dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

2 700 zł21 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zlokalizowana na IV piętrze kawalerka składa się z : * 1 Pokój * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie w starej kamienicy, okna z pokoju z ekspozycją na południe dzięki czemu są.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł62 m² 174,19 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 62 m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł67 m² 134,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 67 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na warszawskim Powiślu. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pięknej kamienicy przy ulicy Rycerskiej na Starym Mieście. Nowoczesne wnętrze urzeka elegancją i przytulnym charakterem. Osoby szukające spokojnego miejsca z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

945 000 zł53,90 m² 17 532,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53.9 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł39 m² 19 461,54 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy Alei Jana Pawła II, 20 w najpopularniejszej dzielnicy Warszawy i najstarszej części miasta. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,30 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 mkw, położone na 2. piętrze w solidnym budynku z lat 70, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Kruczej, tuż przy Alejach Jerozolimskich. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł39 m² 25 103 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Al. Jana Pawła II Widok na Park Saski Metro Rondo onz nieopodal! Po generalnym remoncie od podstaw Wszystko nowe łącznie z instalacjami Nowe okna pcv Można od zaraz wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł25,76 m² 31 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy K.I. Gałczyńskiego okolice Ordynackiej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46,43 m² 19 276,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

| polecam gabinet/mieszkanie na Powiślu, w cichej, spokojnej okolicy. Budynek przy ulicy Koźmińskiej 17 w Warszawie, zlokalizowany na Powiślu, został wybudowany w 1936 roku. Kamienica ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł61 m² 21 639,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe widne, narożne mieszkanie, o metrażu 60,5m2 w zabytkowej kamienicy po kapitalnym remoncie elewacji. Kamienica znajduje się na rogu Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 380 000 zł148,47 m² 29 500,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Apartament W przedwojennej kamienicy W śródmieściu południowym Trzy Sypialnie | Doskonała Lokalizacja - Metro Politechnika | W pobliżu Park Pole Mokotowskie i Łazienki |.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł52 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 47m2, 2 pokoje, ul. Grzybowska, nieużytkowany Jedna (1) sypialnia | W pełni umeblowany | 14 piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Klimatyzacja rozkład Apartamentu: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł63,60 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w ścisłym centrum Warszawy. Ciche, wygodne, z balkonem, blisko do Starego Miasta, w pobliżu Dworzec Centralny z dobrym dojazdem na lotnisko. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Powiśle! Miejsce magiczne i szczególne na mapie Warszawy, pomiędzy Nowym Światem i ekskluzywnością traktu królewskiego, kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego (13 min. pieszo, 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 533 883 zł59,04 m² 25 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| idealne mieszkanie dla osób poszukujących domu na lata. Nowe i w pełni umeblowane. Wokół znajduje się kilka parków, co sprawia, że jest to najbardziej zielone miejsce w Warszawie. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37,80 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Muranowie, przy ulicy Niskiej, na 5 piętrze. Lokal składa się z osobnej kuchni, dwóch odrębnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł51,40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 51,4m2 na 3 piętrze luksusowego budynku w Centrum Warszawy! Apartament w stanie deweloperskim składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł136,01 m² 143,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście/ ceniony warszawski adres - ulica Parkowa, 136 m2, 3 pokoje, 2 balkony, 1 szerokie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Wyjątkowy, designerski apartament tuż przy Łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji na Mariensztacie przy ul. Bednarskiej. Apartament usytuowany jest na 3 piętrze i posiada wspaniały widok na skarpę i kamieniczki Mariensztatu.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł84 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł43,91 m² 23 912,55 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyjątkowe 2 pokoje przy ul. Jasnej serce warszawy Z parkingiem Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Jasnej. Idealne dla osób ceniących prestiż Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 600 zł48,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość ze względu na fantastyczne położenie na Starym Mieście przy ul.Świętojańskiej tuż przy Placu Zamkowym. Salon , sypialnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł27 m² 29 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

English below Unikatowa kawalerka 27 m2 z widokiem na Plac Zamkowy serce historycznej Warszawy Adres: plac Zamkowy 15 | 2. piętro | Widok na Kolumnę Zygmunta Jeśli szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł96 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

I speak English, so please dont hesitate to get in touch with me. Na wynajem elegancki apartament o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Bagno 2 w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł69 m² 27 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Mam do zaoferowania nieruchomość o nietuzinkowej historii! Dom Profesorów to budynek na Starym Mieście, przy ulicy Brzozowej 12. Nazwa pochodzi od jego mieszkańców w okresie międzywojennym -.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł142 m² 176,06 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, doskonale zaprojektowany apartament o powierzchni 142 m , położony na 16. piętrze prestiżowego budynku w centrum Warszawy, bezpośrednio przy Parku Mirowskim.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł240 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Biuro w kamienicy położonej na al. Jerozolimskich w samym Centrum z widokiem na Pałac Kultury english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem elegancki czteropokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej, w sercu warszawskiego Śródmieścia. To adres ceniony przez osoby, które oczekują wygody codziennego życia, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 zł90 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem ul. Rozbrat, powiśle Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , położone w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł64 m² 226,56 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o pow. 64 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Lokalizacja w samym sercu tętniącej życiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, przy ulicy Górnośląskiej. Trudno o lepsze miejsce do życia w Warszawie. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w samym sercu Warszawy tuż przy stacji metra Centrum oraz przystankach tramwajowych. Idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 600 000 zł89,17 m² 40 372,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Trzypokojowe mieszkanie W kamienicy na śródmieściu Kamienica | Parkiet | Wyposażone | Śródmieście Południowe | Metro Politechnika | Plac Zbawiciela | Wysokie ***** rozkład pomieszczeń: * Duży.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł51 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 51m2, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno. Budynek o podwyższonym standardzie z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł114 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament o powierzchni 114 m , położony w kameralnym apartamentowcu na zielonym Powiślu przy ulicy Śniegockiej. Lokalizacja Powiśle to.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł114,50 m² 16 244,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słomińskiego 17 | 3 pokoje (z możliwością na 4) | 2 pełne łazienki | pralnia/pom. gospodarcze Mieszkanie przy ul. Słomińskiego 17, położone naprzeciw Westfield Arkadia, wyróżnia się czytelnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 700 zł157,30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 157 m2 na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej.