dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 296 ogłoszeń

11 500 zł104 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany i w pełni wyposażony apartament położony na warszawskim Powiślu. Lokal składa się z salonu, kuchni, 3 pokoi, 2 łazienek, małej pralni, p.pokoju i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł26,10 m² 26 819,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 138 przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 36 m2 znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy z lat pięćdziesiątych przy Alei Jana Pawła II (róg ul.Elektoralnej). Lokal składa się dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia przytulna kawalerka położona w sercu miasta o powierzchni 27m2, na warszawskim Muranowie na pograniczu z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 800 zł72,30 m² 52,56 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecamy wyposażone 4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym dodatkowo płatnym (można wynająć bez miejsca postojowego, wjazd przez szlaban). Mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł51 m² 101,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy Kamienica | 2 pokoje | Wyjątkowe wnętrze | Świetna lokalizacja | Balkon Z myślą o tych, którzy poszukują klimatycznej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 40 m ul. Dzielna (śródmieście), tuż przy Muzeum Więzienia Pawiak i muzeum polin Mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł49,70 m² 98,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania lub pracy w centrum Warszawy, ale z dala od zgiełku. To 49,7 m funkcjonalnej przestrzeni, która doskonale sprawdzi się jako komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł174,70 m² 45 787,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Duplex Z imponującym przeszkleniem zlokalizowany W samym sercu powiśla Gotowy do zamieszkania | Salon o wysokości ponad 6 metrów | 3 sypialnie + gabinet | 2 miejsca parkingowe + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

15 200 zł123 m² 123,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua | eng | ru mieszkanie W stylu japandi W wyjątkowej inwestycji patria na powiślu, w otulinie 2 parków 123m2 | Patria | Powiśle| Widok na park | Klimatyzacja | Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście Północne,Warszawa

31 500 zł160 m² 196,88 zł/m²

 

Piętro:28/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w Złota 44 z pięknym panoramicznym widokiem na Warszawę english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72 m² 19 430,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł42 m² 25 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Uwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż tylko bezpośrednia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna wysokodochodowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście Północne,Warszawa

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie Śródmieście, ul. Warecka (róg Świętokrzyskiej i Nowego Światu) Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie po remoncie o powierzchni 40 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł62 m² 31 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. | ul. Wilcza 69 | Śródmieście Południowe Prestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomita propozycja dla każdego. Idealne do zamieszkania, fantastyczna propozycja dla ceniących wygodę - blisko do wielu instytucji, wszelkiego rodzaju sklepów, restauracji, 50 metrów do restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 740 000 zł131 m² 66 717,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dziedzictwo i kontekst miejsca Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Lokalizacja: warszawa, powiśle, ul. Górnośląska 29 Do wynajęcia kawalerka z aneksem kuchennym, 31m2, piętro 5/5 Cena najmu: 2.800 pln + prąd W cenie zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł180 m² 26 805,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** jedyny W warszawie penthouse 180 m2 nad wisłą, tarasy 100 M2 Szanowni Państwo, prezentujemy przepiękny penthouse o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł180 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł75 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na ostatnim 6 pietrze w nowym budynku z 2023r. Bardzo wysoki standard. Duża loggia, miejsce garażowe (duże 2,5 m). W pełni wyposażone. Na zdjęciu 1 pokój jest pusty ale.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł50,30 m² 109,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum warszawy! Sienna 65 yareal! Podwyższony standard. Apartament położony w ścisłym Centrum, w pobliżu cała paleta handlowo-usługowa, znakomita komunikacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu stolicy i ciesz się wyjątkowym widokiem na tętniące życiem centrum Warszawy! To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pańskiej to doskonałe połączenie komfortu, świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta agencyjna - posrednikom dziekujemy. Dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku, tuż obok Akademii Teatralnej, na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

5 250 000 zł178,52 m² 29 408,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Piękny, wysoki apartament położony na ostatnim piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pięknej. Poza genialną lokalizacją, apartament posiada mnóstwo zalet! Balkon z widokiem na zieleń *.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

725 000 zł40 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Top lokalizacja, cisza, gotowe do zamieszkania! Wyjątkowe mieszkanie po remoncie- w klimatycznej przedwojennej kamienicy z windą, zlokalizowane przy ul. Andersa w samym sercu Warszawy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

899 999 zł39 m² 23 195,80 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Śródmieściu w bloku z 1972 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.8m2 przy ul. Granicznej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego z wyspą Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł38 m² 99,22 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem elegancki i cichy apartament w pięknej zabytkowej kamienicy z windą, przy prestiżowej ulicy Mokotowskie w samym sercu miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

1 099 000 zł48 m² 22 991,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty tel. Świetnie zlokalizowane mieszkanie z południowa ekspozycją - 5 minut spacerem do Metra Nowy Świat - Uniwersytet - 2 pokoje, 47,8 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

5 500 zł53 m² 103,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w zielonej części Powiśla. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla singla lub pary, którzy cenią sobie design oraz nietuzinkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł65 m² 24 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia 64,76 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze, w 6-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 500 000 zł161 m² 65 363,60 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Odkryj wyjątkową szansę zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Luksusowy wysokościowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście, przy ul. Długiej 8/14. Usytuowane na III piętrze w kamienicy z lat 50-tych (bez windy), na zadbanym, zamkniętym terenie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Południowe / ul. Marszałkowska / 47 m2 / 2 pokoje W pełni umeblowane mieszkanie w okolicach Placu Zbawiciela. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł25 m² 136 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha, jasna kawalerka w Centrum, marszalkowska, metro Świetokrzyska. Pokój z kuchnią i łazienką w sercu Warszawy - Marszałkowska róg Królewskiej. Na dojscie Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Centrum Miasta o powierzchni 30 m . Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku na zamkniętym osiedlu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mini kawalerka w pięknej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy Barbakanie, oferujemy do najmu mini kawalerkę dla 1 osoby, usytuowaną na 2 piętrze w pełnej uroku wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł51 m² 18 028,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

3 500 000 zł115 m² 31 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta dla klientów poszukujących nieruchomości premium z ograniczoną ekspozycją. Rozkład Mieszkanie jest dwustronne i posiada bardzo funkcjonalny układ z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja Róż

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 766 000 zł222 m² 43 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przedstawiamy apartament przy Alei Róż - dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ponad 220 m z widokiem na park. Przestrzeń, która łączy dyskretny luksus z harmonią i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

2 500 zł17 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko z eproperties! Kawalerka na drugim piętrze w kamienicy (brak windy), urządzona tak, że chce się tu mieszkać. Bardzo przytulne 17 m2, z : - rozkładaną kanapą ( ta ze zdjęć.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij