dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Moczydło

Moczydło,Warszawa

388 000 zł49 m² 7 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w nowocześnie wykończonym budynku z 2007 roku w doskonałej lokalizacji na Woli. Mieszkanie jest w pełni wykończone - po remoncie, umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W bardo dobrej cenie, atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, w doskonałej lokalizacji na osiedlu służew nad dolinką, balkon, cisza, zieleń, blisko metra! Mieszkanie ładne, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, eleganckie mieszkanie 2 - pokojowe o funkcjonalnym rozkładzie - po całkowitym remoncie, położone w zadbanym budynku zlokalizowanym na warszawskich Stokłosach. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

346 000 zł40 m² 8 543,21 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie 40,50 m2, 2-pokojowe zlokalizowane na 6. piętrze w budynku 9-piętrowym z windą wybudowanej w 1965 r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 18 m2; mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka 29 m2 na ul. Stawki w Śródmieściu na nowoczesnym osiedlu z 2013 roku. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone. W kuchni płytki inspirowane hiszpańskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

289 602 zł44 m² 6 581,86 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Neosky to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

398 000 zł48 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w znakomitym miejscu Starego Żoliborza, cicha, zielona uliczka. Mieszkanie zlokalizowane blisko linii metra (stacja ‘’Dworzec Gdański") w bezpośredniej okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym, klimatycznym osiedlu o niskiej zabudowie, w otoczeniu zieleni i domków jednorodzinnym.Całkowita, liczona po podłodze powierzchnia, to 80m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 57 m2 wykończone w wysokim standardzie dotychczas niezamieszkałe. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku jeden przystanek autobusowy od nowej stacji metra Wileńska. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

915 000 zł95 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie typu studio w świetnej lokalizacji przy ulicy Wąwozowej na Kabatach. 2 minuty do stacji metra, w bezpośredniej bliskości Lasu Kabackiego niedaleko Tesco. Budynek w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia tylko W naszej agencji, mamy klucze! do wynajęcia: mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie, ul. Obrońców Tobruku, bemowo. Opis mieszkania: - 2 pokoje, - 2-gie piętro, - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

325 000 zł45 m² 7 174,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, okna skierowane na południowo / wschodnią stronę świata. bardzo ciche. Usytuowanie w stosunku do metra , bardzo korzystne., blisko stacji matra Służew. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

342 000 zł45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 45,3m2 składające się z 2 pokoi: 19,2 i 11,4 m2, kuchnia 5m2, łazienka 3,9m2 ,przedpokój 5,8m2. Jasne mieszkanie, rozkładowe. Budynek przeszedł szereg prac modernizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

200 000 zł26 m² 7 578,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Tylko do 14.09 SUPER CENY Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (ZROBIONA ŁAZIENKA ORAZ ZABUDOWA KUCHENNA) Przytulna kawalerka na warszawskiej Woli. Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 27,2 metra kwadratowego. Warszawa - Śródmieście. Jasna - okna południowy zachód. Cicha - okna wychodzą na park. Możliwość dużej przebudowy wnętrza. Siódme piętro na 15. Trzy windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament 2 pokojowy o pow. 72 m2 z olbrzymim tarasem, na Żoliborzu, b. blisko stacji metra Marymont. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

450 000 zł60 m² 7 551,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Woli. Nieruchomość składa się z trzech pokoi (16,47m2; 13,32m2; 9,24m2) wyłożonych wykładziną dywanową i pcv, dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w przedwojennej kamienicy Z windą! Budynek usytuowany w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie nowe, bardzo jasne, oświetlone dodatkowo oknami dachowymi, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

630 000 zł69 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Unikatowe i klimatyczne mieszkanie W enklawie górnego mokotowa W sąsiedztwie pól mokotowskich! miejsce idealne dla pasjonatów I koneserów niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe , umeblowane do wynajęcia od zaraz , 7 piętro widna kuchnia , stan mieszkania dobry , kuchnia wyposażona. Opis lokalizacji: komunikacja: i linia metra, linie autobusowe miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 242 000 zł102 m² 12 176,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny, dwupoziomowy apartament z balkonem w ściłym Centrum Warszawy. I poziom : salon z aneksem kuchennym 28 mkw., gabinet 10 mkw, łazienka 6 mkw, hall 5 mkw. II poziom : sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

