dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

467 000 zł40 m² 11 822,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie, tuż obok budowanej stacji metra, na strzeżonym osiedlu Zielone Zacisze. Powierzchnia mieszkania to 39,53 m2, balkon o pow. 6 m2 oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 200 000 zł104 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Unikatowy apartament na Śródmieściu! Sprzedam niezwykły apartament w reprezentacyjnej kamienicy z 1905 roku w Warszawie. Apartament dwustronny mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej i zielonej okolicy,400m do bazarku Egipska,600m do biedronki,400m do apteki.Komunikacja autobusowa w każdym kierunku Warszawy z ul.Egipskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

485 000 zł32 m² 15 109 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W 3 słowach: jest to dwupokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia, o naprawdę dobrze skomunikowanej lokalizacji. Wieczorową porą można z tarasu podziwiać przepięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, pięknie wykończone mieszkanie przy ul. Głębockiej. Z miejscem postojowym. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Pierwszy najemca. Mieszkanie dostępne od 24.05.2022 ROZKŁAD Mieszkanie zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Niepowtarzalne, urokliwe W cudownej lokalizacji mieszkanie. Rewelacyjny wynajem W tej okolicy 3500 zł gratis przy zakupie. Mieszkanie idealnie nadaje się na wynajem,).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

945 000 zł50 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz wysokiego mieszkania w przedwojennej kamienicy w centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

550 000 zł59 m² 9 388,87 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: budynek usytuowany bliskim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego i parku Kępa Potocka z malowniczym starorzeczem Wisły. Z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo lasu, jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śpiewu Ptaków

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł63 m² 19 523,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 63m2, znajdujące się w I etapie Osiedla Nova Królikarnia położonym na zielonych terenach Pod Skocznią na Mokotowie. Budynek znajduje się w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

505 000 zł49 m² 10 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie 49,2 m2 na 2 piętrze (blok 5 piętrowy z windą), usytuowane od strony osiedla, dzięki czemu nie słychać odgłosów ulicy Chełmżyńskiej. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Fort Bema,Warszawa

700 000 zł63 m² 11 058,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ulicy Widawskiej czeka właśnie na Ciebie. To 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 5 piętrze jednego z 10-piętrowych bloków wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia w świetnym punkcie Warszawy przy Skwerze Kard. Wyszyńskiego 5, znajdujące się niemal na zbiegu dzielnic Wola i Śródmieście. Budynek jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

685 000 zł42 m² 16 309,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować przestronną 2 - pokojową nieruchomość, usytuowaną w budynku z 2006 roku na Starym Mokotowie. Zlokalizowane w zielonej okolicy i otoczeniu kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł32 m² 18 431 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pok ,32,50M2 przasnyska żoliborz ,metro,apartament Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

1 040 099 zł65 m² 16 050,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Posiadam na sprzedaż mieszkanie na Muranowie. Blok z windą. Piwnica o powierzchni 6 metrów kwadratowych oraz dwa balkony 0,8/2 m. Klatka po remoncie. W pobliżu szkoły, apteki, parki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wprowadzenia własnych mebli. *English below mieszkanie W kamienicy zlokalizowanej między Placem Bankowym a Halą Mirowską. Zamknięte,kameralne osiedle z zielonym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

635 000 zł49 m² 12 959,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

W kilku słowach: przytulne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze budynku położonego w pobliżu Łazienek Królewskich. Dokładny opis: jeśli szukasz jasnego, trzypokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - przedpokój, - łazienka, - balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 48 M2,3pok.BRONIEWSKIEGO ,BIELANY,ŻOLIBORZ Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 499 000 zł71 m² 21 091,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Więcej zdjęć pod linkiem: /pl/oferta/widok-na-park-jezioro-apartam-saska-balkony-18m2-ID
4gBof.html Mieszkanie z unikatowym i niepowtarzalnym widokiem, dwoma dużymi balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

525 000 zł39 m² 13 416,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie na parterze w przedwojennej kamienicy. Usytuowane przy ul. Żeromskiego/ Stare Bielany. Kamienica 4- piętrowa z 1937 r. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

3 980 zł61 m² 65,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz świetnie skomunikowanych, 4 pokoi to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Do wynajęcia ciche i ustawne, 4 pokojowe mieszkanie, przy ul. Sonaty, tuż obok metra Służew. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

667 000 zł52 m² 12 748,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, z przyjemnością przedstawiam: mieszkanie usytuowane na cichym i zielonym osiedlu na III-piętrze przy ul. Coopera 7e - zaledwie 500m od stacji "metro Lazurowa" Świetny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 000 zł54 m² 56,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche i niezwykle przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.5 mkw, zlokalizowane na Woli, przy ul. Zawiszy. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w kameralnym bloku na zielonej Woli przy ul. Obozowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Słoneczne i widne mieszkanie niedaleko metra Natolin. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, podzielonego na część sypialną i wypoczynkową z wyjściem na balkon, dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polnej Róży

Kabaty,Warszawa

3 500 zł91 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie na Kabatach ul. Polnej Róży opis Mieszkanie 91 m2, salon połączony z kuchnią (z oknem), trzy sypialnie, łazienka (z oknem), osobna toaleta, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

1 239 300 zł94 m² 13 229 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 93,68 mkw. na piątym piętrze z dużym balkonem o powierzchni 34 mkw. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, 100 m od stacji metra. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lipca częściowo umeblowane mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym bez windy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

515 000 zł57 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Bielanach przy bocznej, cichej ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze (13/15). Mieszkanie narożne, dwustronne, ciepłe i jasne. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lipca widne, wysokie, przestronne i oryginalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kamienicy przy ul. Targowej na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 lipca, 2-pokojowe umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Skierniewickiej, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

1 550 zł20 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana,klimatyczna kawalerka znajdująca się w przedwojennej, odnowionej kamienicy, położonej na Starym Żoliborzu przy al. Wojska Polskiego. Mieszkanie jest bardzo ciche, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł37 m² 105,41 zł/m²

 

Piętro:19/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok. o pow. 37 m2 - Apartament w centrum, wygodny, nowoczesny - Dworzec Centralny - ul. Chmielna / ul. Marszałkowska Do wynajęcia wygodne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł167 m² 11 077,80 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu niebywale atrakcyjną ofertę sprzedaży 4-pokojowego , narożnego mieszkania o powierzchni 167m2, usytuowanego w dzielnicy Mokotów na ulicy Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mangalia

Stegny,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, przy ul. Mangalia 2, w Warszawie. Idealne dla singla! Możliwy wynajem od zaraz lub od 1 kwietnia br. Przytulny, kameralny, położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

586 000 zł54 m² 10 851,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30 m2 na Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon - sypialnia 1 - sypialnia 2 - kuchnia - łazienka - wc - balkon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł49 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,71 m2 w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - korytarz. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, bardzo przytulne mieszkanie w nowym budownictwie, znajdującym się na osiedlu Metro City. Metro City to inwestycja położona.