dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 445 000 zł109 m² 13 256,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam Serdecznie! Z przyjemnością Polecam Państwu piękny i reprezentacyjny Apartament 3 pokojowy (ok.110 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz duża komórką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Budynek :spokojna okolica, przychodnia, apteka, poczta, metro, autobus, szkoła, przedszkole, plac zabaw, centrum handlowe, bazarek osiedlowy Powierzchnia całkowita: 113 m. 2 mieszkanie z ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

395 000 zł40 m² 9 843,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Słoneczne, ciche oraz bardzo ustawne mieszkanie tuż przy Ogrodzie Krasińskich. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły z lat 50-tych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Lokalizacja w centrum Warszawy. Blok należący do MDM. Mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią, dużym holem, z podłogami wykończonymi klepką dębową, z oknami z pcv znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

445 000 zł67 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w ścisłym centrum. Mieszkanie czyste i zadbane do remontu, z dużą możliwością własnej aranżacji o powierzchni 66,9 m2 + ok. 7m2 korytaża, stanowi on część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

O k A Z J A ! Mieszkanie na Mokotowie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji - bliskość Metra Wilanowska - do Metra 7 minut pieszo. Budynek odnowiny, tylko 3 mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 315 000 zł70 m² 18 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjna i luksusowa nieruchomość o pow. 70m2 (3. piętro) w strzeżonym apartamentowcu o wysokim standardzie (korytarze wykończone marmurem, drewnem, granitem) w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Okazja! Mieszkanie 2 pokojowe w zabytkowej kamienicy z 1929 roku na Woli. Kamienica po generalnym remoncie: elewacja z elementami starej cegły , nowy dach, nowe piony i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 położone w zielonej okolicy Służewca nad Dolinką , niedaleko stacji metra Służew. 6/ 10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. 2 pokoje (20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

520 000 zł50 m² 10 381,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie położone przy Alei Kasztanowej ok. 4 min. od stacji metra Kabaty. Okna sypialni i kuchni z widokiem na park - ekspozycja północna, okna salonu z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy w niskiej zabudowie. Dzięki grubym murom, a także temu iż kamienica znajduje się w drugiej linii zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

483 880 zł66 m² 7 323,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł47 m² 10 500,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wolne od zaraz! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu w dowolnych godzinach!z przyjemnością polecam mieszkanie 2-u pokojowe (ponad 47 m2) z loggią -widok na Pałac Kultury i Złote Tarasy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Rewelacyjna lokalizacja przy Metrze Wierzbno. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,7 m2 na Mokotowie, al. Niepodległości, blisko ul. Woronicza. Mieszkanie po remoncie, zadbane, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

235 000 zł38 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tanie mieszkanie na parterze przy ul. Obozowej, idealne pod wynajem dla studentów lub do zamieszkania po pewnych zmianach aranżacji pomieszczeń. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 700 zł127 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 127 m2 z dwoma miejscami postojowymi. Recepcja, monitoring. Salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie w tym jedna z łazienką (wanna z hydromasażem marki Ruben).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

299 000 zł41 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bielanach, bardzo blisko linii metra. Dwupokojowe rozkładowe z widną kuchnią. Mieszkanie do remontu pokoje 17 i 11m 2 na podłogach pcv, okna drewniane stare, nie ma glazury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Wola,Warszawa

633 111 zł79 m² 8 015,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam bardzo ładne, rozkładowe, słoneczne mieszkanie położone na czwartym piętrze w budynku 15- to pietrowym. Ponieważ okna nie wychodzą na Jana pawłaii mieszkanie jest niezwykle ciche mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

299 000 zł28 m² 10 678,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne mieszkanie 28 m w ścisłym centrum Warszawy. Znakomita lokalizacja przy ul. Bagno 100 metrów od wejścia do metra Świętokrzyska. Ciche! 12 piętro. Mieszkanie składa się z 1 pokoju.