dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł56 m² 21 592,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kapitalne, obecnie dwupokojowe (z możliwością przearanżowania na trzypokojowe) mieszkanie o pow. 56.6 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą tuż przy kinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 559,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z 2013 roku zlokalizowane spokojnej, zielonej części warszawskiej Białołęki. Osiedle jest zamknięte i strzeżone, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamionek,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 58m2, piętro 3/7 z windą, w budynku od 2023r. przy ul. Żupniczej, praga-Południe, kamionek. Nowe, czeka na pierwszego lokatora, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 660,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Sprzedam przytulną kawalerkę z możliwością aranżacji na 2 pokoje, położoną w wyjątkowej części Warszawy - na Starym Mokotowie, przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal o powierzchni 32,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł56 m² 53,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Marzyłeś o mieszkaniu w niezwykłym miejscu? Oto perełka. Mieszkanie w kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 309,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe słoneczne mieszkanie w inwestycji Wola Prestige. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Jana Kazimierza 64. - ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 49,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w kameralnej inwestycji. Kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

839 000 zł47 m² 17 851,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, 3 samodzielne pokoje zamykane na klucz, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia niedaleko centrum ze wschodnią ekspozycją. Mieszkanie idealne jako inwestycja, 3 nieprzechodnie pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartnicza

Targówek,Warszawa

738 000 zł53 m² 13 924,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna nieruchomość z pięknym widokiem na panoramę miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 53 m2 z przyległym przeszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 791 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opis mieszkania: jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 26,80 m2, do remontu. W mieszkaniu okna pcv w dobrym stanie. Parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł78 m² 25 539 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Szukasz klimatycznego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w kamienicy z 1898 r. zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

525 000 zł37 m² 14 173,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio u Developera. Gotowe mieszkanie! 0% prowizji Klucze do odbioru w czerwcu 2025 Miejsce postojowe naziemne przy budynku 32.000 4 piętro (przedostatnie) - widok na Las - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

571 000 zł39 m² 14 492,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% Prowizji-0% pcc- zakup od dewelopera Super Oferta Mieszkań na Białołęce! 15 min autobusem do Metra Bródno Hej! Szukasz fajnego miejsca do zamieszkania? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

2 890 zł46 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokoje mieszkanie przy ul. Dąbrowszczaków 2 na Pradze Północ *lokal o powierzchni 46 m2 znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku *w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

1 458 474 zł73 m² 19 979,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość przekształcenia na 3 kawalerki. Zakup bez prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Możliwość kredytowania oraz wykończenia pod klucz! Lokalizacja Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 38 m2, zlokalizowana na Pradze Północ, w odległości 600 m od Metra Dworzec Wileński. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

915 000 zł60 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękny apartament o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Idealna propozycja dla par, rodzin z dziećmi, pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu atrakcyjny dwu pokojowy apartament O pow. 36 M2 usytuowany na piątym piętrze kamienicy Z windą, posadowionej W znakomitej lokalizacji prestiżowej dzielnicy sródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

399 993 zł27 m² 14 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Możliwe spotkanie W biurze budowy przy inwestycji. Bezpośrednio od Dewelopera 0% - prowizji 0% - podatku pcc Wygodna Kawalerka z ogródkiem gratis! Ekspozycja południowa Bliska Białołęka - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 618,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Wykończone 2 pokoje w nowym budownictwie, 500 m od Metro Szwedzka. English description below | Je parle aussi francais Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe przestronne mieszkanie o pow. 58 m2, na Starym Żoliborzu, dostępne od ręki. Świetna lokalizacja, która zapewnia wymarzony dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł21 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała kawalerka wyłącznie dla singielki/singla w samym centrum miasta. Kawalerka z pięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz panoramę Warszawy. Kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Białołęka,Warszawa

739 000 zł58 m² 12 688,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Idealne dla pary, pary z dzieckiem lub pod wynajem. Położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wewnętrznym stawem. W łazience ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 42 m2 zlokalizowane na parterze : * Salon * Sypialnia * Aneks kuchenny, * Łazienka, mieszkanie znajduje się na parterze, okna z ekspozycją na południowy zachód wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

999 999 zł60 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3-pokojowe | 60m2 | grochów | dwustronne! goodlife Estates zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 783,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Wrzecionie, przy ul. Szegedyńskiej. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wola,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowe mieszkanie 45,62 M2, 2 pokoje, ul. Worcella, wola budynek: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,62 m2, usytuowane na 1 piętrze w siedmiokondygnacyjnym budynku z 2018 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 na Warszawskim Bródnie w znakomitej lokalizacji: metro kondratowicza- 520 metrów szpital bródnowski- 200 metrów park bródnowski-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 601,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zakup bez podatku pcc! Wola , ul. Deotymy, bezpośrednio przy parku Moczydło > przystanki autobusowe 100 m od klatki > tramwaje 700 m > metro Księcia Janusza 600 m > w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

649 672 zł48 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie z loggią od dewelopera! Bez pcc. Bez prowizji. Mieszkanie - Powierzchnia całkowita 47,77 m2. - łazienka: 5,74 m2. - pokój: 13,81 m2 - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

900 000 zł59 m² 15 361 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,59 m , usytuowane na parterze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Super oferta okazja! cena mieszkania 740000 zł garaż 2 szt po 39000 zł łączna cena 818000 zł. Rewelacyjna lokalizacja , mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu strzeżonym, blisko tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 060 000 zł44 m² 24 300,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

1 060 000 zł | sprzedaż | 43,62m2 | 2 pokoje | warszawa | jana kazimierza Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,62 m2, usytuowane na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

499 900 zł23 m² 21 436,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 23,32 m2 usytuowana na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowana na Woli. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.- remont w 2023roku. W budynku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

5 300 zł71 m² 74,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 71m2, piętro 4/8 z windą w budynku z 2012. przy ul. Górczewskiej, bemowo Górce. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny. Cena: 5300 zł + 1200 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 690 zł55 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Świętego Wincentego 114 w Warszawie, w samym centrum Targówka *położone tuż przy samym lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Zacisze,Warszawa

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią, blisko metra Zacisze Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 39m , które idealnie sprawdzi się dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

459 000 zł26 m² 17 653,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu 1-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 26,2m , zlokalizowane w Warszawie, w pobliżu stacji Metra Marymont. To doskonała propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł18 m² 25 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*Wyłącznie w mojej ofercie* Kawalerka ma 18,2 m2, a na jej metrażu znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadbane mieszkanie, niedaleko centrum handlowego M1 i centrum Targówek spokojną cicha okolica osiedla strzeżone i monitorowane dogodny dojazd do dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij