dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Związku Walki Młodych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

910 000 zł61,40 m² 14 820,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | 60 m | balkon | Ursynów Stokłosy | działający wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3/3 pięter. Lokal z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w świetnie skomunikowanej części Warszawy na Ursynowie, w pobliżu stacji metra Stokłosy - ul. Zwm 12 B ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 300 zł84,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 84 m , składające się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie tuż przy stacji metra Stokłosy. Lokal mieszkalny dwustronny, dobrze doświetlony z racji wysokiego piętra z dobrym widokiem. Pokoje są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł84,10 m² 13 495,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Opis Wyjątkowe Mieszkanie 4 oddzielne pokoje, 84,10 m | Idealne dla Rodziny i na Inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,10 m z 4 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanko 37 m2 w centrum zielonego Ursynowa, nieopodal Metra Stokłosy ( 3 minuty pieszo ). Cicha uliczka zwm. Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Ursynów Północny,Warszawa

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 59 m , położonego na zielonym Ursynowie, w pobliżu stacji metra Stokłosy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o powierzchni 47,4m2 Lokalizacja: mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

849 000 zł60 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na Ursynowie, o pow. 59,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1981 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do odświeżenia. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

848 000 zł60 m² 14 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych, w pobliżu Szkoły Głównej Gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

848 000 zł60 m² 14 228,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

749 000 zł61 m² 12 298,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję za sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,90m2 położone na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z otwartym przejściem do kuchni (16,85m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Stokłosy,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie 61,8 m2 w spokojnej okolicy, kilka kroków od Metra Stokłosy. Mieszkanie przeznaczone jest do remontu, położone jest na piątym piętrze, składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 610,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Od Zaraz / Metro Stokłosy 5 minut / Kampus sggw 10 minut spacerem / 2 pokoje / 47,5 m2 / Piwnica 2 m2 / Do generalnego remontu Ustawne, rozkładowe z dużym potencjałem aranżacyjnym 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

745 000 zł62 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Blok po remontach, w budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 597,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Ursynów Centrum,Warszawa

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

745 000 zł62 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 451,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 znajdujące się przy ul. Związku Walki Młodych na warszawskim Ursynowie-Północnym! Lokalizacja: - warszawa ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

866 000 zł60 m² 14 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 597,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Związku Walki Młodych 13. Lokal jest w pełni umeblowany, a na życzenie najemcy istnieje możliwość doposażenia (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Północny,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe jasne i wygodne mieszkanie przy ul. Związku Walki Młodych 13. Mieszkanie w pełni umeblowane z możliwością doposażenia (np. dostawienia kanapy lub podwójnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

925 000 zł77 m² 11 978,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super okazja! Super cena! 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem blisko metra i sggw! Oferuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,2 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

870 000 zł82 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/3