dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

727 000 zł44 m² 16 522,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

* na sprzedaż niezwykle przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. * parter w 8-piętrowym budynku z 2015 roku * Nieruchomość jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na Bielanach przy ul. Kwitnącej. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego, sypialni, pokoju, kuchni i łazienki i garderoby. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

791 940 zł59 m² 13 393,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Potrzebujesz mieszkania 3-pokojowego, w doskonałej lokalizacji, z metrem tuż obok? To mieszkanie dla Ciebie! Warszawskie Bemowo, to doskonała lokalizacja, spokój oraz wygoda. Dzięki nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

3 400 zł41 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Oławskiej. Dla singla lub pary, bez zwierząt. Dostępne od 1 września. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 3400 zł - opłata administracyjna 636,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 120,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Agentom nieruchomości dziękuję. Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie na rodzinnym Osiedlu Wilno w Warszawie.Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na ostatnim trzecim piętrze (z windą) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Bliska wola - młynów; 3 pokojowe mieszkanie 62m2, znajdujące się na ulicy Leszno na Woli. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z cegły. Pod koniec 2022r wymieniona została elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

457 910 zł32 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Funkcjonalna kawalerka w prestiżowej kamienicy i o doskonałej lokalizacji. Brzmi jak coś, czego poszukujesz? W takim razie poszukujesz naszej nieruchomości na Mińskiej 9!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

879 000 zł54 m² 16 283,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Perfekcyjna symfonia Wilanowa i Mokotowa! Witaj w Swoim Marzeniu! Brama Do Wygody! Odkryj niezrównaną wygodę mieszkania na granicy Mokotowa i Wilanowa, tuż obok przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 330 000 zł112 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego na Warszawskiej Woli. Lokalizacja: ta oferta posiada doskonałą lokalizację. Przystanek autobusowy oraz stacja metra Młynów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

688 000 zł49 m² 14 040,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Praga Południe (gocław) w odległości około 7,1 km od centrum Warszawy. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł69 m² 15 896 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam przestronne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 mkw, zlokalizowane na kameralnym osiedlu z ochroną przy ul. Zgrupowania ak "żmija", na Bielanach. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

3 250 zł49 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra na Bielanach. Lokal składa się z ustawnego salonu, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Opłata miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecamy jasne, ciche, 3 pokojowe do własnej adaptacji na Żoliborzu, osiedle Piaski Rok budowy 1973, winda Metro Stare Bielany 10 min autobusem ( 2 przystanki) Ekspozycja wschodnio-północna Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

800 000 zł29 m² 27 210,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością przedstawiam Ci unikalną okazję nabycia wspaniałego mieszkania o powierzchni 29,40 mkw wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowanego przy ulicy Marszałkowskiej. Znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Polecam! Miejsce garażowe i duża komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pieskowa Skała na Ursynowie. Nieruchomość ma 38 mkw i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

720 000 zł35 m² 20 815,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, komfortowy apartament na sprzedaż. Mieszkanie położone jest w budynku przy ul. Komputerowej, róg Cybernetyki na osiedlu Atrium. Na terenie osiedla znajduje się zagospodarowane, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyremontowane 2pokojowe mieszkanie z doskonałym punkcie komunikacyjnym Woli, tuż przy stacji Metra M2. Mieszkanie po generalnym remoncie który został właśnie zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka o powierzchni 20 m2. *Mieszkanie w świetnej lokalizacji- 8 minut autobusem od centrum Warszawy! *przedpokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Montwiłłowska

Elsnerów,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 121 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na Osiedlu Wilno przy ulicy Montwiłłowskiej, 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością chciałbym Państwu przedstawić mieszkanie zlokalizowane na Muranowie. W okolicy znajduje się liczna ilość lokali gastronomicznych oraz usługowych, które zadowolą każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

1 850 000 zł82 m² 22 561 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Agencjom nieruchomości dziękuję. Piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Smulikowskiego. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Duża piwnica. 350 metrów do stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 800 zł58 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie czteropokojowe z 3 niezależnymi sypialniami. Rozwiązanie idealne dla grupy znajomych chcących zachować odrębność. Rozkład Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 000 zł118 m² 23 672,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament na Warszawskim Mokotowie. Kameralny budynek usytuowany jest przy ulicy Bukowińskiej. Tuż przy stacji metro Wilanowska. Świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

8 500 zł108 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw, zlokalizowane przy ul. Alei Komisji Edukacji Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

604 000 zł47 m² 12 851,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Strona Kupująca obsługiwana bezprowizyjnie. Warszawa, bielany, słodowiec, ul. Gąbińska Niski parter z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Bez barier architektonicznych. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok. Pow. 33 m2 + Balkon - Świetna lokalizacja. Wysoki Standard. Klimatyzacja! - Dla singla - Metro Nowy Świat - Uniwersytet Muzyczny Oferujemy na wynajem bardzo eleganckie i zadbane dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równa

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł30 m² 11 532,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, które będzie ciche, ale położone 5 min. pieszo od wejścia do stacji metra? A może w czasie słabnącej wartości złotówki, interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 146 000 zł70 m² 16 371,40 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8m2 zlokalizowane na przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na Gocławiu (praga Południe). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

279 000 zł31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w super lokalizacji? Właśnie je znalazłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin Wawerski, wawer. Do pkp Wawer 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bródnowska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 126 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży własnościowe mieszkanie w Warszawie przy ulicy Bródnowskiej 4, 900metrów od stacji metra Wileńska. Całkowita powierzchnia mieszkania to 49,40m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł47 m² 17 924,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe i przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,42 m2 usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na Gocławku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 385,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,25m2. Mieszkanie mieści się na parterze, 3-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~20m2 -sypialni -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

425 000 zł18 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowa kawalerka na terenie parku Pola Mokotowskie. Mieszkanie na I piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku z widokiem na park. Wykończone w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stara Praga,Warszawa

7 500 zł106 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 106M2, 3 pokoje, widok na zieleń I panoarame miasta, rezydencja canaletto, praga budynek: rezydencja Canaletto to pierwszy apartamentowiec w Warszawie oddany do użytku w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

9 000 zł89 m² 101,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 89m2, 3 pokoje, ul. Biały Kamień - Pola Mokotowskie, mokotów opis mieszkania: apartament 89 m2 z klimatyzacją. Składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Nieruchomość ma 51 m2 i składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka typu studio W super lokalizacji - na górnym mokotowie - tuż przy Służewieckim Centrum Biznesowym - zwanym Mordor. Budynek : Wybudowany metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł29 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29m2 na 10 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy.Bardzo dobra lokalizacja tuż przy Galerii Handlowej Arkadia,metro,autobusy,tramwaje.Może być domeblowana na życzenie. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

697 000 zł46 m² 14 989,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania w nowej inwestycji bemosphere przy ulicy Szeligowskiej. Mieszkanie 2- pokojowe mieszkanie z jasną, osobna kuchnia oraz jedną łazienką to świetne mieszkanie dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

860 000 zł61 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bemowo Górce ul. Kazubów 61 m1 | 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | balkon ok 4 m2 Mieszkanie 61 m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą. W pełni wyposażone.