dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 465 776 zł90,48 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,48 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł48,50 m² 15 649,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję ciekawe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na Warszawskim Muranowie przy ul. Słomińskiego 5. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 23 z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż udział w lokalu, na poziomie -1, z prawem do wyłącznego korzystania o powierzchni 31,5m2. Obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł28 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład I wyposażenie: - otwarty salon -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 000 zł57,47 m² 29 545,85 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł39,21 m² 16 322,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł108 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Scroll down to read the listing Aleja Niepodległości 210 - Śródmieście Południowe, warszawa Miejsce, w którym przedwojenna Warszawa spotyka się z kreatywną energią współczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł73,47 m² 14 495,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł45,50 m² 15 516,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 45,5 m 2. Położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. W mieszkaniu znajdują się: -Trzy odrębne pokoje -widna oddzielna kuchnia. -Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,50 m² 14 415,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł56,50 m² 16 991,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 5-pokojowy gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56,5 m , zlokalizowany przy ul. Prymasa Tysiąclecia 97 na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł53,60 m² 69,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Radiowej na osiedlu Dekada, blisko wat-u. Jest to zielona.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł35 m² 125,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence | Centrum [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu komfortowego apartamentu z balkonem, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,23 m² 14 940,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1984 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament, klasycznie umeblowany i wyposażony. Znajduje się w jednym z prestiżowych budynków w Warszawie "pod Orłem". Składa się z kuchni częściowo połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Legendy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł75,78 m² 13 196,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,78 m2 na Warszawskim Targówku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł37,23 m² 16 787,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 203 zł76,56 m² 12 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł64,91 m² 12 294 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,94 m² 11 950,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Łojewskiej na spokojnym i zielonym Bródnie dwustronne, dobrze nasłonecznione, z balkonem oraz przynależną piwnicą. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

834 900 zł61 m² 13 686,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

*bez prowizji* Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 61m w kompleksie budynków prężnie działającej spóldzielni Służew nad Dolinką Niekwestionowanym atutem jest lokalizacja: - budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł46 m² 16 934,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Starej Baśni budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,80 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie obok metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego 55 o powierzchni 65.8 m2, znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,22 m² 30 082 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowo wybudowanego mieszkania typu kawalerka, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł98,99 m² 18 183,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie z sauną | Wola | blisko metra Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli przy ul. Grodkowskiej. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 248 zł59,72 m² 15 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2% Układ 4 pokoi przy niespełna 60 m daje bardzo duży potencjał zarówno dla rodzin, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m , położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3 nieruchomość Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51,80 m² 22 200,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wawrzyszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł80,80 m² 16 212,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja 3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł250 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Apartament z przepięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować apartament z którego.