dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na Ochocie (ul. Grójecka/róg Dickensa). pow. 28 m, z widną kuchnią. Bardzo ładne, przytulne mieszkanko dla 1 -2 os. W pełni umeblowane, telewizor, pralka, lodówka, mikrofalówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

290 000 zł34 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: 33,85 m2. Bardzo przytulne i słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na Starych Bielanach przy ulicy Magiera. 3 piętro w 4 piętrowym bloku lata 60-te z cegły. Od razu do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Przepiękne,luksusowo wykończone dwupokojowe mieszkanie dla najbardziej wybrednych gustów.Wykończone naturalnymi materiałami/ marmury,kamień i drewno /,zaprojektowane przez doskonałego architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne, przytulne i urządzone mieszkanie do sprzedania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnym stylu, gustownie i funkcjonalnie. Możliwość wynajęcia firmie i wystawienia faktury vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

350 000 zł41 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 41 m2 po kapitalnym remoncie 4 lata temu nowe okna, drzwi, tynki w całym mieszkaniu, od nowa zaprojektowane i wyposażone kuchnia i łazienka, duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

1 599 zł29 m² 55,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe wyposażone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone i umeblowane. Prestiżowe położenie w centrum Mokotowa - w pobliżu Galerii Mokotów, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

359 999 zł49 m² 7 346,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się w pobliżu ch Marki i ch Targówek. Na przeciwko szkółka jeździecka i drewniany kościółek. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanek \"okrągła\". Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie przy Al.Wyścigowej.Mieszkanie w jednym z trzech bloków, ogrodzone, monitorowane z pięknym dziedzińcem.Mieszkanie posiada dwa pokoje, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 360 zł22 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od października duży 22 metrowy nieprzechodni umeblowany pokój z dużym 8 metrowym balkonem i widokiem na zieleń w cichej i spokojnej okolicy ulic Bluszczańska, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł32 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka przedpokój - 4, m2, łazienka - 5 m2, pokój - 16 m2, kuchnia - 7 m2. Mieszkanie umeblowane. Meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowiecka

Saska Kępa,Warszawa

1 850 zł56 m² 33,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od zaraz pilnie wynajmę do adaptacji na firmę. Lokal posiada osobne wejście z boku budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Stary Mokotów,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Opoczyńskiej (stary Mokotów), w budynku z lat 50-tych, 3-5 minut od metra Pole Mokotowskie (poza tym połączenia tramwajowe i autobusowe). Powierzchnia 58,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybylskiego

Ursynów,Warszawa

475 000 zł59 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Witam Mam do sprzedania mieszkanie na zielonym i cichym Ursynowie. Opis mieszkania Mieszkanie 59 m2, 3 pok. położone na kameralnym, cichym i otulonym zielenią osiedlu przy ul. Przybylskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Ursus,Warszawa

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena 1450 zł / miesiąc / kaucja miesięczna / dodatkowo opłata elektryczność, woda / bez czynszu. Wynajmę tylko bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie w osiedlu Gawra Gołąbki / Ursus. Parter, 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w idealnym stanie (świeżo po remoncie), bardzo ciche i w pełni wyposażone - meble (nowoczesne, projektowane) oraz sprzęt agd i rtv. Podzielone jest na dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo Lotnisko,Warszawa

468 000 zł72 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie duże, 72m2, jasne, loggia, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta i garderoba. Umeblowane, w doskonałym stanie. Okolica cicha i spokojna, lokalizacja dobra, blisko Bielan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe na ostatnim 5 pietrze, 48 m.kw. z oddzielną kuchnią, w pełni wyposażone i umeblowane położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku - ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

luksusowy apartament z widokiem na plac Dabrowskiego, balkon, kuchnia bardzo dobrze wyposazona (zmywarka itd), lazienka z wanna z hydromasazem, stacja metra swietokrzyska 1min, mazowiecka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

600 000 zł39 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1946

luksusowy apartament z balkonem, widok na plac Dabrowskiego i Ambasade Wloska, lazienka z oknem i wanna z hydromasazem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Włochy,Warszawa

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i dużą loggią w apartamentowcu z 2001 r. Stan bardzo dobry, idelane dla 2 osób. Orientacja płd-zachód. Teren jest ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Ochocie, w dobrym punkcie, kamienica (cegła), 10 minut od centrum 65 m2 , 2 duże pokoje, przestronna, widna kuchnia ze spiżarnią. Toaleta, łazienka oddzielnie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie, podlogi wycyklinowane, wymalowane sciane, cala lazienka wymieniona. scisle centrum, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

1 690 zł38 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio; bardzo ładne, ciche, nowe mieszkanie w miłej kolorystyce, nowocześnie urządzone. Nowe zamknięte, strzeżone osiedle, posiada monitoring. Mieszkanie zostało urządzone w 2008r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,ciche. Kuchnia z prześwitem na pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

rozkładowe: pokoje: 17 , 9 , 6 m2, kuchnia zamknięta, widna (z oknem) 7 m2, łazienka osobna ubikacja garderoba w kuchni, łazience i ubikacji terakota i glazura, zlewozmywak, wanna, umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goplańska

Wilanów,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo spokojna okolica, ogrodzone miejsce parkingowe, umeblowane i wyposażone, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, kuchnia duża, widna, łazienka po remoncie. Okna wymienione, nie słychać ruchu ulicznego. Lokal w samym centrum - dogodny dojazd w każdym kierunku, 5 minut piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajme 31m mieszkanie na Pradze Polnoc przy Al.Tysiaclecia na dluzszy okres czasu. Usytuowane w dogodnej lokalizacji, bardzo dobry dojazd do Centrum. W okolicy znajduja sie wszelkie niezbedne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej okolicy, kompletnie umeblowane w bardzo dobrym stanie. Kuchnia oddzielna, okna plastikowe. Możliwość podłączenia internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezposrednio , mieszkanie W stanie dobrym , calkowicie umeblowane, -większość mebli -nwe, odnowiony parkiet , całe meszkanie odmalowane W kwietniu 2009 .KUCHNIA WRAZ ZE SPRZĘTEM ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajecia mieszkanie na pradze polnoc przy ul. kepnej. mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 50m2, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

580 000 zł67 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie z 2002r wybudowane przez ebejot, umiejscowione na 2 piętrze na terenie osiedla zamkniętego , strzeżonego , monitorowanego. Wysoki standard ,nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełdan

Służewiec,Warszawa

850 000 zł84 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ladne, czyste, ciche 2-pokojowe mieszkanie z otwarta kuchnia. Zadbane, zielone osiedle z ochrona. Wyposazona kuchnia (meble w zabudowie, kuchenka, lodowka), pralka. Czesciowo umeblowane (szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 47,7 w cichej okolicy na Rakowcu (gorlicka), w czteropiętrowym budynku na pierwszym piętrze. Budynek po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lisowska

Żoliborz,Warszawa

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne, wysokie mieszkane (wys. 2,80) metraż 46,25m. w 3 piętrowym budynku z 1954 roku (cegła) na 2 piętrze, ul. Lisowska 29. Wszystkie instalacje gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Ochota,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio 2 pokoje do wynajęcia Warszawa, ochota, ul. Banacha, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania , wolne od 01.08.2009. Czynsz 1800 zł+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojerska

Stare Miasto,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

dostępnne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, widne mieszkanie. Zielone Zacisze. Trzy pokoje, kuchnia, 2 łazienki, 2 przedpokoje. Pomieszczenia dobrze zaprojektowanie, ustawne. Salon wyposażony w stół i 6 krzeseł oraz komodę.