohulanka, warszawa (targówek Osiedle Wilno). Lokal położony jest na 1. piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwolnicka

Grochów,Warszawa

2 700 zł46 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje, warszawa Grochów, ul. Wąwolnicka umeblowane, gotowe do zamieszkania! Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

1 699 000 zł77 m² 22 065 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Śliczny, solidnie wykonany i wykończony wedle projektu architekta wnętrz, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament znajdujący się w efektownej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka na Warszawskim Mokotowie przy ul. Wynalazek w apartamentowcu z 2015 roku. Mieszkanie o pow 31 m2 jest komfortowe i nowocześnie urządzone w białych kolorach. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia słoneczne, ciche, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m zlokalizowane na zielonym Bemowie przy ul. Jana Olbrachta, zaledwie 5 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, zlokalizowane przy ul. Siedmiogrodzkiej na Woli, będącej jedną z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

840 000 zł49 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane na Natolinie. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą, po 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

840 000 zł65 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe jasne mieszkanie na bliskim Ursynowie, przy ul. Koncertowej, na 3 piętrze w wysokim bloku. Trzy niezależne pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, osobne wc, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz, plac Wilsona. Dla Najemców bez zwierząt. Elektryczny kominek. Budynek z 2000 roku z windą. 98 mkw plus balkon! Cztery pokoje , oddzielna kuchnia, dwie łazienki, dwie szafy, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

2 600 zł66 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu z ochroną i monitoringiem w zielonej części Bielan. Naziemne miejsce postojowe na terenie zamkniętego osiedla w cenie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zielona,Warszawa

1 450 000 zł67 m² 21 516,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy, luksusowy apartament W stylu japandi W sąsiedztwie rezerwatu przyrody Bardzo wysoki standard wykończenia | Garaż | Duży funkcjonalny balkon | Zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł63 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle Lake Park położone na pograniczu Ursynowa oraz Mokotowa to jedno z najbardziej przyjemnych miejsc do życia w Warszawie. Przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem w świetnej lokalizacji: stara Ochota, ul. Grójecka, tuż przy teatrze Och - Teatr. Mieszkanie widne, dobrze doświetlone o pow. 37 m2 znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym, zlokalizowane na tyłach historycznej kamienicy przy ulicy Ząbkowskiej. Oferta dla osób ceniących sobie klimat starej Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

925 000 zł71 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Twoja wymarzona przestrzeń elegancja i komfort tuż przy ul. Bodycha! Marzysz o miejscu, które łączy w sobie nowoczesną funkcjonalność, przestrzeń i świetną lokalizację? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 550 000 zł78 m² 19 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż komfortowy apartament z dwoma ogródkami w sercu Miasteczka Wilanów! Apartament (dwustronny) o powierzchni 78,12 m , który składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania o powierzchni 36 m , położonego przy ul. Platynowej na bliskiej Woli w Warszawie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Polna