dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na śródmieściu! Po remoncie, 3M + kuchnia, łazienka umeblowane i wyposażone(lodówka, piekarnik, kuchnia, mikrofala, pralka itd) doskonała lokalizacja C.H Arkadia 8min spacerkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Solec,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na Powiślu w nowym, stylowym budynku. Mieszkanie jest ciekawe poprzez niebanalny układ, duże okno dachowe w łazience oraz bardzo wysokie sufity ( ponad 4m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

625 000 zł80 m² 7 770,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, w idealnym stanie mieszkanie w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o pow. 3,13 m2 znajdująca się tuż obok mieszkania na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej spokojnej dzielnicy Wilanów. Do wynajęcia od zaraz. Cena 2300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (42m2 / 1 piętro) na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze. W klatce winda. Salon z aneksem kuchennym w nowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, przy ulicy Mikołajczyka. Metraż 56,7m2 z dużym balkonem - 6,1m2. Miejsce postojowe dla samochodu pod budynkiem. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie świeżo po remoncie, kawalerka w dobrej lokalizacji, wiele dogodnych połączeń komunikacyjnych. Przyjazna zielona okolica z pięknym parkiem. Niedaleko bazarek. Dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z kuchnią + łazienka + przedpokój, w pełni umeblowane i wyposażone (rtv+agd), nowe wyposażenie, mieszkanie po remoncie i odnowieniu, blok po remoncie, ocieplony, tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

4 000 zł108 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie, oferuję do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie na starej Ochocie. Metraż 108 m2 ( I poziom: hol, mala toaleta, salon, oraz sypialnia/gabinet. II poziom: hol , łazienka, toaleta, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suligowskiego

Ujazdów,Warszawa

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyjątkowe mieszkanie szuka nowego właściciela. Sprzedam Bezpośrednio. Tel do właściciela   . Wielkość 51m2, 2 pokoje. Luksusowo wykończony apartament w zacisznej enklawie Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł70 m² 41,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio nowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na Saskiej Kępie. Okolica bardzo spokojna, z okien widok na segmenty i zieleń. Przestronna loggia. Winda z garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

1 854 000 zł160 m² 11 587,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Luksusowy dom W ursynowie W super cenie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie, 1 pokoj, 32m2, wysoki standard, umeblowane. Ochrona, domofon, miejsce parkingowe w podziemnym garazu, linia telefoniczna z dostepem do internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 na ul. Zagłoby w Ursusie. - mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki z osobnym wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z dużą widną kuchnią. Mieszkani e jest po remoncie, czyte, umeblowane, funkcjonalny rozkład. W pobliżu komunikacja miejska(autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w odremontowanej, czystej kamienicy z windą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

290 000 zł28 m² 10 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Znakomita lokalizacja tuż przy metrze Pole Mokotowskie ul. Batorego. Komorne 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne dwupokojowe mieszkanie 46 m2, z kuchnią, łazienką i balkonem na warszawskich Kabatach, tuz przy hipermarkecie Tesco i stacji metra, bardzo blisko Lasu Kabackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balbinki

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

44 metrowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej części Ursusa. forma własności: własnościowe pomieszczenia wszystkie pomieszczenia oddzielne - pokój 19 m2 z loggią na stronę południową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nieprzechodni pokój od pierwszego września ok 14m2, w mieszkaniu 2-pokojowym. Pokój w pełni umeblowany, zawiera łóżko, biurko i szafę oraz dużą szafę wnękową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

1 790 zł53 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok. Mieszkanie przy św. Wincentego 112 W-wa 2-pok. 53 m 2 na II p. rok 2004, stan dobry, pełne wyposażenie kuchni (zabudowa, lodówka, kuchnia gazowa, mikrofalowa) i łazienki (wanna, pralka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriańska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Pragi na ul. Floriańskiej - Stare Miasto 1km, park Praski 200m, centrum Handlowe Wileńska 600m, liczne sklepy, szkoła, przedszkole w bliskim sąsiedztwie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł60 m² 5 837,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie białołęka-tarchomin-winnica 60,30m2, bardzo zadbane,umeblowane,pełne agd:zmywarka, pralka, lodówka 2 sypialnie ,salon ,aneks kuchenny, łazienka-wanna,loggia, ,przedpokój-szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kędzierskiego

Bemowo,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe, umeblowane mieszkanie 46 m na Bemowie na ul. Kędzierskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja, ciche, dużo zieleni, miejsce parkingowe pod blokiem, blisko do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednia. Dziękuję agencjom -nie współpracuje okazja. Tylko 100 m od metra Wawrzyszew. 4 z 10 pięter, pow. 25,9 m2 Mieszkanie ciche, okna wychodzące na podwórze. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł50 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę firmie, wystawiam faktury. Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią 50,5 m2 Kuchnia w zabudowie. Szafa 3-drzwiowa w przedpokoju. Do wynajęcia od października, obecnie działa biuro. ul.Flory 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł72 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie prosto po remoncie (w tym wymienione wszystkie instalacje), zaprojektowane i umeblowane przez dekoratora wnętrz. Wystarczy się wprowadzić! cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lisowska

Bielany,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko stacji metra Stare Bielany. Widna kuchnia, pokoje nieprzechodnie. Łazienka: wc, prysznic, umywalka, pralka. Dostępne od ok. 10 września. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Ursynów,Warszawa

850 zł15 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pokój 14m2, dla jednej osoby w 4 pokojowym mieszkaniu, umeblowany, strzeżone osiedle, zaraz przy Metro Ursynów, kuchnia do użytku ze współlokatorami, tv, internet, rachunki ok. 80 zł/m-c Ursynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palestyńska

Warszawa,mazowieckie

2 050 zł63 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie z balkonem dla czterech osób w trzypokojowym mieszkaniu na zamkniętym osiedlu. Mały 3-piętrowy budynek zatopiony w zieleni. Mieszkanie wyposażone we wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na Bródnie o powierzchni 47m2 na ulicy Krasiczyńskiej, na parterze bez balkonu.Zamykany korytarz, miłe sąsiedztwo. Kuchnia umeblowana z lodówką i zmywarką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolska róg działdowskiej Do wynajęcia mieszkanie na bliskiej Woli: - 10 min tramwajem do pl. Bankowego - 15 min tramwaje do Arkadii - w pobliżu szpital, sklepy, kioski, apteki itp. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Targówku. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, zabudowany balkon. Dobra lokalizacja - 100m do pętli autobusowej, przystanek pod blokiem, bazarek 50m, park i teatr Rampa 300m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest do wynajęcia bezpośrednio od właściciela tel.   . Jest to nowe przestronne mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2010 roku, oddzielna garderoba, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio! Sprzedaje właściciel! - cena: 399 000 pln. Mieszkanie 3- pokojowe. Lokalizacja: ursus Gołąbki, osiedle Gawra. Rok budowy 2006, winda, domofon, telewizja kablowa-Internet, telefon od upc lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludwisarska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę bezpośrednio bardzo ładne, umeblowane mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie składa się z dużego salonu i kuchni, łazienki, oddzielnej garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

429 000 zł66 m² 6 480,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 3 -pokojowe o pow. 66,2m2. Kuchnia 9,4 m2 w zabudowie, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza-gaz, lodówka, na podłodze terakota, łazienka z wanną i wc. Pokoje 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz. Osiedle z mnóstwem zieleni. Dojazd do centrum - autobusy 10-15 min. Okolica spokojna okolica, niska zabudowa, przychodnia, apteka, autobus, szkoła, przedszkole, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

3 500 zł107 m² 32,71 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie w centrum Warszawy na ochocie. W pełni wyposażone. Dostępne od zaraz. Kontakt W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt na podany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36m2 pachnące nowością z miejscem postojowym w garażu podziemnym , na strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną obok stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio luksusowy, słoneczny i cichy apartament, 66 m2. Okna wychodzą na patio, kierunek południowy. W mieszkaniu sypialnia, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij