dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 907 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

460 000 zł27 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na Bielanach przy ul. Honoriusza Balzaka blisko metra. Mieszkanie gotowe do zamieszkanie, można się od zaraz wprowadzać! Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

524 000 zł35 m² 14 971,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament 35 m2, 1-pokojowy z otwartą na pokój kuchnią, sporym balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa w wyjątkowo nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

509 000 zł39 m² 12 955 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na klimatycznych Nowolipkach. Lokalizacja doskonała na mieszkanie inwestycyjne jak również do zamieszkania - kilka kroków od Al. Jana Pawła II, a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 387,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Dembego 10 na zielonym Ursynowie! rozkład mieszkania: - salon z aneksem kuchennym (wyjście na taras) - Taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strubiczów

Ochota,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Komfortowe, eleganckie i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie wraz z wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 plus loggia! - trzy pokoje, kuchnia i łazienka. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Ursynów,Warszawa

463 000 zł31 m² 14 983,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Większa kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Kawalerka zaaranżowana z dbałością o wygodę mieszkańca, aby łatwo było utrzymać czystość i aby każda rzecz miała swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Białołęka,Warszawa

1 900 zł33 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, przy lesie, na dobrze utrzymanym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

6 950 zł77 m² 90,26 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze przy ul Siedmiogrodzkiej w pobliżu metra Daszyńskiego. Dojazd do centrum 10 min, 3 min do stacji metra Daszyńskiego. Kuchnia, jadalnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów Centrum,Warszawa

4 300 zł94 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, 4 pokojowy w pełni wyposażony apartament o powierzchni 94m2, zlokalizowany na 2 piętrze z 3, kameralnego, strzeżonego budynku z windą przy ul. Nowoursynowskiej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Unikalne mieszkanie z dużym ogródkiem, miejscem garażowym i komórką Do sprzedania unikalne, przestrzenne mieszkanie na zacisznej, zielonej ulicy obok Galerii Mokotów. Wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Stegny,Warszawa

809 000 zł64 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sardyńskiej 1 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 63,60 m2, którą składa się z: - salon - 21,60 m2 - sypialnia - 15,40 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przerwana

Włochy,Warszawa

670 000 zł43 m² 15 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie dwupokojowe usytuowane na ostatnim 5 piętrze zlokalizowane w inwestycji Osiedle Warszawa z 2020 roku przy ulicy Przerwanej. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

465 000 zł36 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku na Ochocie przy ul. Archiwalnej 9. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 36,50m2, na którą składają się: - dwa pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 015 000 zł80 m² 12 687,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne trzypokojowe kompletnie umeblowane mieszkanie/lokal usługowy 80 m po generalnym remoncie na Alejach Jerozolimskich doskonale nadający się zarówno na ekskluzywne mieszkanie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

890 000 zł74 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 74 m2 położony na 2 piętrze. Budynek oddany do użytkowania w 2011 r. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 32m2 Przedpokoju o pow. ok. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament z dwiema sypialniami , salonem , korytarzem z szafą wnękową i ukrytą w zabudowie pralką, łazienką i oddzielną kuchnią. Wchodząc do mieszkania po prawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

567 000 zł41 m² 13 829,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m2 i wysokości 2,6 m zlokalizowane w na Mokotowie ul. Jarosława Dąbrowskiego niedaleko Metra Racławicka. Piwnica przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

600 000 zł30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Śródmieściu przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 17 Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 30 m2 liczba pokoi: 1 piętro: 4/4 balkon: loggia okna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

478 000 zł36 m² 13 095,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na Ochocie Rakowiec W pobliżu uniwersytetu medycznego - 15 min. na pieszo. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

557 000 zł66 m² 8 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Blok z windą! Urok pobliskiej przyrody i wody na wyciągnięcie ręki! Cisza i spokój a jednocześnie możliwość skorzystania z różnych form aktywnego wypoczynku, trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 874,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super apartament dwupokojowy - cena all in! w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska. Na sprzedaż mieszkanie w kompleksie nowo powstającego osiedla -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

