dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

986 000 zł48,10 m² 20 498,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie | Mozaika Mokotów | 48 m + garaż Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, chronionym osiedlu Mozaika Mokotów- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł86,44 m² 17 237,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł50,20 m² 22 888,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy rogu ul. Młynarskiej i Górczewskiej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1949 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł34,50 m² 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do prezentacji wyjątkowego, klimatycznego 2-pokojowego mieszkania na wynajem, położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy ul. Mokotowskiej 40, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 295 000 zł135 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam unikatowy, narożny apartament ze spektakularnym pejzażem za oknem. 135 m z widokiem na las i miasto. Czy można mieć dom w mieście? Te mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Suwalskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 372 571 zł77,20 m² 17 779,42 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 3 -pokojowego mieszkania z balkonem, położonego w prestiżowej lokalizacji Bliska Wola przy ul. Gumińskiej 3. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Symbolicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 000 zł36 m² 14 194 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wygodna komunikacja z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł60,15 m² 14 879,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! oferta godna polecenia. Pożądana lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15.

Szczegóły ogłoszenia

945 900 zł43 m² 21 997,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowy apartament zlokalizowany na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Apartament znajduje się na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,10 m² 17 353,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m tgqphd|[] , zlokalizowane na 1. piętrzetgqphd|[] zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | wysoki standard | blisko metra chrzanów komfort I styl na bemowie ul. Lazurowa To mieszkanie to idealne połączenie nowoczesnego designu z doskonałą lokalizacją. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,60 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchmości Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, o powierzchni 78m2 usytuowane na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku z 2010r. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł48 m² 15 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41 m² 11 439,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokoje z oddzielną widną kuchnią o pow. 40,80 m2, przynależy balkon oraz piwnica. Orientacja zachodnia. W pokojach na podłodze pcv, okna plastikowe , do gruntownego odświeżenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,60 m² 132,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment with a balcony! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs,.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł75,70 m² 14 993,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż stylowe w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze. Osobna kuchnia, 2 łazienki (w tym jedna przynależna do.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m , położone w nowoczesnym, prestiżowym budynku w samym sercu Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

603 900 zł28,70 m² 21 041,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,14 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

"Cena do uzgodnienia" Szukasz stabilnej inwestycji, która generuje dochód i ma realną wartość? Poznaj ofertę mieszkania na Mokotowie w lokalizacji cenionej za komfort i dostępność. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na pograniczu Woli i Bemowa, w świetnie skomunikowanej części miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł101,30 m² 11 994,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 106 m , zlokalizowane przy ul. Wolińskiej 15 na warszawskim Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,90 m² 14 158,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, na warszawskim Natolinie, przy stacji meta - tylko 3- 4 minuty piechotą. Mieszkanie ma 52,90 mkw., 3 pokoje, loggię i piwnicę. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł37 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od 1 czerwca. OD 1 czerwca | mordor | kawalerka | off market Na wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m , zlokalizowana w biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,38 m² 20 926,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł43,87 m² 21 860,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 44 m na Woli gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w sercu Woli nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do życia lub jako inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m , po świeżym malowaniu, położone na 2. piętrze budynku z windą. Lokal jest cichy budynek znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wysokie, słoneczne, charakteryzujące się bardzo dobrym rozkładem mieszkanie w kamienicy położonej na Bielanach, blisko stacji metra Słodowiec. Kamienica, niski budynek, czysta i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,40 m² 29 742,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł42,80 m² 16 985,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł33,10 m² 17 975,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania, położonego przy ul. Jana Zamoyskiego na Pradze-Południe w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 32,6 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł52,40 m² 15 553,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł93 m² 20 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mokotów ul. Pory 3-pokojowy, luksusowy apartament z dużym tarasem Nobil House prezentuje do sprzedaży komfortowy, przestronny 3 pokojowy apartament o pow. 92,65 m2 z tarasem o pow. 27,7.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 3. piętrze 12-piętrowego apartamentowca przy ul. Bukowińskiej, zaledwie 2 minuty pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł61,16 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe, starannie wykończone, wyposażone w klimatyzację, inteligentny system oświetlenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu. Pomieszczenia: -.