dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 038 500 zł98 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji! 0% podatku pcc! Oferujemy Państwu mieszkanie w najpopularniejszej i najbardziej prestiżowej części Warszawy - na Mokotowie. Inwestycja została wybudowana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

208 444 zł33 m² 6 240,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc! MDM! Oferujemy Państwu mieszkania zlokalizowane w Warszawie- żeraniu. Lokal znajduje się w kameralnym cztero-piętrowym apartamentowcu. *wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

292 491 zł42 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

283 245 zł44 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

318 791 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra. Miły, kameralny budynek na Kamionku. Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

427 000 zł57 m² 7 479,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

290 000 zł61 m² 4 723,13 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładne ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,4m2 na bliskim Tarchominie w bardzo atrakcyjnej cenie! Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

635 000 zł78 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wygodne, przestronne mieszkanie dla rodziny z dzieckiem. Wysokość 264 cm, 3 pokoje, łazienka, wc, otwarta kuchnia. Wysoki parter od zewnętrzej strony budynku pierwsze piętro, od strony patio parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

875 360 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Kamienica ta została wzniesiona w 1913 roku. Do dzisiaj doskonale zachowały się modernistyczne dekoracje elewacji frontowej oraz wewnętrznego dziedzińca. Natomiast pistacjowe, glazurowane płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł120 m² 73,86 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, nowoczesny, czteropokojowy apartament na 7 piętrze w inwestycji Apartamenty Gdański. Świetna lokalizacja w Centrum Warszawy tuż obok Starego Miasta. Doskonała komunikacja (metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 56 m. 3 piętro w czteropiętrowym budynku który przeszedł w ostatnich latach rewitalizację i ocieplenie zewnętrzne,3 pokoje łazienka,oddzielne wc,po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

249 167 zł40 m² 6 179,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - idealnie ciche, umeblowane mieszkanie 2 pok o pow 58m , przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie jednostronne , na płd-zachód z widokiem na zagospodarowane patio. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

366 506 zł56 m² 6 537,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku dla osób dynamicznych i poszukujących harmonii. Spoglądając na wykończenie i otoczenie budynku, odnajdziemy liczne motywy muzyczne. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

689 348 zł67 m² 10 214,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania Nowoczesne mieszkanie na Mokotowie. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład. - duży balkon. Budynek: inwestycja położona w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Budynek będzie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

512 000 zł59 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Prezentuje Państwo rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o po. 58.81 m2 posadowione na 3-cim piętrze 4-ro piętrowej przedwojennej kamienicy. Wszelkie instalacje w budynku wymienione na nowe. Rzeczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

304 943 zł50 m² 6 098,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł65 m² 6 842,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nowoczesny sześciopiętrowy budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Woli. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

437 730 zł69 m² 6 353,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

382 000 zł55 m² 6 996,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

233 692 zł38 m² 6 215,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

651 900 zł96 m² 6 814,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Lub przedstawimy ofertę specjalną na wygodny 4 pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

330 758 zł44 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Sprzedam nowe mieszkanie w kamienicy Praga Północ, ul. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

346 350 zł49 m² 6 999,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

532 267 zł67 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne mieszkania i apartamenty. Inwestycję będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Typ Mieszkania: studio 28m2, w pełni umeblowane Lokalizacja: żoliborz ul. Ks Popiełuszki Cena: 2250 zł z rachunkami W pobliżu: metro Matrymont Kontakt: przemysław Dziambor Jako że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

390 000 zł35 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Promocja!bez prowizji od kupującego. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 mkw, usytuowane na trzecim piętrze 11-piętrowego bloku mieszkalnego na ul. Twardej na Woli. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł87 m² 36,78 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - Rezydencja Pod Orłem - nieumeblowany trzypokojowy jasny apartament o pow. ok. 87m, trzeci pokój za przeszkleniem / gabinet - jadalnia. Lokal idealny na cele biurowe lub na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

668 806 zł68 m² 9 818,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Żerań,Warszawa

390 577 zł63 m² 6 202,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.