dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

889 000 zł60 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 700 000 zł75 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w świętej lokalizacji przy Sadybie Best Mall. Apartament znajduje się w samym centrum zielonego, dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł20 m² 131,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

605 000 zł24 m² 25 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, ciche i widne filmowe mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Dwa pokoje duży ponad 20 metrowy salon i sypialnia, z obu wyjście na przestronną, zadaszoną loggię. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

714 870 zł61 m² 11 144,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 60,84 m Dostępne mieszkania w innych rozkładach i powierzchniach. Bezpośrednio od Dewelopera bez podatku pcc bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: obok C.H. Arkadia ( 700 m), stacja metra Dworzec Gdański (160 m). Zalety nieruchomości: wygodne, umeblowane mieszkanie, przy stacji metra Gdańska i kolejki podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

598 000 zł46 m² 12 887,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w budynku z cegły, rok budowy 1958. Wokół budynku zieleń. Metro Młynów w odległości 3 minut pieszo. Rozkład mieszkania: salon ok. 19 m okna w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 464 000 zł149 m² 16 492,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

English version below wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie na pograniczu bemowa I woli przy ul. Zaborowskiej 3! Mieszkanie Idealne dla rodziny ceniącej sobie przestrzeń i bliskość do ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,77m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Szmulowizna. Nieruchomość położona na 2 piętrze w czteropiętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 400 zł65 m² 113,85 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajęcia apartament w luksusowym apartamentowcu Grzybowska 4. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy, wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęt agd, klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem przy ul. Al. Wyścigowa 4/C na luksusowym osiedlu tuż obok Toru Wyścigów Konnych "służew". Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki, przestronny apartament w prestiżowej części Górnego Mokotowa Do wynajęcia estetycznie wykończony, trzypokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tu zaczyna się Twoja niezależność, styl i wolność. Mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna to przestrzeń, która daje Ci więcej niż metry kwadratowe - daje Ci miejski rytm życia i komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stokłosy,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/63 mkw - Ursynów-Stokłosy; cena najmu zawiera czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na wodę, ogrzewanie i opłatę za wywóz śmieci. Lokator poniesie koszt zużycia prądu, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

651 000 zł31 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31 m z wydzieloną sypialnią, mokotów ul. Domaniewska Mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyspą (18,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

7 950 zł89 m² 89,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem trzypokojowy apartament w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie jest doskonale doświetlone. Składa się z trzech ustawnych pokoi, wydzielonej kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

5 950 zł47 m² 127,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie z ogródkiem, położone w biznesowej części Mokotowa przy ul. Domaniewskiej. W pełni wykończone i wyposażone. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł37 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

689 000 zł46 m² 14 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne 2 pokoje z loggią (12,1m2) oraz ogródkiem (55,3m2). Gotowe do wprowadzenia. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki, - holu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł115 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Przestronny, trzypokojowy apartament w Rezydencji Przy Orle położony na trzecim piętrze. Mieszkanie składa się z otwartej na salon kuchni z zabudową, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

530 000 zł40 m² 13 086,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bielany ul. Kochanowskiego przy ul. Galla Anonima Mieszkanie dwa pokoje po remoncie 40,50 m2 z piwnicą na parterze. Mieszkanie narożne ekspozycja północny-wschód. Wymienione instalacje/ elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 206,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł38 m² 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

eng below Nowoczesne studio 38 m | Grzybowska 4 | Po remoncie | Cisza i zieleń w centrum Z przyjemnością oferuję do wynajęcia stylowe studio o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie w niskim budynku na ul. Dalanowskiej. Budynek z 2014 roku na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Zadbane zielone patio oraz plac zabaw. Okna mieszkania wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 322,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż - 38,4 m | Wola | Tuż przy Metrze Księcia Janusza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,4 m , położone na 1. piętrze 9-piętrowego budynku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

2 372 000 zł85 m² 27 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,05 m2 w sercu Starego Mokotowa z widokiem na Park. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1970r. przy ul. Suwalskiej, targówek Bródno. Idealne dla pary lub małej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

545 500 zł37 m² 14 743,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie, idealne jako tzw startowe ;) lub jako inwestycja pod wynajem. W księdze wieczystej ujawniona jest powierzchnia 36,94 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

845 000 zł57 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie 3 min pieszo do Metra Służew Budynek z 1977, rama H Ekspozycja wschód i północ Widok na zieleń Balkon 6 m Piwnica 3 m Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 353 298 zł71 m² 19 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań - Zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

885 000 zł63 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, oferuję bezpośrednio przestronne 63,4m2 mieszkanie na Ursynowie Północnym. # mieszkanie 3 pokojowe - 63,4m2 # 450m do stacji Metro Ursynów #.