dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 010 000 zł90 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90 m2 na 5. piętrze 9-piętrowego budynku z 2010 r. Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Wysokość mieszkania 2,90 m. Salon z kuchnią o powierzchni ok. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

530 000 zł62 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Warszawie na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z 1978 roku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 60-tych na Bielanach. Mieszkanie rozkładowe 54m 2składa się z salonu z balkonem, zacisznej sypialni, dużej widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

202 500 zł20 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów, ksawerow. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 położone na 5. piętrze w 15-piętrowym budynku z 1976 r., zlokalizowanym przy ul. Modzelewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jasiniec

Białołęka,Warszawa

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Ekologiczny, niedrogi w utrzymaniu, słoneczny dwupoziomowy apartament o pow. 109 m2 (161 m2 po podłodze) w budynku z 2008 roku na zamkniętym strzeżonym osiedlu domów wielorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

615 000 zł86 m² 7 151,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

ul. Jagiellońska 4-pokojowe mieszkanie na ul. Jagiellońskiej o pow. 86 m2 na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1996 r. Powierzchnie pokoi wynoszą: 25 m2 z wyjściem na loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

430 000 zł61 m² 7 052,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie, bemowo. oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,97 m2, położone na parterze w 5-piętrowym budynku z 2016 r., zlokalizowanym w inwestycji "Accent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Targówek. Ul. Goławicka 3 Pokoje 60 mkw na Targówku. Trzypokojowe mieszkanie na Targówku. Składa się z dużego, słonecznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

770 000 zł75 m² 10 213,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Gocław, apartamentowiec 75,39 m2 , 3 pokoje , 2 loggie, z 2011 roku , komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie! Atuty dotyczące mieszkania: - duże przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

437 460 zł65 m² 6 699,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne trzypokojowe mieszkanie na siódmym, ostatnim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na północ, południe i wschód. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 000 zł79 m² 101,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament, urządzony według najnowszych trendów do wynajęcia w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Powiślu na ul. Kruczkowskiego. Budynek, w którym mieści się apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

360 000 zł42 m² 8 674,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50 m2 na 7. piętrze 10-piętrowego budynku z 1972 r. przy ulicy Reymonta na Bielanach. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

420 000 zł73 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ustawne jasne 3-pokojowe mieszkanie (73mkw) z funkcjonalnym rozkładem położone na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku w cichej spokojnej okolicy na Bemowie. Wokół dużo zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w Śródmieściu przy ulicy Stawki. Mieszkanie znajduje się w apartametowcu z 1980 roku, na 3/7 pięter, budynek z windą. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł62 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 61 m2 na 3. piętrze 7-piętrowej kamienicy z 1910 r. przy ul. Noakowskiego w Śródmieściu. Wysokość pomieszczeń - 3,8 m. Dwa ustawne pokoje z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

506 121 zł66 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na parterze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, na Mokotowie. Dodatkowe atuty: - duże okna - Funkcjonalny rozkład - Niepowtarzalna architektura Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

580 000 zł65 m² 8 957,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 65 m2 na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym z windą z 2005 roku przy ulicy Lanciego. Bardzo ładne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Motorowa

Gocław,Warszawa

630 000 zł75 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

ul.MOTOROWA 3-y pokojowe mieszkanie o pow.75 m2 znajduje się na 3-m piętrze w 15-o piętrowym apartamentowcu z 2001 r.Powierzchnie pokoi wynoszą;35 m2 salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Wierzbno,Warszawa

359 000 zł36 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36 m2 na wysokim parterze 4-piętrowego budynku z lat 60. przy ul. Tagore na Mokotowie (wierzbno). Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopczyńskiego

Powiśle,Warszawa

1 290 000 zł93 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 93 m2 w Warszawie na Śródmieściu. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 7 piętrowej kamienicy (z 1938 roku)z windą. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

646 000 zł91 m² 7 098,90 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 91 m2 przy ul. Skierniewickiej na Woli, z pięknym widokiem na panoramę miasta. 9. piętro w 16-piętrowym bloku z 1994 r. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

720 000 zł71 m² 10 140,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71 m2 na 4. piętrze 4-piętrowego budynku z 2000 r. przy ul. Wąwozowej, na osiedlu wybudowanym przez znanego dewelopera - Wersal Podlaski, na Kabatach. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Gocław,Warszawa

449 000 zł76 m² 5 947,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75,5 m2 na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z 1985 roku przy ulicy Perkuna na Gocławiu. Składa się z: 1. Salon - 20,2 m2 2. 1 pokój - 12,1 m2 3. 2 pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, zadbane 2 pok. 55m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2003 r. przy ul. Słomińskiego w świetnej lokalizacji Śródmieścia, visa-vi Galeria Arkadia , blisko metra Dworzec Gdański (4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

335 000 zł46 m² 7 346,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,6 m2 na warszawskich Bielanach, ul. Starej Baśni, na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1972 r. Dwupokojowe, słoneczne i przytulne mieszkanie o pow. 45,6 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 490 000 zł138 m² 18 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament wykończony w wysokim standardzie w apartamentowcu z 2000roku w poblizu stacji metro Racławicka. Piętro 3/7 W skład apartamentu o powierzchni 138 m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

235 000 zł26 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 26m2 przy ul.Szekspira (tuż przy stacji Metra Wawrzyszew (350 metrów)). Lokal znajduje się w bloku na wysokim parterze (dodatkowe drzwi z domofonem do klatki schodowej) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bryły. Mieszkanie jest po remoncie, czyste, zadbane. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz pokoju. Posiada duzy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czynszowa

Nowa Praga,Warszawa

298 385 zł42 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Rejon ulicy czynszowej w bliskiej odległości powstającej linii metra stacja Strzelecka Opis mieszkania Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w budynku oficyny. Składa się z: • korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólnik

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny odnowiony, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2 w Kamienicy Ordynacka (1912 r. budowy) w centrum Warszawy. 4. piętro z pięciu. Przestronny lokal idealny zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

318 000 zł37 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie spółdzielcze własnościowe usytuowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej. Blok z tzw. wielkiej płyty oddany do użytkowania w 1970 r., ocieplony. Klatka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Piękne ,klimatyczne mieszkanie na starym mokotowie! ul.MALCZEWSKIEGO Mieszkanie 4-o pokojowe ,rozkładowe o pow.130 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 3-y piętrowej kamienicy z 1935.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

417 000 zł65 m² 6 415,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy mieszkanie 65 m2 - 3 pokoje (25m2, 11m2, 8,5m2) widna kuchnia 7,5m2, przedpokój 7,5m2, łazienka 6m2), wys. pomiszczeń 2,75 m. Budynek 4 piętrowy z cegły ocieplony znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

345 000 zł47 m² 7 403,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Górce,Warszawa

386 500 zł56 m² 6 901,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 56 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku (bez windy) z 1994 r. przy ulicy Strońskiej na Bemowie (górce). Cicha, spokojna okolica. Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

995 000 zł80 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z 2010 r. przy ulicy Braci Wagów na Ursynowie (natolin). Nowe, kameralne, strzeżone osiedle. Obiekt monitorowany oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Atrakcyjny czynsz najmu: 2300zł (już z czynszem do administracji i zaliczkami na wodę i co)+prąd. Uwaga: mieszkanie bardzo ładne, przestrzenne, dużo atrakcyjniejsze niż wygląda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:19/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa pokoje do wprowadzenia w idealnej lokalizacji z cudownym widokiem na panoramę miasta. Budynek w prestiżowej okolicy, jeden z najbardziej znanych w Warszawie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł112 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

ul.Madalińskiego Świetna lokalizacja na Starym Mokotowie. 4-o pokojowe mieszkanie dwustronne o pow.112 m2 ,dwupoziomowe znajduje sie na 3-m piętrze w 6-o piętrowym budynku z 1989 r.Rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze, 3 piętrowej kamienicy. Rozkład pomieszczeń: sypialnia 13m2 z wysokim oknem.