dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 079 000 zł48 m² 22 530,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 2 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

6 400 zł120 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikatowe mieszkanie położone na ostatnim, czwartym piętrze w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Opoczyńskiej. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, okna mieszkania wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy ul. Suwalskiej. Mieszkanie do odświeżenia, idealne do aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Służew,Warszawa

963 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska przy ulicy Studenckiej,trzy oddzielne pokoje( z największego wyjście na duży 8m2 balkon),kuchnia,łazienka,wc.Garaż w budynku na poziomie parteru zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł39 m² 25 512,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zachęcam do zapoznania się z filmem dołączonym do oferty. Rzut lokalu znajduje się na ostatnim miejscu w galerii. Oferuję na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, które można bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

997 000 zł60 m² 16 479,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo ul. Żeńców | 300 m do budowanej stacji metra Chrzanów (oddanie metra w 2026 roku) > 60,42 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > taras o powierzchni 28 m2 (ekspozycja wschodnia) >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

819 000 zł32 m² 25 419 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż kawalerka w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 790 000 zł116 m² 15 417,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego apartamentu na Warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym kompleksie mieszkaniowy - Osiedle Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Ochota,Warszawa

784 999 zł46 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy klimatyczny apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie nieruchomość : Mieszkanie 46,2 m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

642 000 zł38 m² 17 083,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie na start / lub wynajem pow. 37,58m2 +garaż 41.000zł Nowoczesna przestrzeń mieszkalna, kameralna architektura i jasne, przestronne wnętrza tworzą idealne warunki do życia. Dwa zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł82 m² 30 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealne zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

894 900 zł51 m² 17 393,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w apartamentowcu gdzie jest tylko tylko 6 lokali mieszkalnych. Apartamentowiec dwu piętrowy. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł61 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 2 pokojowe przestronne mieszkanie w spokojnej i zielonej części Warszawy dzielnicy Ursynów Natolin. Wymarzone przytulne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 600 zł86 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do Państwa dyspozycji przedstawiamy duży, przestronny apartament w samym sercu Górnego Mokotowa! Nowoczesny apartamentowiec, ogrodzony i z całodobowym monitoringiem, usytuowany na osiedlu Bruna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kabaty,Warszawa

2 660 000 zł133 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny apartament na sprzedaż na Kabatach z widokiem na Park Moczydełko! Jest to mieszkanie o wyjątkowym charakterze, które wpisuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Czyste,Warszawa

1 950 030 zł41 m² 47 102,20 zł/m²

 

Piętro:24/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w ekskluzywnej inwestycji Towarowa Towers, usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 329 900 zł65 m² 20 520 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ulicy Kasprzaka 31a na prestiżowym osiedlu Bliska Wola. O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 198 000 zł60 m² 19 801,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Przestronne, wspaniale doświetlone 4- pokojowe mieszkanie położone blisko Alei Ujazdowskich i Placu na Rozdrożu, 4 min. spacerem do Placu Zbawiciela , 8 min. do Łazienek Królewskich, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

540 000 zł27 m² 19 780,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Wola | ścisłe centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i ul. Żelaznej > 27,3 m2 | 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką > 2 km od Pałacu Kultury > bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

1 950 000 zł53 m² 36 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament 53 m2 wykończony i wyposażony w najwyższym standardzie, mieszczący się w "rezydencji Konrad" na ulicy Przyokopowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

1 900 000 zł75 m² 25 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo polecam piękne i widne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Oxygen przy ul. Wroniej. W pobliżu Hotel Hilton, metro Rondo Daszyńskiego oraz prestiżowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 900 zł40 m² 122,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkowo wykończone, dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu Południowym, tuż przy stacji metra Politechnika. Kluczowe informacje: adres: nowowiejska 10. Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Marysin Wawerski,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu atrakcyjną i unikatową ofertę wynajmu mieszkania, zlokalizowanego na nowym osiedlu, z bogatą infrastrukturą handlowo-usługową i komunikacyjną w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni 46 m 2 z balkonem, zlokalizowane na Służewiu nad Dolinką, blisko metra służew. Do wynajęcia od zaraz. Samodzielne pokoje , przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

4 900 zł61 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane 800 metrów od stacji metro Bemowo, 1 km od Wola Park opis nieruchomości: apartament o pow. 61 m2 usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 440 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opis: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,4m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 10 - piętrowym bloku na Targówku oś Bródno przy ul. Malborskiej. Blok z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Wola,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 146,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie blisko metra. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,52 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z 1964 roku, zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Mańki-Wojdy,Warszawa

720 000 zł57 m² 12 719 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na dynamicznie rozwijającej się Białołęce polecamy przestronne mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu, z dodatkową możliwością nabycia garażu. Mieszkanie szczególnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 253 256 zł89 m² 14 146,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie w samym sercu najdynamiczniej rozwijającym się miejscu na mapie Warszawy - Kamionku. To miejsce to oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście Południowe,Warszawa

670 000 zł38 m² 17 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się na Al. Armii Ludowej 7 (śródmieście Południowe) Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja oraz rozkład pomieszczeń. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz swojego pierwszego mieszkania? A może interesuje Cię nieruchomość w dobrze skomunikowanej części Warszawy, która doskonale sprawdzi się również jako inwestycja? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 384 500 zł96 m² 24 838,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Stan deweloperski! Niepodległości 124 to kameralny, nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy usytuowany w południowej części miasta. Posiada 8 kondygnacji naziemnych i oferuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

745 000 zł28 m² 26 195,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Bartłomieja, tuż niedaleko legendarnego Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

931 000 zł58 m² 16 191,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń +48_539_70_70_72 i umów się na spotkanie w biurze sprzedaży. Wysokie na 332cm mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Las Bielański,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, które urzeka przytulnością i rustykalnym stylem. To przestrzeń, która łączy ciepło domowego ogniska z wygodą miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 190 000 zł203 m² 10 788,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Dwa mieszkania w cenie jednego Przedmiotem sprzedaży jest przepiękne mieszkanie o imponującej powierzchni 203m2 (mierzona po podłodze), usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

953 500 zł67 m² 14 231,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji oraz bez pcc. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń 539_70_70_72 i umów się na prezentację mieszkania. Gotowe do odbioru! Mieszkanie składa się z salonu z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Koszyki,Warszawa

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: kompletnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 35 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij