dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Bemowo przy ul. Kocjana 1b. Osiedle położone w otulinie zieleni i pięknych terenów zielonych. To tutaj poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Powsinek,Warszawa

1 399 000 zł95 m² 14 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy, dwupokojowy apartament zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów, charakteryzuje wyjątkowy styl i elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

829 000 zł49 m² 17 054,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł7 m² 197 143 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Digital Broker oferuje na sprzedaż mieszkanie 71 m2, w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest wykończone w standardzie premium, okna z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m - Warszawa Praga-Południe, międzyborska 43a Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone na 4-tym piętrze 12-piętrowego docieplonego, zadbanego budynku, zbudowanego w 1977 technologii rama H. Instalacje wod-kan zostały wymienione. Całe wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

510 000 zł34 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kocjana

Groty,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 326,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł35 m² 15 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

750 000 zł43 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane przy ul. Symbolicznej 3 na warszawskiej Woli. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł29 m² 20 408,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się przy ul. Omulewskiej 26a (grochów, praga Południe) o wysokim standardzie o powierzchni 29,35 m . Jest ono usytuowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 7 piętrze w apartamentowcu z windą w samym centrum 1,5 km od Browarów Warszawskich. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla bądź singielki! Nieruchomość: oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20 mkw w bloku z windą na 6 piętrze. Lokal składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów Centrum,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bruna 6 jest idealnym wyborem. Auty mieszkania: metraż: 49 m Piętro: 5 Ekspozycja: południowo-wschodnia (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2020 roku. Jest to pierwsza oferta najmu - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 2. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Nowych Włochach. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 353,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotowie ul. Pieńkowskiego 4 Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botewa

Tarchomin,Warszawa

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Tarchomin przy ulicy Christa Botewa 10 o powierzchni 68 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego przy ul. Chrościckiego w zielonej i spokojnej części dzielnicy Włochy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Gocławek. Układ i przestrzeń: 2 pokoje salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Mokotowska. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 7-piętrowym budynku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wola,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Norwida 3 w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

2 790 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fr. Kawy o powierzchni 62 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

2 795 zł42 m² 66,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe Nowe mieszkanie z ogródkiem | Aleje Jerozolimskie 190 | Dostepny Garaż Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 128 m | 4 pokoje | metro dworzec gdański | ul. Słomińskiego | garaż Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 128 m , położony na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100m , położone na 5 piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie przy ul. Wąwozowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

5 600 zł125 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny apartament z kominkiem, położony w prestiżowej, zielonej okolicy tuż przy Parku Kaskada. Doskonała lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Szamoty,Warszawa

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37,04m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giserskiej 9. Lokal został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Białołece o powierzchni 44 m2, znajdujące się na 2 piętrze na zamkniętym osiedlu. *bez prowizji dla agencji Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany, dwupokojowy apartament w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowym na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Młodych,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokoryczki

Gocławek,Warszawa

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | 39 m2 | ul. Kokoryczki 3a | Praga-Południe Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowa Grochowska przy ul. Kokoryczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 63 m , znajdujące się na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Żoliborz Artystyczny / Miejsce postojowe / Dostępne od 01.03.2026 Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w inwestycji Żoliborz Artystyczny w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Woli o powierzchni 25 m , znajdująca się na 2 piętrze kamienicy, która jest na przestronnym terenie. Nieruchomość posiada balkon. Świetna lokalizacja -.