dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko nowe łącznie z instalacjami. Widna kuchnia z kompletną zabudową, sprzętami agd, miejscem do spożywania posiłków Salon z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 078,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*wyłącznie U nas* 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gotowe do wprowadzenia | Bielany / granica z Żoliborzem Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 48 m2 na warszawskich Bielanach przy ul. Kochanowskiego. Opis: - IV piętrowy kameralny budynek z lat 70-tych - III piętro (bez windy) - zielone i ciche osiedle - blok nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

698 000 zł51 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bielany, piaski. Dobrze skomunikowana, wygodna poszukiwana lokalizacja. Rozkładowe, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z lat siedemdziesiątych. Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 90 m2 w Warszawie na granicy Bielan i Żoliborza przy ul. Kochanowskiego w kameralnej inwestycji Apartamenty Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 059 zł59 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego na warszawskich Bielanach, blisko granicy z Żoliborzem. Nadaje się np. dla 3 studentów, ponieważ lokal ma oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuje świetnie zlokalizowane mieszkanie na Warszawskich Bielanach! 1 min od przystanku autobusowego, oraz 1 min od dużej biedronki! Jest to miejsce fantastycznie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 328,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Widne mieszkanie usytuowane na ósmym piętrze, w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskich Bielanach. Budynek w b.dobrym stanie, po termoizolacji i modernizacji klatek schodowych. Czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł41 m² 15 328,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

605 000 zł38 m² 15 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnia i balkonem. Jedno z najładniejszych rozkładów mieszkań o niedużym metrażu. Pomieszczenia niezależne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul.Jana Kochanowskiego 32, Bielany, Warszawa. Lokal znajduje sie na 4 pietrze. - świetna lokalizacja - spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 38 m , położonego przy ul. Kochanowskiego, na styku Bielan i Żoliborza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opis Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , przy ul. Kochanowskiego 5 w Warszawie. Idealne do aranżacji według własnych potrzeb nieruchomość oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 425,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 47m2 w Warszawie przy ul. Jana Kochanowskiego 26. Kupujący nie płaci wynagrodzenia! Cena do negocjacji. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

729 000 zł36 m² 19 972,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w środku parku na granicy Bielan i Żoliborza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Miała miejsce wymiana wszystkich okien, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą o powierzchni 51 m2 położone przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokoje sprzedaż Bielany | Sprzedaż Mieszkania Bielany | Warszawa Bielany | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Prezentujemy rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 974 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym, z wydzieloną garderobą/schowkiem oraz balkonem, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,63 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 52. Znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł73 m² 15 710,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z czterema windami, co zapewniają wygodę codziennego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 17 119,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zakupu rozkładowego , czteropokojowego mieszkania o powierzchni 78.8 m2, zlokalizowanego przy ul. Kochanowskiego w samym sercu zielonych Bielan. Mieszkanie jest doskonałą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 716,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie na Bielanach - idealne dla młodych i inwestorów! Mam przyjemność zaprezentować bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealne pod inwestycję - roi 7,5% - 3 oddzielne, nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia - możliwość wynajęcia w całości lub na pokoje roi 7,5% - bliskość uczelni - awf Warszawa (4 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

597 999 zł42 m² 14 289,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Przytulne 2 pokoje w zielonej części Bielan. Nieruchomość o powierzchni 41,85m2, na którą składa się lokal mieszkalny o powierzchni 40,55m2 i piwnica 1,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od strony kupującej! Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż kawalerkę, zlokalizowaną na granicy Bielan i Żoliborza, nieopodal Parku Olszyna i Fortów Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 26.04.25! 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 14a Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku Pełna własność.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij