dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

848 719 zł41,24 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

543 950 zł47,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 4-pokojowy | 90 m | Ursynów | Nowe Budownictwo 2023 english version below Wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament o powierzchni 90 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania na Bemowie - Dwustronne - Budynek z cegły z 1993 roku - Możliwość wynajęcia miejsca lub kupienia garażu - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł87,21 m² 15 479,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli marzysz o przestronnym, jasnym wnętrzu, które sam zaaranżujesz i urządzisz, to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość ma 3 pokoje, z możliwością wyodrębnienia 4.

Szczegóły ogłoszenia

844 689 zł54,50 m² 15 498,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem metro 300 m | idealne pod inwestycję lub dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 527 262 zł72,03 m² 21 203,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł21 m² 33 285,71 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Bagno budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Opis mieszkaniajasne i funkcjonalne mieszkanie o klasycznym układzie, w pełni umeblowane i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,70 m² 20 928,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bielany, warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na 6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 000 zł62,67 m² 26 216,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu jasne przestrzenne i bardzo dobrze zaprojektowane komunikacyjnie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w okolicy Galerii Mokotów. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł71 m² 25 704,23 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł29 m² 25 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * ścisłe centrum warszawy. Lokalizacja, która zarabia. To nie jest oferta ładnego mieszkania. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł54 m² 34 358,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 082 783 zł72,67 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 049 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł44,40 m² 37 162 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w topowej Lokalizacji przy ul. Chmielnej w inwestycji "chmielna Duo". Lokalizacja inwestycji Chmielna Duo to ścisłe centrum stolicy, jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł49,20 m² 29 979,67 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Śródmieście_wola Prestiżowa lokalizacja w apartamentowcu przy ul. Łuckiej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Powierzchnia mieszkania: 49,2 m2 + 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Stylowe studio znajduje się na drugim piętrze nowoczesnej inwestycji Soho Development z 2023 roku. Położone przy jednej z najbardziej pożądanych ulic Warszawy -w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł32,40 m² 20 367,28 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania lub wynajmu bez żadnych nakładów ze strony kupującego. W 2025 roku przeszło generalny remont. Dzięki dbałości architektki o spójność projektu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,10 m² 18 635,17 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe centrum warszawy | rondo onz | ciche | 2 oddzielne pokoje | 38,2 m cena : 670 000 do negocjacji Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, ale bez miejskiego zgiełku za oknem? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To przestrzeń, w której wszystko ma swoje miejsce i właśnie dlatego tak dobrze się tu mieszka. Atuty - balkon od strony południowej z widokiem na ciche patio - mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Dionizosa na nowym osiedlu Comfort City budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_powiśle 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, z osobną, widną kuchnią z oknem i pięknym widokiem na Zamek Królewski i Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Piętro 9.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł99 m² 65,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem w Miasteczku Wilanów na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, o powierzchni 99 m2, w skład mieszkania wchodzą m.in. 3.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł22,50 m² 22 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Pradze-Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł86,18 m² 29 589,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Hożej na wynajem od zaraz! ochrona Do wynajęcia przestronne, wysokie mieszkanie w prestiżowej okolicy w centrum Warszawy. Elegancki budynek z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62,17 m² 62,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż obok stacji metra Bemowo. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej na warszawskim Bemowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł70,64 m² 18 389,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Okazyjna cena, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim. Bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł60 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł26,60 m² 120,30 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna jasna kawalerka w bloku przy ulicy Jana Pawła 18, bezpośrednio przy stacji metra rondo onz. Mieszkanie na ostatnim, 14. piętrze z widokiem na centrum Warszawy. Po.

Szczegóły ogłoszenia

1 978 000 zł67,20 m² 29 434,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną na zabytkowym osiedlu Latawiec, wybudowanym w latach 50-tych XX w. Należy do zabytków architektury powojennej. Nazwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony z balkonem i garażem- zaborowska nr 3. Układ jest następujący: duży pokój -18,5m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł82 m² 72,56 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestronność i komfort? To wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o pow. 82mkw. spełni Twoje oczekiwania! Znajdujące się w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł22,34 m² 20 948,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Uwaga: mieszkanie I budynek: kompaktowe mieszkanie o powierzchni 22,34 m , zlokalizowane przy ul. Bonifraterskiej w sercu warszawskiego Śródmieścia, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł61,29 m² 13 786,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Odkrytej 58a, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na parterze, sześciopiętrowego budynku z windą, z 2012 roku. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł35,30 m² 13 031,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Oferujemy unikatową nieruchomość, która jest połączeniem autentycznego, przedwojennego ducha Pragi z przyszłościowymi, ekologicznymi rozwiązaniami. Mieszkanie 35,3 m2 (duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w sercu Woli przy ul Wronia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajmu eleganckie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł29,20 m² 21 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawa, powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 2 pokoje / 29,2 m2 / piwnica / 400 metrów do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English idealne pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij