dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

479 160 zł53 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana w południowej części Mokotowa na Stegnach, niedaleko od Stacji Metra Wilanowska w doskonałym punkcie komunikacyjnym, budynek będzie miał zróżnicowaną wysokość, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

847 723 zł57 m² 14 843,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne mieszkania i apartamenty. Inwestycję będzie cechować wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność. Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

273 724 zł43 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

300 854 zł44 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

4 500 zł114 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 113,8m2, położone na Ursynowie, w odległości około 150 m. od stacji metra Natolin. Osiedle zadbane, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

361 250 zł58 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja na Białołęce, zlokalizowana w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy. Osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu planowana jest rozbudowa metra oraz szybkiej kolei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

292 230 zł44 m² 6 685,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne osiedle na warszawskim Targówku dla osób dynamicznych i poszukujących harmonii. Spoglądając na wykończenie i otoczenie budynku, odnajdziemy liczne motywy muzyczne. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

689 348 zł68 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okolice Wilanowa to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie wielu Warszawiaków, w pobliżu powstało szereg apartamentowców, domów i ambasad. Dawne rezydencje Mokotowa z sentymentalnymi parkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 170,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pok. ok. 41,7 m2 w kameralnym budynku z 1975 r. z przyjemnym zielonym patio, aktualnie w całości odremontowane, czyste i zadbane. Prestiżowa lokalizacja Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł57 m² 7 490,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gotowy do wynajmu od sierpnia luksusowy 110 m 3-pokojowy Apartament w nowoczesnym Apartamentowcu w sercu zielonego Muranowa, blisko starego/nowego Miasta przy Ogrodzie Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

232 360 zł36 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

397 700 zł58 m² 6 900,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: nieograniczone możliwość adaptacji Klient otrzyma 3 koncepcje architektoniczne Od nowoczensej jednej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

380 000 zł48 m² 7,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Unikalne I niepowtarzalne mieszkanie W doskonałej lokalizacji I przystępnej cenie! Ładne, przytulne i z wyjątkowym smakiem wykończone 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

317 000 zł31 m² 10 111,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub jako inwestycja na wynajem W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

345 479 zł43 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

738 500 zł78 m² 9 426,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) 4-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie Czteropokojowe 82,4m2 funkcjonalny układ lokal składa się z: hol (14m2), salon + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł62 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w przedwojennej kamienicy. Bogato umeblowane mieszkanie, meble robione na zamówienie. Wysoki standard wykończenia, podgrzewane podłogi w miejscach gdzie są płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

324 870 zł46 m² 7 022,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią na rogu ulic Leszno i Młynarska. 100m do przystanków (tramwajowy i autobusowy), 7 minut do Centrum, do nowej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

462 000 zł67 m² 6 903,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! - opcja przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

310 232 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cicha i elegancka inwestycja Kameralny trzypiętrowy budynek o eleganckiej bryle na Targówku w spokojnej okolicy z niską zabudową. Lokalizacja - Targówek Bródno, okolce ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

310 300 zł30 m² 10 483,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

363 850 zł57 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

346 630 zł51 m² 6 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na projekt składają się trzy sekcje budynków mieszkalnych, w których podstawę tworzy parter o wysokości 5 metrów. Nad nim zaprojektowano 3 sekcje budynków mieszkalnych o zmiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł34 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka o powierzchni 34 m2, na 2 piętrze w 4 piętrowej, przedwojennej kamienicy, przy ul. Złotej w Śródmieściu. Przestronny pokój, oddzielna widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stegny

Stegny,Warszawa

368 095 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

462 591 zł57 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

685 734 zł83 m² 8 251,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,1m2, 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

405 900 zł60 m² 6 714,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! W Przedsprzedaży wyjatkowa atrakcyjna cena 6700 zł m2! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

3 000 zł68 m² 43,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 25 października 2016 roku. Mieszkanie położone przy ul.Kabacki Dukt, tuż obok wejście do Metra Kabaty oraz Tessco. Trzy niezależne pokoje plus oddzielna jasna kuchnia. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

522 000 zł76 m² 6 874,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc tylko teraz zaoszczędź aż 45 000zł! Kup mieszkanie bez podatku vat! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

940 000 zł120 m² 7 800,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.