dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

615 000 zł35 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

930 000 zł61 m² 15 354,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy warszawskich Włoch. Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewicka

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł51 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60 m2 na Górnym Mokotowie, blisko stacji Metra Służew. Mieszkanie jest umeblowane. W pokojach łóżka 2-osobowe, biurka, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

1 189 000 zł54 m² 21 896,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament z tarasem w sercu Muranowa - ul. Stawki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,3 m , położone na Muranowie przy ul. Stawki - w centralnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 600,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak w domu? To przytulne M2 o powierzchni 40,41 m znajduje się na kameralnym, zielonym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

865 000 zł58 m² 14 913,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Panorama Miasta i Cisza przy Metrze Wilanowska | 3 Pokoje Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz z widokiem na horyzont, a rano w 2 minuty dojdziesz do metra? To mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

2 899 000 zł146 m² 19 869,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 980 zł60 m² 133 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 1/5 z windą w budynku z 2019r. przy ul. Krochmalnej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących. Cena: 7980 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

998 000 zł46 m² 21 905,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne, zamknięte osiedle 3 domów, projektu uznanego przedwojennego architekta Bohdana Pniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

5 900 zł70 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Inflanckiej, śródmieście Muranów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł76 m² 15 505,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na dzień prezentacji mieszkania w najbliższy wtorek 31 marca pomiędzy godz.14.00 -18.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 160 000 zł65 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mirów,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m2 z dużym tarasem,(15m2) zlokalizowane w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie na skrzyżowaniu ulic Wroniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dolny Mokotów,Warszawa

1 859 375 zł106 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament dwupoziomowy na mokotowie - idealny dla rodziny Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja | Bliskość terenów zielonych | Dwa tarasy | Miejsce w garażu podziemnym *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

635 842 zł45 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym)i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->533 Dariusz - 690 ->066 ->045 Piotr - 690 ->066 ->353 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

6 500 000 zł196 m² 33 168,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy penthouse o powierzchni 195,97 m na ostatnim piętrze kameralnego budynku, położony na granicy Bielan i Żoliborza - tu, gdzie miejski rytm spotyka się z kojącą zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł54 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:34/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m , położony na 34. piętrze prestiżowego wieżowca Cosmopolitan - jednej z najbardziej rozpoznawalnych ikon warszawskiej panoramy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 481,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,1 m2, zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do stacji metra Stokłosy - na najwyższym, trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

419 000 zł26 m² 16 022,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26,15 m , zlokalizowaną przy ulicy Stanisława Szobera 6 na warszawskim Bemowie. To doskonała propozycja dla singla, studenta lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

1 399 000 zł129 m² 10 845 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!Zakup bez opłaty podatku pcc (zakup na rynku pierwotnym) i prowizji agencji (zakup bezpośrednio od dewelopera)! - 690 ->066 ->045 4-pokojowe mieszkanie na 8 piętrze o metrażu 129m2! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

439 000 zł28 m² 15 963,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w niskim, kameralnym budynku przy samym metrze (księcia Janusza) 27,5 m2 na 3/3 pięter przy ul. Astronomów 11. Jest to idealna nieruchomość na start, jak i inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 099 550 zł71 m² 15 486,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Wyspowej 2 na warszawskim Targówku. Lokal o powierzchni 70,74 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

694 000 zł60 m² 11 566,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 590 000 zł73 m² 21 780,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 73 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, przy ul. Domaniewskiej 47a, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Lokal znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł134 m² 103,73 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Woli. Nieruchomość Prezentowany apartament znajduje się na 7 piętrze w budynku. Jego powierzchnia wynosi 134 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa, dembego, kabaty | 2 pokoje | Balkon | 46,1 m Oferujemy komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Dembego na Kabatach w Warszawa. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 320 000 zł75 m² 30 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Wyjątkowe 3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Lwowska 10 | Śródmieście Południowe Na sprzedaż mieszkanie, które zachwyca nie tylko adresem, ale przede wszystkim jakością wykonania i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Abrahama

Gocławek,Warszawa

1 135 000 zł60 m² 18 916,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na Gocławiu przy ulicy gen. Romana Abrahama 1a na warszawskiej Pradze Płd. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołny

Pyry,Warszawa

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tuż przy stacji metra Imielin Nieruchomość o powierzchni 67,8m2, znajduje się około 300 metrów od stacji Metro Imielin. Znajduje się na 1-wszej kondygnacji budynku (parter) z pięknym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł88 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Luksusowy Apartament | 88,1m2 | 3 Pokoje | 2 Loggie | Cicha Okolica | Zamknięte Podwórko | Plac Zabaw | Świetna Lokalizacja | Wygodny Dojazd do Centrum | Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.72 m przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego na Ursynowie. Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 671,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

* warszawa * nowodwory * ul. Odkryta * 36,50 m2 * dwa pokoje * I-sze piętro * 499 000 zł (13 671,23 zł / m2) w tej cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym opis: dwustronne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 799 000 zł145 m² 19 249 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartamenty przy Królikarni przy ul. Wielickiej 38 to propozycja dla osób, które szukają dużej, funkcjonalnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Apartament o powierzchni 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

390 000 zł19 m² 20 526,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Lokalizacja, która wygrywa wszystko. Mieszkanie znajduje się przy ul. Batorego 33,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij