dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

628 990 zł53 m² 11 867,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokoje z balkonem na Mokotowie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania po odświeżeniu. Ekspozycja salonu z aneksem na południe, sypialnie na północ. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

418 000 zł34 m² 12 294,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, o powierzchni 34 m ,7 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1972 roku-Warszawa, bielany, ul. Zbigniewa Romaszewskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 644 000 zł169 m² 9 727,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą - dwupoziomowe, sześciopokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy tuż przy stacji metra oraz parku, idealne dla rodziny. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Wiśle

Mokotów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio! agentom dziękuję! Mieszkanie nie wymaga nakładów. Atutem jest przestrzenny rozkład, piękny widok z okien na centrum, duża sypialnia, oddzielna garderoba, duże miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ursynów,Warszawa

680 000 zł72 m² 9 454,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,92 m usytuowane na ostatnim 4. piętrze budynku z 1980 roku. Nieruchomość znajduje się na Ursynowie. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

439 900 zł38 m² 11 576 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.37m2 znajdujące się przy ulicy Łabiszyńskiej na Bródnie w cichym i spokojnym otoczeniu zieleni. Mieszkanie znajduje się na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam mieszkanie w przepięknej kamienicy znajdującej się w samym sercu Śródmieścia. Lokalizacja jest absolutnie doskonała, na piechotę dojdziesz do: - placu Zbawiciela - Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł131 m² 76,57 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny 4 pokojowy apartament z dwoma miejscami parkingowymi w centrum miasta! Rozkład Na powierzchni ponad 160 m2 składa się z przestronny salon z półotwartą / półzamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Stary Żoliborz,Warszawa

870 000 zł61 m² 14 148,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż widne i ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,49 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Słowackiego 32/36. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

749 250 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! mieszkanie z ogródkiem w świetnej lokalizacji, tylko 100 metrów od stacji metra Słodowiec. Wnętrze ma w sposób przemyślany zaprojektowany układ pokoi, salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł66 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie w pięknej kamienicy w samym sercu Warszawy. Świetna lokalizacja: 10 minut piechotą do metra onz, hali Mirowskiej, fabryki Norblina czy Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

589 300 zł46 m² 12 819,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania w spokojnej okolicy na Bemowie! Blisko stacja metra! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - stacja metra bemowo (1 km) - Przystanek autobusowy i tramwajowy (800 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

777 293 zł70 m² 11 025,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji i podatku pcc! dlaczego warto? - funkcjonalne rozkłady mieszkań - konkurencyjna lokalizacja - wysoki standard lokalizacja I komunikacja: >centrum - 10min >metro Stadion Narodowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowo-zachodniej w związku z czym jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio Sprzedam bezpośrednio przytulne mieszkanie dwupokojowe na Mokotowie w niewielkiej odległości od Metra Wierzbno (ul. Pułku Baszta). Dużym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysta

Wola,Warszawa

755 000 zł70 m² 10 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Opis: dwustronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 z widną zamykaną kuchnią usytuowane na dość wysokim parterze w budynku 3 piętrowym z 1961 roku. W budynku została odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

1 332 000 zł109 m² 12 220 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowe, 4-pokojowe, wygodne mieszkanie z duszą. Duży salon otwarty na kuchnię a do tego 3 sypialnie, garderoba, taras, piwnica, łazienka na każdym poziomie. Fajni sąsiedzi, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbaraska

Kamionek,Warszawa

1 250 000 zł109 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mam wyjątkowe dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Grochowie. Mieszkanie od momentu wejścia oczarowuje swoją magiczną aurą. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

417 000 zł24 m² 17 669,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Podstawowe informacje: przytulna kawalerka w sercu Starego Żoliborza, w otoczeniu zieleni, wąskich uliczek i niskiej zabudowy, w doskonałym punkcie komunikacyjnym (metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Bielany,Warszawa

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Blok na Bielanach, 900 m od stacji metra. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Dom przy Okrzei. Mieści się przy ulicy Okrzei w budynku z 2021 roku na Pradze. Mieszkanie znajduje sie na 5. pietrze i sklada sie z: *salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

885 000 zł69 m² 12 805,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o pow. 69,11 m2 z balkonem znajduje się na 2. piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z dwóch sypialni, salonu z kuchnią, przedpokoju, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 029 000 zł73 m² 14 011,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

mieszkanie 4-pokojowe: salon z aneksem + gabinet + pierwsza oddzielna sypialnia + druga oddzielna sypialnia + łazienka +garderoba -metraż 73,44m2 -balkon 4,53m2 -1 piętro z 3 -ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 183 370 zł62 m² 19 022,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie na Mokotowie. Polecam trzypokojowe mieszkanie dla Twojej rodziny. Salon z aneksem kuchennym 17,48 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 208 289 zł62 m² 19 450,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Apartament wykończony "pod klucz" wraz z meblami w zabudowie (kuchnia, szafa) i agd. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sady Żoliborskie,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 287 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na Sadach Żoliborskich, przy ulicy Przasnyskiej, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

870 000 zł67 m² 12 965,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentowane mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym (20,8 m2), -2 x sypialnia (14,94, 13,06 m2), -łazienka (4,42 m2), -toaleta (1,93 m2), -hol (9,67 m2), oraz -balkon (4,46 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentowania 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 38m2 mieszczącego się w jednym z najlepiej zlokalizowanych punktów w Warszawie. Nieruchomość ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 60-tych w samym sercu miasta. Balkon wychodzący na dziedziniec gdzie panuje cisza i spokój. Bardzo dobra lokalizacja. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ciche, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na Chomiczówce (bielany) w ogrodzonym, chronionym budynku. Metraż: 67 mkw - 3 oddzielne, zamykane sypialnie - Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

965 000 zł65 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania trzypokojowego w Śródmieściu (blisko metra Dworzec Gdański), w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem z okien to jest to mieszkanie dla Ciebie. Na to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

490 000 zł49 m² 10 071,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,65 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1978 roku-Warszawa, praga-Południe, ul. Łukowska Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 224,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,81 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Mieszkanie położone jest na 9 piętrze w budynku z lat 80 wyposażonym w windę. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

585 099 zł35 m² 16 813,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy w kamienicy z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne idealne jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie: -duży pokój -jasna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

460 000 zł37 m² 12 432 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania przytulne, jasne, ciepłe, umeblowane mieszkanie znajdujące się przy ul. Krasiczyńskiej 10. Lokal o dokładnej powierzchni 37m2 usytuowany jest na 10. piętrze w 10.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

860 100 zł68 m² 12 648,50 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67,6 m2 (duży pokój z aneksem kuchennym oraz sypialnia) na Górnym Mokotowie na 7 piętrze w prestiżowym budynku Pod Orłem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów Centrum,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania Państwu elegancki, jasny i przestronny apartament wykończony wysokiej klasy materiałami powierzchni 89 m2 i balkonem o powierzchni 10m2 wychodzącym na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

948 844 zł54 m² 17 696 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni państwo, oferujemy nowoczesny pokojowy apartament - 73,74 mkw - o funkcjonalnym układzie znajdujące się na parterze nowo powstałej inwestycji - lokal w stanie deweloperskim; apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 183 370 zł62 m² 19 022,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Zakup prosto od dewelopera. Apartament wykończony "pod klucz" wraz z meblami w zabudowie i agd. Gotowy do odbioru - zapraszam na prezentację. Ostatnie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

799 900 zł74 m² 10 853,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz 4 lub 5 pokojowego mieszkania tuż przy metrze na Ursynowie? Oto świetna propozycja. W skrócie Oferowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Warchałowskiego 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Opis: kawalerka o pow. 25,5m2 z balkonem i oddzielną jasną kuchnią usytuowana na 9 piętrze z 10 w budynku z 1961. Szeroko rozwinięta infrastruktura miejska. Parametry.