dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

669 000 zł60 m² 11 243,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To mieszkanie kupisz bez prowizji! Mieszkanie 59,5 m w świetnej lokalizacji - 500m od metra Imielin, w okolicy pełna infrastruktura - sklepy, centra handlowe, przychodnie nfz, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Młodych,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 473 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Osowskiej w Warszawie. Przytulne 38m2, po częściowym remoncie, nowa kuchnia, odświeżone pokoje, gotowe do zamieszkania, bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Wrzeciono,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Przytyk 7 na warszawskich Bielanach. Jeśli potrzebujesz mieszkania, którego lokalizacja zapewni najwyższy komfort życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 199 000 zł82 m² 14 622 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 4 pokoje 82m2 + balkon 15m2 Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

719 599 zł37 m² 19 661,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zdjęcia wnętrza na życzenie przesyłam. Troszkę ponad 36 m2, 2 pokoje 10 min spacerem do metra linii M2, wstawiasz meble i mieszkasz. Kuchnia w zabudowie, łazienka z prysznicem cudowna. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Ursynowie, niedaleko Metro Kabaty. 2 pokoje, powierzchnia 60 m2. Do mieszkania przynależy duży balkon 15 m2. Lokal na I piętrze, z pełnym wyposażeniem: w meble, zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 430 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju bez utraty funkcjonalności. Mieszkanie jest zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kompasowa

Gocław,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 344,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w okolicy Jeziora Balaton. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6-pięrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 413 057 zł90 m² 15 749 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zdjęcia pokazują wizualizacje pomieszczeń | stan deweloperski | rynek pierwotny | Metro 2029 Opis mieszkania na sprzedaż - 4 pokoje, 89 mkw Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

899 999 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 3 pokoje 60,45m2 + duży balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament 2 pokojowy 53m2 na Sadybie usytuowany na drugim piętrze z ochroną, niezwykle jasny i przestronny, z widokiem na park i ponad 15 m2 logią. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wygodnego mieszkania w bardzo dogodnej lokalizacji! Mieszkanie: składa się z bardzo przestronnego salonu ze stołem na 6 osób, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Ostrobramska,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ofertuje na sprzedaż dogodnie położone i gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie , w którym bliskość zieleni za oknami oraz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł66 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2-pok. Apartament, przestronny, dla Wymagającego Lokatora - Śródmieście, metro Dworzec Gdański Oferujemy na wynajem okazały 2-pokojowy apartament o pow. 65,40 m2, usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 995 000 zł73 m² 27 269 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wygodne trzypokojowe mieszkanie na docenianym osiedlu 19 dzielnica. Osiedle 19 Dzielnica to nowa część miasta zaprojektowana przez znaną pracownie jems, nieprzeciętna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 000 zł38 m² 53,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

670 000 zł38 m² 17 776,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Gotowe do zamieszkania jasne, przytulne 2 pokoje w zielonej okolicy Bielan. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 128,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 2 pokoje 45,20m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyste,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję przestronne i przytulne klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 78 mkw zlokalizowane na Warszawskiej Woli przy ul. Giełdowa 4c. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

9 650 000 zł146 m² 66 191,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

We speak also ua|eng|ru Prezentowana nieruchomość jest przedmiotem wyłącznej umowy naszej agencji! designerski apartament W zjawiskowej inwestycji W najlepszej części powiśla - topiel18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 070 000 zł48 m² 22 384,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Żelazna, warszawa Opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Port Praski ul. Okrzei. Mieści się na ulicy Okrzei w budynku z 2021 roku na Pradze. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

990 000 zł52 m² 19 023,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,04 m2 , na parterze, z komórką i 2 miejscami parkingowymi, przy ul. Żaryna na osiedlu Eko-Park na warszawskim Mokotowie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

789 000 zł60 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje | 59,6m2 | Targówek | Bródno Zamieszkaj w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Targówku. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od zgiełku miasta, a dobre skomunikowanie i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nieruchomość jest zlokalizowana przy ul.Sowińskiego 54 na Warszawskiej Woli. 10 minut piechotą do wejściu stacji Metro Ulrychów. W sąsiedztwie Parku Moczydło (15 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

596 000 zł54 m² 11 037 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + balkon 53,42m2 możliwość obejrzenia na żywo mieszkania Z poprzedniego etapu Warszawa | Rembertów Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

749 000 zł42 m² 17 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Jasne i wygodne mieszkanie, po generalnym remoncie jak nowe - gotowe dla nowego właściciela! dwa pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, osobna toaleta, hall z szafami. Salon ok 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Śródmieście Północne,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 511,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowa kawalerka w sercu Warszawy - Emilii Plater 36 opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 37,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

559 000 zł46 m² 12 047,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opis mieszkania: mieszkanie z ogromnym potencjałem do nowej aranżacji , bardzo widne, jasne, ciche, na całej szerokości wysokie okna. Duża łazienka i widna, niezależna kuchnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

664 759 zł37 m² 18 123,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na przedsprzedaż Mieszkanie w kwadracie z dużym balkonem ponad 9m idealne jako pierwsze mieszkanie lub na wynajem, pow. 36,6m2 +garaż Nowoczesna przestrzeń mieszkalna, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

829 000 zł61 m² 13 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 60.61m2 + 2 ogródki | Targówek | Miasteczko Wilno Zacisze KLUCZE W STYCZNIU TEGO ROKU! MOŻLIWOŚĆ WEJŚCIA DO MIESZKANIA Zamieszkaj w nowoczesnym, kameralnym budynku zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 260 000 zł84 m² 26 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny dwupoziomowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji na Mokotowie Qbik. To idealna propozycja dla pary lub rodziny 2+1, którzy cenią nowoczesny design, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

10 000 zł105 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker wynajęte bezpośrednio! Luksusowy, nowiutki apartament, dotychczas niezamieszkiwany z zapierającym dech widokiem na wodę w Porcie Praskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,07 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie 3-pokojowe po remoncie! Mieszkanie: na przestrzeni ponad 60m2 znajduje się otwarta kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty agd oraz dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla singla lub pary 2 pokoje w Śródmieściu, tuż przy metrze. 2 pokoje z garażem, okna wychodzą na północny zachód. 4 min pieszo do metra Dworzec Gdański. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Starym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 105m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Wiktorskiej 8. Ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

549 999 zł38 m² 14 428,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

38.12m2 | 2 pokoje + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do METRO BRÓDNO 8 MINUT - SKM Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście Północne,Warszawa

525 000 zł21 m² 25 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Do kupienia studio 20,65 m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 1956r., Śródmieście Północne. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary. Mieszkanie to: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

440 000 zł18 m² 24 175,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*Wyłącznie w mojej ofercie* Kawalerka ma 18,2 m2, a na jej metrażu znajduje się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, a także.