dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z jadalnią w sąsiedztwie biznesowego centrum miasta. Wygodną komunikację zapewniają dwie pobliskie ulice Al. Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

535 000 zł41 m² 13 048,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Mieszkanie typu studio w kameralnym bloku o ciekawej stylistyce na Mokotowie przy ul. Bonifacego, położone na 2 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kawęczyńska

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1916

Szukasz mieszkania w jednej z najpiękniejszych kamienic na Pradze? Zależy Ci na tym, aby mieszkanie było wyposażone i wysokie? Nie mogłeś lepiej trafić. Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dymińskiej, niedaleko metra Dworzec Gdański. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i korytarza. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Olszynka Grochowska,Warszawa

970 000 zł59 m² 16 441 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe, znajdujące się na nowym osiedlu ''Mały Grochów'' przy ul. Siennickiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

467 000 zł33 m² 14 151,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż zadbana, słoneczna kawalerka na 3 piętrze w bloku przy ul. Śniardwy 8 przy Galerii Mokotów (1 pokój+aneks kuchenny). Niedaleko stacja metra Służew i Wilanowska (zielony mordor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Wawer,Warszawa

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozmawiam też językach: ua/ ru Posiadamy również inne mieszkania na wynajem w tym budynku opis Mieszkanie w wysokim standardzie, 5 pokoi z zapierającym dech w piersiach widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie dla polskich obywatel, do bezpośredniego wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47m2 z przestrzennym tarasem i ogródkiem 20m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Skorosze,Warszawa

899 000 zł76 m² 11 907,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ustawne, trzy - pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na pograniczu warszawskiego Ursusa i Włoch. Nieruchomość usytuowana jest na strzeżonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

560 000 zł36 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Idealne pod inwestycję, dla singla lub pary. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

654 000 zł45 m² 14 501,10 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Całkowicie nowe, po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od już! Zapierający dech w piersiach widok z okien (11 piętro) na ogródki działkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

815 000 zł92 m² 8 868,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by opis Rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie z 3 tarasami o łącznej pow. 42,2m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze w budynku z 2010 roku. Szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 254,90 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 61,2 mkw znajduje się na trzynastym piętrze w bloku mieszkalnym z 1981 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cetysówny

Mokotów,Warszawa

1 139 600 zł62 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na Wiślanym Mokotowie. To nowoczesne osiedle kameralnych budynków wielorodzinnych, realizowane etapowo na warszawskim Mokotowie przez doświadczonego dewelopera - firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Muranów, wśród zieleni | niezwykla lokalizacja, mieszkanie O powierzchni 45 M2, w zielonej I bezpiecznej okolicy Prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m2 przy ulicy Wilanowskiej 5 w Miasteczku Wilanów! rozkład nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 338 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka 26,72M2, 1 pokój, ursynów, ul.AL. Komisji edukacji narodowej (warszawa, mazowieckie, ursynów) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty nieruchomości | 40m2 | 2 Pokoje | Nowocześnie urządzone | Przy metrze lini M2 | Dworzec Warszawa Stadion Narodowy | Port Praski | Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 60. Mieszkanie ma powierzchnię 35 mkw. Jest to otwarte studio. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

527 000 zł34 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

**tylko U nas** Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz 2-pokojowej, funkcjonalnej oraz cichej nieruchomości znajdującej się na ostatnim IV piętrze położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Ochota,Warszawa

4 800 zł84 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 września piękne, jasne mieszkanie o pow. 84 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy bez windy w starej części Ochoty przy ulicy Uniwersyteckiej. Mieszkanie jest w starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesny klimatyzowany apartament z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. W sypialni znajduje się dwuosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 506 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu stacji metra Księcia Janusza na Woli. Ciche, zielone osiedle w sąsiedztwie bazarku na Kole. Zadbany budynek po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skrót: przyjemna kawalerka dla singla/singielki, pary z ogródkiem 50 mkw. Opis: urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie typu open space. Pokój o pow. 19m, na podłodze panele, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

4 200 zł39 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowitej 39 mkw, zlokalizowane przy ulicy Gumińska. Blok to nowa inwestycja na Odolanach powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

648 000 zł48 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Saskiej Kępie przy al. Stanów Zjednoczonych Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47,57 m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lotników

Służewiec,Warszawa

3 000 zł57 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje /57 mkw Z loggią, na służewcu. 3 niezależne pokoje; 15 z wyjściem na loggię (strona zachodnia), 11 i 10 mkw (strona wschodnia), widna kuchnia 8 mkw wyposażona w płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 299 000 zł99 m² 13 121,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% dwie pełnofunkcjonalne łazienki - z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Ochota,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne, nowocześnie urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na Ochocie dostępne od zaraz! link do spaceru 3D: opis: mieszkanie jest po generalnym remoncie. Wszelkie sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, całość 37,50 m2 + duże pomieszczenie w piwnicy 7,15 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł39 m² 14 487,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

39 m2 - gotowe do zamieszkania, klimatyczne 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, z balkonem. Bardzo widne, okna skierowane są na południowy - wschód. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Mirów,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 495 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Wola przy ul. Platynowej w wysokim standardzie wykończenia do własnego zaaranżowania, w bliskiej okolicy Śródmieścia, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

614 000 zł56 m² 10 964,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 56m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 12 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi wychodzących na stronę wschodnią (10,3m2 i 9m2), - oddzielnej kuchni (6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Storczykowa

Wawer,Warszawa

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w Wawrze przy ul. Storczykowej w domu w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku 2 piętrowego. Mieszkanie składa się z : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sąchocka

Rakowiec,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe Ochota wynajem na czas nieoznaczony. Do wynajęcia mieszkanie składające się z osobnego pokoju dziennego z balkonem, oddzielnej sypialni, niezależnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

14 500 zł134 m² 108,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 134 mkw. przy ul. Dobrej na warszawskim Powiślu. Nieruchomość składa się z pięciu pokojów, przestronnej, jasnej kuchni oraz łazienki. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy piękne, przestronne mieszkanie przy ulicy Kruczkowskiego znajdujące się na prestiżowym osiedlu Patria na Powiślu. Dodatkowy atut, to zamontowana w salonie klimatyzacja i piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, bardzo ciche, trzypokojowe mieszkanie na zamknietym osiedlu na ul. Indiry Gandhi. Mieszkanie składa się z salonu częściowo połączonego z widną kuchnią. Z salonu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane, pralka, lodówka Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest nowe, urokliwe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Całkowita powierzchnia mieszkania to 36 mkw + duży balkon o powierzchni 8 mkw. Mieszkanie jest nowe w pełni.