dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł50 m² 112 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki apartament z recepcją i przestronnym lobby usytuowany na 3/6 piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r. w samym centrum Warszawy przy ul. Pięknej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżanowskiego

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie świeżo po remoncie (60 m2) usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 130 000 zł87 m² 24 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament, łączący w sobie nowoczesny design i luksusowy standard, oferujący wygodę, elegancję oraz przestrzeń dla najbardziej wymagających. Apartament wyróżnia się starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie po remoncie usytuowane na ostatnim 6 piętrze zamkniętego budynku w samym sercu Mokotowa przy ul. Narbutta. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mokotów górny / rozkładowe, słoneczne 4- pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w 10- piętrowym budynku z lat 70. Ekspozycja wschód- zachód. Salon na wschód, od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Niedźwiadek,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu jasne, przestronne mieszkanie w Ursusie Niedźwiadku. Najem okazjonalny min. 12 mies. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

472 000 zł27 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę kawalerki położonej w sercu Bródna przy ulicy Bolesławickiej. Bliskość metra, tramwajów oraz pełnej infrastruktury miejskiej sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 800 zł31 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe ładne mieszkanie. Duża kuchnia - osobno. Łazienka z wanną. Doskonała lokalizacja. Okna na podwórko - strona zachodnia. Właściciel akceptuje wyłącznie Umowę Najmu Okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

1 900 000 zł86 m² 22 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Apartament Z duszą W odrestaurowanej kamienicy na starej pradze Odrestaurowana kamienica | W bardzo dobrym stanie | Wysokie 3,4 metry | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 861,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Mehoffera. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

939 000 zł59 m² 15 996,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 150 m od metra Kabaty z balkonem, miejscem postojowym w garażu i ochroną. Idealne pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 581,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie z loggią, balkonem i garażem - tuż przy parku Leśnika | 65.90 m | Grochowska, Gocławek Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł122 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Agencjom dziękujemy! Proszę zainteresowanych o kontakt tylko przez wiadomość sms - będę oddzwaniać. W pracy nie jestem w stanie odbierać telefonów.! na sprzedaż mieszkanie 122,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kompaktowe mieszkanie 21,5 m na Woli - idealne pod inwestycję | blisko metra Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służew,Warszawa

1 590 000 zł63 m² 25 122,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 lutego 2025 jasne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Obozowej 61 na Woli. Idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się bliskością parków, mając jednocześnie błyskawiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowa, starannie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 30 m z przynależną piwnicą (1,5 m ), zlokalizowana w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Międzynarodowej (saska Kępa, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Tarchomin,Warszawa

605 500 zł52 m² 11 599,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2m2 znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu przy ul. Żeglugi Wiślanej 1. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł101 m² 12 829,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Wilanów / Mokotów Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 101,25 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Rakowiec,Warszawa

865 000 zł52 m² 16 507,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w niskim budynku z lat 70-dziesiątych przy Alei Dwudziestolatków 2. Znajduje się na drugim piętrze bez windy, ma doskonały rozkład i po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | kawalerka 23 m | Śródmieście | cicho w centrum Główne atuty nieruchomości Kompaktowa i bardzo funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum Warszawy, przy mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

3 600 000 zł193 m² 18 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1904

Apartament Z duszą W odrestaurowanej kamienicy na starej pradze Odrestaurowana kamienica | Dwa Poziomy | W bardzo dobrym stanie | Wysokie na 3 metry | Doskonała lokalizacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

1 200 000 zł74 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,4 m z dużą loggią 9,97 m , położone w nowoczesnym, eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

15 500 zł165 m² 93,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Piękny apartament W cichej uliczce powiśla | Z widokiem na skyline warszawy Przestrzeń za oknem | Dwa miejsca postojowe | Umeblowany taras 100 mkw | Cicha uliczka | Wysoki standard wykończenia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaglowa

Marina Mokotów,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dla rodziny | z 2 tarasami | Marina Mokotów | 5 pokoje | Widok na rzeczkę Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu bardzo przestronnego, komfortowego apartamentu, zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Sadyba,Warszawa

829 000 zł53 m² 15 594,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 799,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, na Tarchominie, przy ul. Ceramicznej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 460 000 zł45 m² 32 300,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

4 780 zł52 m² 91,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament 52m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2012 r. przy ulicy Kolejowej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4780 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Santocka

Mokotów,Warszawa

1 338 741 zł75 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje z dużym salonem i balkonem - ul. Santocka, zen Garden Mokotów Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,79 m na 2. piętrze 3 piętrowego budynku z 2022 r. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

858 000 zł44 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

44 m | 2 Pokoje | 6. piętro | Własnościowe z kw | Czynsz 600 zł | Metro Ratusz Arsenał | Świetnie Skomunikowane | Ogród Krasińskich Jasne i przytulne mieszkanie w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej :) 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m | Warszawa - Mokotów, ul. Batuty 7 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Imielin,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Alternatywy, ursynów Imielin. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

951 000 zł63 m² 15 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 63 m2 > 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - do Metra Płocka 8 minut pieszo. Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania bez nakładu finansowego. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł84 m² 20 734,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie o powierzchni 84,4 mkw. w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w eleganckim, 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, tuż przy stacji metra Kondratowicza. Ciche, usytuowane na 1. piętrze. Okna i balkon wychodzą na patio, co zapewnia spokój i prywatność, mimo centralnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 mkw, położone na bliskiej Białołęce, na kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach