dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku w Warszawie - na Woli. Mieszkanie wyposażone w dobrym standardzie, ciche w monitorowanym budynku z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowo wykończone, mieszkanie na strzeżonym osiedlu w jednej z najładniejszych i najbardziej zielonych warszawskich dzielnic - Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnię 46 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

328 000 zł38 m² 8 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne i przytulne mieszkanie na Saskiej Kępie. 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, 38 m2, 3 piętro, balkon, piwnica. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie wymagana kaucja! Mieszkanie do wynajęcia w Centrum. Lokalizacja: ulica Pańska 100 m od Ronda onz, obok bloku przystanek autobusowy i tramwajowy i metro, w sąsiedztwie Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3 Maja

Powiśle,Warszawa

3 700 zł85 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o wysokim standardzie oraz powierzchni 85m2. Umeblowane oraz wyposażone w pełni. Po remoncie, 2-pokojowe, w prestiżowej kamienicy na Powiślu. W cenę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dobrze urządzone mieszkanie w idealnym stanie. Bliska Wola, w okolicy ch Klif i ch Arkadia, do ścisłego centrum kilka minut jazdy samochodem lub kilka przystanków autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie dwu pokojowe (57m2) na Woli. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Teren osiedla jest zamknięty, monitorowany i ochraniany. Znajduje się na nim dużo zieleni oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 50 m2, dwupokojowe o doskonałej lokalizacji, w samym środku tętniącego życiem Starego Miasta. Niepowtarzalny klimat tworzą znajdujące się w pobliżu: restauracje, galerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

355 000 zł64 m² 5 590,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne mieszkanie w cichej spokojnej dzielnicy na ulicy Muszlowej Warszawa Bemowo. Trzypokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w dziewięciopiętrowym bloku mieszkalnym z 1984r. - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

450 000 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rzadko spotykane odnowione mieszkanie w przedwojennej kamienicy na pograniczu Śródmieścia i Ochoty. Do dyspozycji mamy przestronny salon około 20m2 oraz sypialnię 12m2. Kuchnia oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

278 827 zł30 m² 9 423 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji. Kawalerka przy metrze, w nowej inwestycji. Inwestycja położona jest w prężnie rozwijającej się dzielny czyli Woli, która została ogłoszona najlepiej skomunikowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka - pokój z oddzielną, widną kuchnią na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Mieszkanie bardzo ustawne, w pokoju wnęka na łóżko, w przedpokoju miejsce na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

346 000 zł54 m² 6 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie spoldzielcze wlasnosciowe bez kw w bloku z lat 70, parter z 4 pieter, rozkladowe 54m2 + loggia okolo 3m2, wyremontowane 4 lata temu jedynie do odswiezenia, okna pcv, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowa kawalerka w ścisłym centrum Warszawy! Wnętrza zaprojektowane tak aby stworzyć możliwość wypoczynku w centrum miasta. Jane, ciepłe kolory ścian, meble kolonialne, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

209 000 zł20 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na pełnych zieleni Sadach Żoliborskich. Blisko środków komunikacji w tym także blisko stacji metra Marymont. Lokal przeszedł gruntowny remon 2 lata temu, pozostaję częć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie na pradze północ- w pobliżu metra dworzec wileński 42- metrowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Północ. Mieszkanie przestronne i świetnie nasłonecznione, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

675 000 zł80 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, w budynku z windą oddanym do użytku w 2007 r. Komfortowe mieszkanie dla pary lub dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wspaniałe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 na osiedlu zielone zacisze. Zamknięte, chronione osiedle, mieszkanie na 1 piętrze w budynku z 2007 roku. Uwaga! Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Piękne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Kabatach do wynajęcia. Mieszkanie składa się z - przestronnego salonu z przejściem do oddzielnej, umeblowanej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasymska

Młociny,Warszawa

1 203 092 zł148 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Dwupoziomowe mieszkanie 4 pokoje, 145m2, 2 piętro w 2-piętrowym budynku.Inwestycja zrealizowana.~~ Inwestycja mieści się w zielonej części Bielan. Jest to nowoczesne osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 400 zł90 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza (okolice Pól Mokotowskich) osiedle Eko- park. Powierzchnia apartamentu 90 m(2), trzy pokoje, kuchnia widna, dwie łazienki, małe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do remontu. Wymienione są: okna, instalacja gazowa,kanalizacja. Mieszkanie składa się z 2 pokojów, widnej kuchni, łazienki. Łączna powierzchnia 45 m. Korzystny rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

3 300 zł79 m² 41,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 - pokojowe, nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie, na terenie zamkniętego i chronionego osiedla, blisko metra Natolin. Wokół doskonała infrastruktura usługowo - handlowa, centrum sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł101 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Warszawa, śródmieście, al. Jana pawła II budynek Babka Tower , 101,2 m2 plus balkon 6,5 m2, III pietro, garaż. Dwie windy, ochrona, monitoning. Rok budowy 2000. Mieszkanie trzypokojowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji 2 pokoje z łazienka, kuchnia, balkon i miejsce garazowe +100zl w garazu podziemnym. Pokoje i kuchnia umeblowane i wyposażone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe jasne mieszkanie z oknami na zachód, salon z dwustronnymi oknami na zachód i południe. Budynek w którym położony jest lokal został ocieplony, rury zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament w dobrym standardzie na Woli w Warszawie - do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z: jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju i łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł82 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie na Potockiej 4, na Żoliborzu, przy Kępie Potockiej. 82 metry kw. z wielką kuchnią (13 m.kw) w pełni wyposażoną, i stołem w niej dla 4 osób (zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Koszty wynagrodzenia pośrednika pokrywa właściciel. Nabywca realizujący transakcję za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika. Przestronne i wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

397 000 zł55 m² 7 218,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Bardzo ładne mieszkanie w bardzo spokojnej i ładnej okolicy. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Wola,Warszawa

400 000 zł53 m² 7 590,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Słoneczne, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie - na Woli. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni po wschodniej stronie, oraz pokoju dziennego, zamkniętej widnej kuchni po zachodniej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lotników

Służew,Warszawa

269 000 zł38 m² 6 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! 500 m od Galerii Mokotów, w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-biznesowego, 2 przystanki do stacji metra Wilanowska. W pobliżu liczne sklepy, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o pow 57m2 na Kabatach! Na w/w powierzchnię składa się oddzielna kuchnia, sypialnia, salon z wyjściem na balkon od str. zach. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 31 mkw, w pełni wyposażona i nowoczesna (duży pokój, kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica ) przy ul. Blacharskiej. Świetna lokalizacja i infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Steinhausa

Mokotów,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Osiedle na Mokotowie, hugona Steinhausa, niski blok, rama H 1991 rok Zielone, ciche osiedle z niską zabudową! 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie na 3p. Panele, wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- nowocześnie wykończone w wysokim standardzie na osiedlu Melody Park - oddalone 5 minut piechotą od metra Służew - na 9. piętrze z dużą loggią (11m2) z pięknym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie - na śródmiejskiej Woli - Osiedle za Żelazną Bramą - w pobliżu stacji Metro Rondo onz. Mieszkanie do odświeżenia: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia,.