dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz!zapraszam przez 7 dni w tygodniu! Polecam pięknie wykończone mieszkanie 2-u pokojowe (48 m2) z loggią oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym ( miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 stycznia 2016 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,55 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż przy stacji metra Kabaty. Salon o pow. 23 m z wyjściem na duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 40m2 na Górnym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią oraz balkonem - w pełni wyposażone. Pierwsze piętro. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Okazja dla konesera praskich klimatów i zabytkowych kamienic w samym centrum warszawskiej Pragi, zaledwie dwa przystanki od Starówki, cztery do Placu Bankowego i niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji - ok. Pl. Hallera, dwa przystanki do 2 linii metra. W okolicy pełna infrastruktura, basen, centrum handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

399 000 zł63 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne dwustronne mieszkanie na Białołęce przy ul. Światowida. Osiedle strzeżone, wokół dużo zieleni i miejsc do spacerowania. W pobliżu szkoły, przedszkola oraz sklepy. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

287 000 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie z bezpośrednim widokiem w stronę lasku Bielańskiego przy ulicy Kasprowicza. Dwupokojowe z widną kuchnią, balkonem w budynku położonym na Starych Bielanach. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

420 404 zł43 m² 9 817,94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,82 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 27 m2, piętro 2/9, 2009 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Ludnej, śródmieście. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe, metro. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Woli, ulica Radziwie. Powierzchnia 72 m2, piętro 10/12, rok budowy: 2013. Dojazd do Centrum w niecałe 30 minut, bezpośredni tramwaj do stacji metra Ratusz Arsenał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cena zawiera czynsz administracyjny Wysokość pomieszczeń: 264 cm Miejsca parkingowe: parking strzeżony Czy zamknięty obiekt: tak Opis Do wynajęcia od 1 października 2012 mieszkanie na Ursynowie, 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Umeblowane (bez telewizora), do wprowadzenia, wysoki standard, podłoga egzotyczna, gres. Dodatkowo w łazience szyba oddzielająca przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

3 600 zł83 m² 43,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne, ciche i dwustronne 4 pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Kabatach. Znakomita propozycja cenowa i lokalizacyjna dla rodziny z dziećmi, pary lub 3 osób. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 60 m2, piętro 6/8, 2008 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Bobrowieckiej, mokotów. Bardzo blisko Chełmskiej a co za tym idzie przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

331 500 zł39 m² 8 519,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł29 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka świeżo po remoncie - wykończona w wysokim standardzie. Czysta i elegancka, praktycznie urządzona, w pełni wyposażona (wszystkie sprzęty nowe, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 32 m, umeblowane i wyposażone, położone na nowoczesnym osiedlu z ochroną na Woli, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,0 m2 w Warszawie, w dzielnicy Bielany przy ul. Sokratesa. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

510 000 zł79 m² 6 439,39 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dobra lokalizacja -żoliborz - Potok Zielona okolica. W pobliżu ogródki działkowe,nowe ścieżki rowerowe Mieszkanie do indywidualnej aranżacji z przeznaczeniem na własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach. 3 piętro w budynku 4 piętrowym.Mieszkanie ciche, przytulne. Oddzielna, widna kuchnia. Pokoje ustawne, na podłogach parkiet. Balkon. Piwnica. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50 m2, piętro 2/5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kabacki Dukt, ursynów. Bardzo blisko metro Kabaty oraz duża ilość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 32m2, piętro 0/3 w apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Gieysztora, wilanów. Prestiżowa lokalizacja, miasteczko Wilanów, gdzie znajdują się liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajmu mieszkanie 84 m2 wykończone w wysokim standardzie, na osiedlu Ostoja Miasteczko Wilanów - 3 pokoje, 2 łazienki, dwa balkony, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Ursynów,Warszawa

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie tuż przy stacji metro wilanowska. Ursynów 3-pokojowe 57 M2. Mieszkanie usytuowane na 9-tym pietrze w bloku 10-cio piętrowym z 1970 r. Na korytarzu tuż obok mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy al. Niepodległości, górny Mokotów, blisko metra Pole Mokotowskie. Powierzchnia mieszkania 52 m2, piętro 2/5 (z windą), 1932 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, piętro 3/6 w apartamentowcu z 2003 roku, przy ul. Elektoralnej 12a, śródmieście. Blisko Al. Jana Pawła II, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe, ciche i nowoczesne mieszkanie z widokiem na stadion Polonii. Tuz przy stacji metra Dworzec Gdański. Pokój z otwartą, widną kuchnią, sypialnia za przeszkloną ścianą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie 100m od metra służew, monitorowane, budynek po remoncie, cena obejmuje internet i tv cyfrową Vectra, wyposażenie agd lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik i płyta gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe od zaraz. Jasne, klimatyczne i bardzo przestronne, wykończone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane oraz w pełni wyposażone (zmywarka, kuchenka mikrofalowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2, parter w powojennym budynku, przy ulicy Łowickiej, mokotów. Blisko stacja metra Pole Mokotowskie! Blisko również przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uniejowska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytuowane w spokojnej i zielonej okolicy, rozkładowe (wschód-zachód), słoneczne (bardzo duże okna). Standard wysoki, wyremontowane, okna plastikowe. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe mieszkanie na pograniczu śródmieścia I woli 48- metrowe mieszkanie w dobrym stanie na woli/śródmieściu. Przestronne i nasłonecznione, o dobrym układzie przestrzennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie na Powiślu przy ul. Solec w rejonie ul. Tamka, blisko sklepy, parki, kluby, szkoły; świetna komunikacja - blisko stacja Metra Centrum Nauki Kopernik. Rozkład: 2 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu, ul. Franciszkańska 3. Powierzchnia 35 m2, piętro 2/3, rok budowy: 1950. Doskonały punkt komunikacyjny autobusy, tramwaje, stacja metra Ratusz i Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie położone w centrum Warszawy, a jednocześnie bardzo ciche, z doskonałą komunikacją: tramwaj, autobus, trzy przystanki do metra, cztery do dworca pkp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe (52m2) mieszkanie na Ursynowie 10 min. od metra Imielin. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego (2008), strzeżonego bloku. Blok znajduje się w cichej, zielonej okolicy 500m od las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

419 000 zł62 m² 6 758,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie 61,55 m2 w ośmiopiętrowym bloku przy ulicy Botewa na Tarchominie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenie i zamieszkania, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, piętro 5/6 w budynku z 2002 roku, przy ul. Nowoursynowska 145, ursynów. Przy budynku przystanek autobusowy, kilka minut spacerem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy do wynajęcia, o powierzchni 38 m2, piętro 4/5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Puławska, mokotów. Bardzo blisko metro Racławicka oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balo

Ursynów,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 55 m2, piętro 2/2, 2001 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy płk. Zoltana Balo, ursynów. Bardzo blisko metro Kabaty oraz duża ilość.