995 000 zł82 m² 12 072 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestrony, dwupoziomowy apartament z balkonem, mieszczący się przy ulicy Kopalnianej, na warszawskim Bemowie, tuż przy planowanej stacji metra Karolin. Apartament położony jest na ostatnim, trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Tarchominie przy ul. Światowida. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchnia 47m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł34 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, przytulne, klimatyczne dla jednej, lub dwóch osób, na warszawskiej Starówce, dzielnica Śródmieście, ul. Świętojańska, w kamienicy na 4 piętrze, bez windy. Mieszkanie 34,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Sadyba,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przyjemne i funkcjonalne mieszkanie w centrum Sadyby, przy ul. Sobieskiego. Wyjątkowo ciche i jasne, z widokiem na zieleń. Układ: sypialnia - 9,6 m2, gabinet/pokój dziecka - 6,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

IP Properties oferuje niepowtarzalne mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem na Mokotowie! Mieszkanie: dwupokojowe, przestronne, super wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m2 ulokowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

892 000 zł60 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 4,30 m2, znajdujące się na 3 piętrze budynku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

339 000 zł29 m² 11 633,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 29,14 m2, przy ul. Dziatwy w inwestycji Klasyków Wille Miejskie. Osiedle zostało oddane do użytku przez dom development w 2016 roku. Inwestycja znajduje się 300m od zadbanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

1 490 000 zł91 m² 16 373,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe na wysokim 1 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1998 roku, z windą, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym. Salon z kuchnią, 2 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

1 500 000 zł83 m² 18 072 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy! Mieszkanie jest ciche, nie słychać w nim gwaru okolicy. Mieszkanie położone wewnątrz zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

1 220 000 zł75 m² 16 356,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W pełni umeblowane mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Na terenie osiedla sklep spożywczy, przedszkole prywatne, restauracja i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy na Ursynowie przy ul. Grzegorzewskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 69m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł75 m² 69,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu apartament przy Starówce. Lokal wyposażony jest w nowoczesne urządzenia agd, podgrzewane podłogi, elektrycznie opuszczane żaluzje. Są tam trzy pokoju. W jednym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w stolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

595 000 zł46 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Muranów! Zielona dzielnica Śródmieścia! Doskonała lokalizacja ul. Anielewicza przy Jana Pawła, więc dojazd bardzo dobry w każdym kierunku miasta! Stacja Metro Ratusz Arsenał ok. 16 minut pieszo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łagodna

Mokotów,Warszawa

12 000 zł147 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

*** 4 pokoje / 3 sypialnie *** Apartament z widokiem na centrum Warszawy *** Czynsz i 2 garaże w cenie! *** Do wynajęcia 4 pokojowy apartament na Marinie Mokotów. Marina Mokotów to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Stara Praga,Warszawa

688 800 zł42 m² 16 598 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

dwupokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i komórką. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni wyposażone i umeblowane. Znajduje się na 5 piętrze (winda ). Minuta pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokojowe mieszkanie przy Porcie Praskim. Mieszkanie mieści się w nowym budynku, wykończone w sierpniu 2019. Jest w pełni umeblowane razem ze wszystkim niezbędnymi sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Wilanowie, 3 pokojowe. Kuchnia z jadalnią otwarta na salon. 2 sypialnie od strony patio. Szafy w obydwu sypialniach. Łazienka i toaleta osobno. Dwa balkony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Traktorzystki

Wola,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 684 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8m2 znajdujące się na Woli w Warszawie. Lokal składa się z: - salonu łączonego z kuchnią, - sypialni z łazienką, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 700 zł46 m² 81,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne, całkowicie nowe mieszkanie przy ul. Kierbedzia. Mieszkanie jasne, ciche, idealne dla singla lub pary. Lokalizacja/budynek: kameralne osiedle z terenami zielonymi. Położone.