dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Powązki,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko metra, blok usytuowany jest na granicy Bielany z Żoliborzem. Mieszkanie mieści się na 3piętrze w 4 piętrowym bloku. Okna wychodzą na zieleń między blokami, jest bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy. Po remoncie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną, wc osobno. Okna pcv. Budynek i klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

428 000 zł59 m² 7 254,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Dwustronne (płn-wsch i płd zach). W dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, z wyposażeniem, w zabudowie. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! Atrakcyjne, przytulne dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnia w cichej, zielonej części bliskich Bielan. Wolne od zaraz! Pokoje rozkładowe - 18m i 9m, widna 6m kuchnia (pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, przytulne dwu pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej części bliskich Bielan. Wolne od zaraz! Pokoje 18 i 9 m, widna 6m. kuchnia (pozostaje zabudowa i wyposażenie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Spółdzielczo-własnościowe; powierzchnia: 48,00 m2, piętro: 3w4, materiał: ramah; rok bud. 1972, ilość pokoi: 3 o powierzchni 18,6, 12, po 2 mieszkania na klatce (czysta i zadbana),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe,oddzielna widna kuchnia,umeblowane,agd,ciche,doskonałe połączenia tramwajowe,autobusowe,blisko metro.Warszawa,ul.Kochanowskiego 32.Kontakt tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwu pokojowe salon-16m, +balkon, sypialnia -9m, kuchnia widna -5m, łazienka 3m, hol-5m, duża piwnica, przy bloku miejsca do pakowania oraz parking płatny -50zł. Niski czynsz 350zł, spółdz.włas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie do remontu, dwustronne: płd.-zach. i płn. wsch. Po remoncie kilka lat temu jest tylko łazienka i wc. Kuchnia widna. W pokojach parkiet. Wejście do jednej sypialni z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, nowocześnie urządzone mieszkanie, dostępne od 20 lutego. Kuchnia zabudowana wraz z piekarnikiem. W salonie sofa, nowoczesne meble, duża garderoba. Łazienka wyposażona w szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne , przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 56 m na zamkniętym strzeżonym osiedlu w bloku z 1996 r . Piętro 1 w 4 p . Przestronny salon 23 m z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

296 000 zł39 m² 7 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe mieszkanie kilka lat po generalnym remoncie. Kuchnia widna z zabudową. W pokojach panele podłogowe, w przedpokoju terakota. W duzym pokoju zabudowana we wnęce garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

279 000 zł41 m² 6 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Okazja - 2 rozkładowe pokoje, kuchnia widna, łazienka z dużym oknem! Wysoki parter! Kameralny, niski budynek - tylko 2 mieszkania na piętrze, wokół niska zabudowa i dużo zieleni. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio wygodne, jasne mieszkanie na Warszawskich Bielanach - 38m przy ul. Kochanowskiego 3 (piętro 4/4). Dwa pokoje z aneksem kuchennym. Dobry punkt komunikacyjny, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, bardzo ciepłe mieszkanie po remoncie w zielonej okolicy Żoliborza. 20 minut rowerem do Centrum (7,5 km). W pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, kuchnia gazowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zadbane, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią. W pokojach i przedpokoju parkiet dębowy i w sumie 3 szafy wnękowe. Kuchnia z zabudową i agd. W łazience kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie po remoncie ukończonym w grudniu 2011 roku. Rozkładowe z widną kuchnią. Stała zabudowa pozostaje. W pokojach panele podłogowe. Okna pcv. Balkon 1m.kw. Budynek ocieplony, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe mieszkanie po remoncie 5 lat temu. Kuchnia widna z zabudową. Łazienka również widna. W kuchni i łazience glazura oraz terakota, w pokojach panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

308 000 zł48 m² 6 484,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu, ale nie zaniedbane. Pokoje rozkładowe, pcv na podłogach. Kuchnia i łazienka sa widne, brak glazur i terakot. Blok ocieplony, odsuniety od ulicy. klatki schodowe czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z otwartą kuchnią, wejście do pokoi niezależne, z przedpokoju. W kuchni kilkuletnia glazura i gres, w łazience roczna glazura i terakota. W pokojach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

382 000 zł47 m² 8 215,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy. Punkt komuniakcyjny z ul. Broniewskiego, al. Armii Krajowej. Blisko plac zabaw, szkoła, przedszkole, żłobek. Piwnica. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

299 000 zł41 m² 7 239,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią. Nadaje się do remontu. W pokojach na podłodze parkiet do przecyklinowania. W kuchni i w łazience glazura i terakota starszego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

295 000 zł41 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkladowe mieszkanie na wysokim parterze, z widną łazienka i kuchnią. W kuchni i łazience glazura i terakota, w duzym pokoju płytki pcv, w sypialni i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

348 000 zł56 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie z dużą, widną kuchnią. w kuchni i łazience glazura i terakota ok. 10-letnia, w pokojach panele, w przedpokoju terakota. WC pierwotnie osobno, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

336 000 zł37 m² 9 008,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie na Piaskach, ul. Kochanowskiego. Blok Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z 2001r. częściowo ogrodzony. Duża ilość miejsc parkingowych, pod blokiem hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. W kuchni i łazience glazura i terakota. W pokojach i w przedpokoju parkiet (jeszcze nie był cyklinowany). Pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie, po remoncie 6 lat temu. W kuchni i łazience glazura oraz terakota. W pokojach mozaika. W mieszkaniu pozostają dwie robione na wymiar (2006-2007r.) z lustrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

380 000 zł48 m² 7 835,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

48,5 m kw. 4 piętro, 3 pokoje, rozkładowe. Wszystkie pomieszczenia/wraz z łazienką/ z oknem. Balkonik, ciepła woda z miasta, po wymianie wszystkie instalacje, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (38 m2) przy ul. Kochanowskiego. Oddzielna kuchnia, 2 pokoje. 3 piętro z 4, wokół mnóstwo zieleni. Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę kawalerkę przy ul. Kochanowskiego, parter, 28 m2. Dogodny dojazd do centrum, pętla tramwajowa, autobusy, 5 min do metra. W najbliższej okolicy sklepy i supermarkety. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

bardzo ciche, wokoło dużo zieleni i placów zabaw, żłobek, dwa przedszkola i szkoła - 3 min piechotą, metro - 15 min piechotą, odmalowane rok temu, stan dobry, podloga pcv, okna wymiana 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- w pełni wyposażone (meble, lodówka, piekarnik, kuchnia, pralka, tv) - czyste, zadbane, ciche - nowy blok (2002r) - wideodomofon, winda - pomieszczenie gospodarcze w cenie - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

300 000 zł38 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis - bezpośrednio! mieszkanie usytuowane na granicy bielan I żoliborza. W okolicy Park Olszyna, blisko Puszcza Kampinoska. Niska , solidna zabudowa (bez zsypów i insektów) - cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 42 metrów w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Bielany, na ulicy Kochanowskiego nieopodal Reymonta. Mieszkanie jednostronne składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

340 000 zł42 m² 8 095 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

305 000 zł38 m² 8 026 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w cichej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego