dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 147 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

W sercu warszawy Z bohaterską historią W tle Zapraszam do zakupi wystawionego na sprzedaż mieszkania należącego do zasłużonej dla stolicy uczestniczki Powstania Warszawskiego ps. Pszczoła!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 844,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m , zlokalizowane na 5 piętrze w budynku w samym centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Mokotowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł36 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z lat pięćdziesiątych przy Alei Jana Pawła II (róg ul.Elektoralnej). Lokal składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

955 500 zł49 m² 19 656,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Widok na Wisłę i panoramę miasta | 2 pokoje (możliwość 3) | Powiśle - ul. Górnośląska Na sprzedaż wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferowana nieruchomość znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Granicznej 4 - w samym sercu Warszawy. To interesująca opcja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 900 zł32 m² 120,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone w odrestaurowanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Wilanowskiej 6. Lokal został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

8 000 zł101 m² 79,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu luksusowy apartament na Powiślu w bliskiej okolicy Centrum Nauk Kopernik oraz Elektrowni Powiśle. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł52 m² 26 976,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy z windą. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Sejmu, ambasad, parku Rydza Śmigłego, agrykoli oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią ( 25 m kw), 2 sypialnie (2 X 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

2 500 zł27 m² 91,17 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Śródmieściu obok Ronda onz przy al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na ul. Mokotowskiej Oferujemy na wynajem stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowane przy ul. Mokotowskiej. Lokal charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

1 540 000 zł63 m² 24 569,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Inflancka | 62 m | Metro Dworzec Gdański Na sprzedaż niesamowicie słoneczny, widny 3-pokojowy klimatyzowany apartament położony na 3. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2013 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 460 000 zł45 m² 32 229,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2, ul. Stawki. Czwarte piętro w budynku pięciopiętrowym. Mieszkanie dwustronne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, balkon. Osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

899 000 zł37 m² 24 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł61 m² 19 438,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Oferuję do sprzedaży mieszkanie O powierzchni 61 M2, w ścisłym centrum warszawy przy ul. Wareckiej, pomiędzy nowym światem A ul.ŚWIĘTOKRZYSKĄ, BLISKO STACJI METRA. Śródmieście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 450 zł45 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*english below* Avenue Estate przedstawia apartament w prestiżowej warszawskiej dzielnicy Powiśle z miejscem postojowym w garażu. Dostępny od końca maja, ale na prezentację zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 89m2 | Duży salon | Sypialnia typu master | Stare Miasto Rozkład: - przestronny salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwoleżerów

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m w przedwojennej kamienicy, w odległości ok. 150 m od wejścia do parku Łazienkowskiego. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Emilii Plater 10, warszawa 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku przy Emilii Plater 10 - w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie (2 Oddzielne Pokoje) w samym sercu stolicy przy ul. Emilii Plater 27 tuż przy Pałacu Kultury oraz Złotych Tarasach. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł26 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna I przytulna kawalerka po generalnym remoncie | doskonała lokalizacja blisko centrum bez prowizji Muranów | Umeblowane | Idealne jako pierwsze mieszkanie | Praktycznie zaprojektowane |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie, które nie jest tylko metrami to klimat, którego się nie kupuje codziennie. Wyobraź sobie poranek na balkonie w sercu Powiśla. Cisza, światło wpadające przez wysokie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

554 000 zł30 m² 18 653,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł27 m² 23 033,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy! Kapitalna lokalizacja! Przy Teatrze Capitol! Kilka minut od metra, tramwajów i autobusów! Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 964,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. 29 Listopada 3D w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia. Lokalizacja: premium- ulica 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Trębacka

Stare Miasto,Warszawa

3 500 zł21 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować nieruchomość w jednej z najbardziej historycznych i prestiżowych lokalizacji w Polsce. Krakowskie Przedmieście jest częścią Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 125 000 zł49 m² 23 186 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 792,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 53,16 m , położone na 4 piętrze w zadbanym budynku z lat 60 (budynek po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł94 m² 74,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie W kamienicy, w doskonałej lokalizacji. Mokotowska | 95m2 | Wysokie sufity | Balkon | Prestiżowa lokalizacja | Metro | Winda ***** rozkład oraz standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

940 000 zł53 m² 17 735,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia z wyposażeniem. Lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

4 950 zł70 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania warszawa, powiśle (aleja 3 maja) Oferuję do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części Warszawy na Powiślu, przy alei 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowa, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , położona w apartamentowcu przy ul. Stawki w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Centrum,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, ciche i funkcjonalne o powierzchni 47 m znajduje się na 6 piętrze kamienicy z 1965 roku. Posiada oddzielną dużą kuchnię, łazienkę z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 31m2 ciche usytuowane na 6-ym piętrze w budynku przy al. Ujazdowskie 8 I Matejki w pobliżu Sejmu, łazienek Królewskich bez mebli tylko z biurkiem i szafą wnękową. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 280 000 zł85 m² 26 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

English version available. Dwa niezależne apartamenty | 3. piętro historycznej kamienicy | Po generalnym remoncie | Z pięknym widokiem | Standard premium Na sprzedaż prezentujemy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 320 000 zł75 m² 30 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Lwowska 10 | śródmieście południowe | 3 pokoje | kamienica 1927 | mieszkanie po generalnym remoncie Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się również emocją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł100 m² 139 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje elegancki lokal w historycznej kamienicy przy ul. Szpitalnej 5.! Wyśmienita lokalizacja, praktyczny rozkład oraz ponadczasowy styl. ( english translation below ) Atuty -.