292 000 zł41 m² 7 101,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko do 14.09 SUPER CENY Dwu pokojowe, przytulne mieszkanie 41,12m2 na warszawskiej Woli. Salon połączony z aneksem kuchennym 22m2, sypialnia to natomiast 10,2m2. Łazienka to około 5m2 wykorzystanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

382 000 zł58 m² 6 541,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, jednostronne, rozkładowe mieszkanie z loggą z wystawą na zachodnią część Warszawy z niepowtarzalnym widokiem znajdujące się na XV piętrze w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

691 700 zł102 m² 6 781,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Niezwykłe mieszkanie 102m2 + 100m2 ogródka + 13m2 tarasu na warszawskiej Woli. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna) Nowoczesna bryła, kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźń

Przyjaźń,Warszawa

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość to 3 jasne pokoje wyłożone dębowym parkietem: salon połączony z kuchnią o pow. 24 m2 oraz 2 sypialnie (9, 70 m2; 6,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

483 700 zł64 m² 7 510,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 64,4m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon 32 m2 oraz sypialnie 12m2 i 11m2! Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

367 000 zł72 m² 5 097,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Spółdzielczo-Własnościowe z uregulowanym gruntem nie ma przeszkód do zakupu na kredyt. Czteropokojowe mieszkanie o pow. 72 mkw usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

181 000 zł26 m² 6 858,66 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Tylko do 14.09 SUPER CENY Przytulna kawalerka na warszawskiej Woli. Cena mieszkanie w stanie deweloperskim. Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

349 000 zł40 m² 8 617,28 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie jednopokojowe(32 m2) z otwartą kuchnią(4,5 m2) na pokój, kuchnia z oknem, na Ursynowie. Mieszkanie umeblowane. W przedpokoju szafa wnękowa, w pokoju (21m2)- duża szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

286 000 zł44 m² 6 574,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne, rozkładowe i jasne mieszkanie w głębi wyjątkowo cichego, zadbanego i strzeżonego osiedla na Białołęce zachodniej. Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie wałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

459 000 zł58 m² 7 982,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe ustawne mieszkanie na osiedlu Służew na d Dolinką, 5 min pieszo do Metra Służew. Pokoje 18/11/11 m2 na podłogach mozaika. Kuchnia widna osobna ok 7m2 w zabudowie z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł36 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na sprzedaż na Powiślu na ul. Salezego o powierzchni 36,5 m2, składa się z: 2 pokoi: 13,5 m2, 11,91 m2, przedpokoju 4,22 m2, łazienki 2,85 m2, kuchnia 4,37 m2. Możliwość kupna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

545 000 zł57 m² 9 561,40 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż elegancki 2-pokojowy apartament o powierzchni 50m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, usytuowany na 12 piętrze w 30-piętrowym budynku z niepowtarzalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

211 500 zł25 m² 8 362,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulna kawalerka na warszawskiej Woli. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ochota

Ochota,Warszawa

814 300 zł110 m² 7 382,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Niezwykły apartament 110m2 na warszawskiej Ochocie. Mamy do dyspozycji salon z połączony z aneksem o powierzchni 36m2 oraz trzy sypialnie po około 14m2. Dwie łazienki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57 m2 wykończone w wysokim standardzie dotychczas niezamieszkałe. Drugie piętro w budynku 13-piętrowym. Salon połączony z kuchnią z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

405 000 zł63 m² 6 417,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 63,11m2 na warszawskiej Woli. Mamy do dyspozycji salon 22m2 oraz dwie sypilanie 11m2 i 10m2 Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

395 600 zł57 m² 6 924,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Trzy pokojowe mieszkanie 57m2 na warszawskiej Woli. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 17m2; 12m2; 10m2;. Cena mieszkania w stanie deweloperskim + komórka lokatorska. Możliwość wykończenia pod klucz co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

360 288 zł53 m² 6 797,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013