dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na pograniczu Woli i Sródmieścia. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 250 zł62 m² 68,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | zielona okolica | stary żoliborz | kamienica | parter | doskonała infastruktura Prezentujemy Państwu niepowtarzalne i przestronne 62 metrowe mieszkanie na Starym Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

690 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 847,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zakup wyłącznie za gotówkę. Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,14m2 usytuowane na 3 piętrze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bródnie, tuż przy stacji metra, przy ulicy Rembielińskiej 28. (300 m) Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżo wykończone 38 metrowe mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór/ Astrowa na warszawskiej Zielnej Białołęce Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 907,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal w którego skład wchodzi : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego 25. Apartament składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

735 000 zł43 m² 16 923,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% prowizji Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów Prezentowane mieszkanie ma 43,4 m ; składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odyńca

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na prestiżowym Starym Mokotowie, przy ul. Odyńca. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku , otoczonym zielenią, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bachmacka

Wierzbno,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajmu bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane. Kuchnia jest całkowicie wyposażona w sprzęt agd : lodówkę z zamrażarką , płyta gazowa , piekarnik elektryczny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie obok Metra Wierzbno. Idealne dla osób ceniących wygodę i estetykę W budynku znajduję się całodobowa portiernia, monitoring, winda zjeżdżająca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł69 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle Eko Park! Do wynajęcia ciche, bardzo ładne, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze z tarasem, z którego jest ładny widok na tereny zielone (ogródki działkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

676 000 zł44 m² 15 218,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż wygodne, funkcjonalne mieszkanie w bardzo dogodnym miejscu komunikacyjnym Ursynowa: w pobliżu stacja metra Natolin i przystanki autobusowe, co zapewnia wygodny i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

2 300 zł27 m² 84,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się , jestem prawniczką i licencjonowaną pośredniczką. Podchodzę do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. Zajmuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio ***kontakt ***   Wynajmę mieszkanie 40m2 na Osiedlu zielone zacisze ul.sw.Wincentego 112, (metro Konratowicza),Dwa pokoje z aneksem kuchennym,łazienka,balkon 5m2,mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 55,5 m , zlokalizowany w samym centrum stolicy przy ul. Gieldowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 600 000 zł113 m² 22 976,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 5 pokojowy w inwestycji w samym sercu Śródmieścia przy ul. Kolejowej, dzielnica Wola Piętro 6/8 Apartament składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 44,93 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Nowodworska,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Białołęka-Tarchomin budynek bezpośrednio przy ul. Światowida | wyjście z klatki na przystanki tramwajowe i autobusowe | dojazd komunikacją do metra Młociny 12 min 31 m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu City Link, położony przy metrze na rogu ul Skierniewickiej i ul Wolskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*bohema parga* 2- pokojowe* miejsce postojowe* wolne od zaraz Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Pradze przy ul. Szwedzkiej w inwestycji bohema parga. Usytuowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 264 000 zł78 m² 16 242,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Nowoczesny budynek mieszczący 104 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od 28 do 115 mkw. i układy od 1 do 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 259 000 zł82 m² 15 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 14 251,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Możliwość adaptacji na mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Ciche, ustawne i widne mieszkanie po remoncie we wrześniu 2024 zlokalizowane na osiedlu przy ul. Kaden-Bandrowskiego 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł33 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grzybowska 85 I Wynajem I Wola I 1 pokój Ulica Grzybowska to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie, w odległości około 2 km od centrum Warszawy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę po kapitalnym remoncie bardzo ładne, nowocześnie urządzone dwu pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł37 m² 20 369,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,77 m , z oddzielną kuchnią i balkonem, z którego roztacza się widok na zieleń oraz warszawskie city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

984 000 zł49 m² 19 987,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Rewelacyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji i cenie. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły z lat pięćdziesiątych na Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

855 000 zł53 m² 16 132,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ursynów - Kabaty , ul. Rosoła > przystanki autobusowe 100 m od klatki > metro Kabaty 800 m > w bezpośrednim otoczeniu budynku Las Natoliński, sklep spożywczy naprzeciwko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

539 000 zł31 m² 17 387,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne mieszkanie 31 m , składające się z: - pokoju (18,7 m ) z dużym oknem, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży kawalerka z potencjałem do generalnego remontu na bliskich Bielanach. Blok w bardzo dobrym stanie, klatki świeżo po remoncie. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa ko-ra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

743 000 zł47 m² 15 675 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- w pełni wyposażowe. Pachnące nowością, wyposażenie nowe W cenie. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w powojennej Kamienicy - 2 oddzielne pokoje, pow. 56 m2 - Blisko sgh, wum, metro Pole Mokotowskie i Racławicka - ul. Madalińskiego / al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 549 000 zł68 m² 22 613,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: komórka lokatorska gratis w cenie mieszkania! lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów (ok 50 m od wyjścia z budynku będzie stacja metra)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 400 zł10 m² 140 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój blisko metra (w mieszkaniu dwupokojowym) do wynajęcia przy ul. Bogusławskiego 19, dostępne do wynajęcia od 01.02.2025 ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT ME UKŁAD: Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

945 000 zł47 m² 20 106,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze wraz z garażem w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Ostoja Wilanów, które wyróżnia się zieloną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Mokotów,Warszawa

569 000 zł32 m² 18 063,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 31,21m2 zlokalizowane na Mokotowie / Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

769 000 zł64 m² 11 959,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność zaoferować funkcjonalne jasne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią i loggią o łącznej powierzchni 64,3m2. Mieszkanie położone na Bemowie, dobrze.